SPEEDLITE TRANSMITTER

CANON SPEEDLITE TRANSMITTER
ST-E3-RT(Ver.2) atjauninājums

eos-r5-ulla-lohmann-lifestyle_hero.jpg

CANON SPEEDLITE TRANSMITTER
ST-E3-RT(Ver.2) atjauninājums

Panāciet vairāk ar Speedlite Transmitter ST-E3-RT

Canon Europe piedāvā atjauninājumu Speedlite Transmitter ST-E3-RT īpašniekiem. Šis atjauninājums uz Ver.2 ir maksas pakalpojums, kas nodrošina papildu funkcijas saderīgu Canon Speedlite zibspuldžu plašākām vadības iespējām (ar saderīgām kamerām), tostarp vadošajai zibspuldzei Speedlite EL-1.

Papildu funkcijas, ko atbalsta ST-E3-RT(Ver.2) salīdzinājumā ar ST-E3-RT

FE atmiņa

Izmantojot zibspuldzes ekspozīcijas (Flash Exposure, FE) atmiņas funkciju,1 Speedlite Transmitter ST-E3-RT(Ver.2) var saglabāt pēdējos zibspuldzes E-TTL uzņemšanas iestatījumus, ļaujot fotogrāfam pāriet uz manuālo zibspuldzes režīmu, nepieciešamības gadījumā veicot minimālas šo iestatījumu korekcijas, lai iestatīšana būtu ātra, vienkārša un konsekventa.

el-1_sample_fe-memory.jpg

Mikro zibspuldze

Speedlite Transmitter ST-E3-RT(Ver.2) sniedz iespēju izmantot jaunu zemas jaudas opciju līdz 1/8192 s,1 kas fotogrāfiem ļauj vēl vairāk kontrolēt zibspuldzes izvadi diapazona 14 pakāpēs. Tas lieliski noder, ja nepieciešams pavisam nedaudz gaismas, lai saglabātu ainas vai portreta noskaņu, vienlaikus sabalansējot ekspozīciju ar vāju apkārtējo apgaismojumu.

el-1-lifestyle_micro-flash.jpg

Bezvadu otrās zibspuldzes sinhronizēšana

Speedlite Transmitter ST-E3-RT(Ver.2) tagad atbalsta bezvadu otrās zibspuldzes sinhronizēšanu,1 palaižot to attālināti, kas paver daudz radošu iespēju plašākām mākslinieciskām izpausmēm, piemēram gaismas ceļu fotografēšanai.

el-1-ambient-wireless-second-curtain-sync.jpg

Cena

Speedlite ST-E3-RT jaunināšana uz Ver.2 ir maksas pakalpojums, ko var saņemt tikai Canon profesionālo pakalpojumu centrā (Canon Professional Service Centre).

el-1-ambient_pricing.jpg

Jūs varētu interesēt...

 • Upgrades

  Jauninājumi

  Uzlabojiet atsevišķu Canon EOS, Cinema EOS un XA/XF kameru veiktspēju, lai veidotu vēl saistošākus stāstus.

 • canon-el-1-you-might-also-be-interested-in_01.jpg

  Zibspuldze Speedlite EL-1

  Izturīgā un pret laikapstākļiem noturīgā korpusā ietverta moderna Speedlite zibspuldze, kas ir izcili uzticama un nodrošina uzlabotu sniegumu liela ātruma izmantošanas režīmā.

 • canon-future-focus-eos-rp-speedlite-600ex_you-might-also-be-interested-in_02.jpg

  Zibspuldze Speedlite 600EX II-RT

  Pilnībā pārņemiet vadību pat visprasīgākajās situācijās.

 • speedlite-430exiii-rt-eos-70d-18-135-stm-beauty_you-might-also-be-interested-in_03.jpg

  Zibspuldze Speedlite 430EX III-RT

  Jaudīga un pārnēsājama zibspuldze ar radio palaišanu.

  1. Ņemiet vērā, ka ne visas kameras un Speedlite zibspuldzes ir saderīgas ar visiem atjauninājumiem. Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT(Ver.2) produkta lapā.