Perfekti izdrukātas patiesās krāsas

Tas, ko redzat objektīvā, katru reizi atdzīvojas uz papīra lapas, pateicoties Canon PIXMA PRO-200 jaunajai astoņu tinšu krāsvielu bāzes sistēmai un izcilai atveidei.

Drosmīgi un krāsaini

Fotogrāfe Nataša Alipura-Faridani, kas mīt Londonā, rada iespaidīgus attēlus. Piepildītas ar zaigojošām, apreibinošām krāsām un pielietas ar gaismu — ir redzams, ka kontrasts un piesātinājums ir būtiska viņas fotogrāfiju daļa. Neatkarīgi no objekta, fona vai apgaismojuma ir svarīgi, ka tas, ko uzņemat ar objektīvu un pēc tam rediģējat savā digitālajā laboratorijā, tiek pārnests uz izdrukātajiem darbiem. Daži printeri tiešām liek fotogrāfiem vilties, nespējot parādīt zilo krāsu košumu, piesātinātu melno krāsu un eksplozīvos sarkanos toņus. Bet Canon PIXMA PRO-200 izmanto kādu triku.

Fotogrāfs, kas pārbauda dažāda lieluma košas krāsu izdrukas no printera PIXMA PRO-200

Astoņu krāsu maģija

Šim printerim ir svarīga krāsa. Tā izcilā astoņu tinšu krāsvielu bāzes sistēma nodrošina paplašinātu krāsu gammu, kas nozīmē, ka tiek iegūtas augstas kvalitātes fotogrāfijas, kas bagātas ar toņiem un nokrāsām. Pelēkā un gaiši pelēkā tinte atvieglo arī melnbalto fotogrāfiju drukāšanu. Canon PIXMA PRO-200 izcilā krāsu atveide atstāja pārliecinošu iespaidu arī uz Alipuru-Faridani, kad viņa to sāka izmantot. “Ir lieliski redzēt, kā tas tiek galā ar manu darbu,” viņa saka, “un man radās sajūta, ka es varu iet vēl nedaudz tālāk un vēl drosmīgāk strādāt ar krāsām.”

“Astoņu krāsvielu tintes sistēma tiešām saglabā spilgtas krāsas.”

Fotogrāfs, kas pārbauda dažādas augstas kvalitātes fotogrāfijas ar printera PIXMA PRO-200 krāsu toņu un nokrāsu spektru.

Saistīti raksti

  • PIXMA PRO-200

    Daudzpusīga drukāšana, kas padarīta vienkārša

    Šis mazais, kompaktais risinājums piedāvā lieliskas drukas iespējas un ir aprīkots ar vienkārši lietojamu programmatūru, tāpēc uz rakstāmgalda un galvā atliek vairāk vietas, kur risināt radošas domas.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 — lielas izdrukas bez apmalēm

    Radiet lielas fotogrāfijas bez apmalēm, drukājot ar Canon PIXMA PRO-200. Uzziniet vairāk par tā funkcijām, piemēram, panorāmas attēlu drukāšanu un daudzveidīgajiem materiāliem, ar kuriem var strādāt.