Daudzpusīga drukāšana, kas padarīta vienkārša

Šis mazais, kompaktais risinājums piedāvā lieliskas drukas iespējas un ir aprīkots ar vienkārši lietojamu programmatūru, tāpēc uz rakstāmgalda un galvā atliek vairāk vietas, kur risināt radošas domas.

Atlasiet papīru, kas atbilst jūsu kadram

Ja vēlaties A3+ formāta drukāšanu, kas neaizņem visu jūsu rakstāmgalda virsmu, nemeklējiet neko citu kā Canon PIXMA PRO-200. “Tas labi iederas uz manas studijas rakstāmgalda,” saka fotogrāfe Nataša Alipura-Faridani, “un arī tad, ja man tas jāņem līdzi, tas ir viegls un kompakts, labi piemērots transportēšanai.” Daudzpusība ir Canon PIXMA PRO-200 otrais vārds — jo īpaši saistībā ar papīra formātu. Ar trīs papīra padeves iespējām un A3+ formāta izdrukām, kas gatavas jau pēc 90 sekundēm, jums ir brīvība un darba efektivitāte drukāt lielus (vai mazus) darbus savās mājās. Automātiskā papīra sašķiebuma koriģēšana nozīmē, ka varat aizmirst par kļūmīgām un neatbilstošām izdrukām.

Fotogrāfs, kas ņem košu krāsu izdruku uz izvēlētā papīra no PIXMA Pro-200

Tehnika ar jaudīgu darbību

Kad kadrs jānosūta drukāšanai, Canon Professional Print and Layout programmatūra par visu parūpējas. Tā iekļauta Canon PIXMA PRO-200 komplektācijā un ļauj izvēlēties papīru, kas perfekti piemērots jūsu projektam, atlasīt formātu un izpētīt krāsu profilus pirms drukāšanas pogas nospiešanas. “Tas tiešām ir ātrs un vienkārši lietojams,” saka Alipura-Faridani. “Varu veikt vairāk testu, bet zinu, ka tas nepalēninās rediģēšanu.” Eksperimentējiet, līdz esat apmierināts, un saglabājiet informāciju par darbībām ar 3 collu LCD ekrānu, lai jums būtu ērti pieejama perfekta drukāšana.

“Varu veikt vairāk testu, bet zinu, ka tas nepalēninās rediģēšanu.”

Fotogrāfa darbavieta, kurā notiek fotogrāfiju rediģēšana un drukāšana

Saistīti raksti

  • PIXMA PRO-200

    Perfekti izdrukātas patiesās krāsas

    Tas, ko redzat objektīvā, katru reizi atdzīvojas uz papīra lapas, pateicoties Canon PIXMA PRO-200 jaunajai astoņu tinšu krāsvielu bāzes sistēmai un izcilai atveidei.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 — lielas izdrukas bez apmalēm

    Radiet lielas fotogrāfijas bez apmalēm, drukājot ar Canon PIXMA PRO-200. Uzziniet vairāk par tā funkcijām, piemēram, panorāmas attēlu drukāšanu un daudzveidīgajiem materiāliem, ar kuriem var strādāt.