Domājiet plaši, drukājiet lielākas izdrukas

Ar Canon PIXMA PRO-200 lielums jūs neatturēs. Izbaudiet A3+ formāta drukāšanu bez apmalēm, kas ļauj maksimāli parādīt savu radošumu.

Pārliecinoša pieredze ar Canon

“No uzņemšanas līdz drukāšanai — viss ar Canon,” sacīja ēdiena fotogrāfe Nataša Alipura-Faridani, kas mīt Londonā. Viņas spilgtie komerciālie darbi, kuros uzņemti kārdinošu un greznu ēdienu un dzērienu kadri, viņai pastāvīgi liek pamīšus strādāt ar Canon kameru, printeri un papīru. Studijai viņa ir izvēlējusies Canon printeri PIXMA PRO-200. Pateicoties daudzpusīgajiem materiāliem, ko printeris atbalsta, tostarp glancētam un mākslas papīram, kā arī pielāgojamajam drukas lielumam līdz A3+ formātam, ir daudz iespēju, kas atbalsta viņas, kā arī jebkura fotogrāfa neierobežoto radošumu.

Fotogrāfs pārbauda krāsu fotogrāfiju no PIXMA PRO-200

Lielas izdrukas bez apmalēm, ko var izstādīt

Fotogrāfiem — gan jaunajiem, gan profesionāļiem — iespēja redzēt savus darbus ir nozīmīga. Kā Alipura-Faridani teica: “Tas ir īpašs mirklis, kad izdruka iznāk no printera, jo īpaši ja to ierāmē un ir laiks to pielikt pie sienas un kārtīgi aplūkot.” Ar Canon PIXMA PRO-200 varat izdrukāt pat A3+ formāta vai panorāmas režīmā, kas sniedz plašas iespējas fotogrāfijas novērtēt. Un, pateicoties bezapmaļu drukai, vēlāk nav jātērē laiks attēlu apgriešanai. Uzreiz pēc izņemšanas no printera tās ir gatavas ierāmēšanai.

“No uzņemšanas līdz drukāšanai — viss ar Canon.”

Fotogrāfs, kas ņem izdrukas un lielas krāsu fotogrāfijas bez apmalēm no printera PIXMA PRO-200, kas parādītas uz sienas

Saistīti raksti

 • Krāsu izdruka, kas nāk ārā no printera PIXMA Pro-200

  PIXMA PRO-200

  Daudzpusīga drukāšana, kas padarīta vienkārša

  Šis mazais, kompaktais risinājums piedāvā lieliskas drukas iespējas un ir aprīkots ar vienkārši lietojamu programmatūru, tāpēc uz rakstāmgalda un galvā atliek vairāk vietas, kur risināt radošas domas.

 • Parādītas printera PIXMA PRO-200 krāsu izdrukas

  PIXMA PRO-200

  Perfekti izdrukātas patiesās krāsas

  Tas, ko redzat objektīvā, katru reizi atdzīvojas uz papīra lapas, pateicoties Canon PIXMA PRO-200 jaunajai astoņu tinšu krāsvielu bāzes sistēmai un izcilai atveidei.