Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Tveriet pārliecinošu video

Uzņemiet radošu video, izmantojot to pašu kameru, ar kuru jums patīk fotografēt, tverot neticamus 4K kadrus, intervāla fotoattēlus un lēnu kustību. Neatkarīgi no tā, vai iesaistāties neatkarīgu filmu veidošanā, veidojat bloga vai videobloga saturu vai vienkārši izbaudāt ģimenes filmu uzņemšanu, ar EOS M6 Mark II jūsu videomateriāls izskatīsies profesionāls, pateicoties Dual Pixel CMOS AF fokusēšanas tehnoloģijai un skārienekrānam, kas atvieglo fokusēšanu un padara to kinematogrāfisku un automātisku.

Sāciet radīt

Ja esat iesācējs un vēlaties sākt video uzņemšanu ar mazu, praktisku kameru, funkcija VideoSnapshot ļaus veikt pirmos radoša video uzņemšanas soļus, saliekot kopā jūsu dienas videoklipus un kombinējot tos kamerā un ļaujot viegli atklāt stāstus par ceļojumiem un notikumiem.

Fokusējiet kā profesionālis

Mūsu slavenā Dual Pixel CMOS AF sistēma aptver gandrīz visu kadru un var visā kadrā viegli izsekot kustīgus objektus (tostarp sejas), tos paturot asā fokusā. Pielāgojiet fokusēšanas ātrumu, lai iegūtu vienmērīgas pārejas, un velciet fokusu no viena objekta uz citu, pieskaroties kameras skārienekrānam (vai viedajai ierīcei, kurā darbojas Canon Camera Connect lietotne).

Savienojiet EOS M6 Mark II pārī ar objektīvu, kurā integrēta STM vai Nano USM tehnoloģija, lai nodrošinātu vienmērīgu, klusu fokusēšanu, kas izskatās tikpat profesionāli kā izklausās.

Izvēlieties savu izskatu

Tveriet 4K videomateriālu ar 25/30 kadru ātrumu sekundē, izmantojot pilnu kameras sensora platumu kinemātiskiem rezultātiem, kas lieliski izskatās mājas televizorā, vai pārslēdzieties Full HD režīmā, lai piekļūtu lielākiem kadru ātrumiem, tostarp 50/60 p, vai arī izvēlieties augsta kadru ātruma režīmu ar 100/120 kadriem sekundē, kas ir izcili piemērots īpaši lēnai kustībai.

Izmantojot kameras HDMI izeju, var uzņemt arī ārējā ierakstītājā.

sample beach volleyball

Jūsu filmu cienīgs skaņu celiņš

Ierakstiet audio, kas izklausās tikpat labi, cik lieliski izskatās jūsu filmas. Iestatiet ierakstīšanas līmeni automātiski vai manuāli un izmantojiet ārējo mikrofona savienojumu audio ierakstīšanai uzņemšanas laikā.

Skatiet kustību atšķirīgā pasaulē

Tāpat kā filmējot kustīgus objektus lēnā kustībā (120 kadri sekundē), var uzņemt arī 4K intervāla fotografēšanas filmas, kas atklāj kustību lēnākā laika mērogā. Iestatiet kameru, norādiet intervālu starp kadriem un ierakstāmo kadru skaitu, tad nedaudz vēlāk atgriezieties, lai noskatītos EOS M6 Mark II radīto lielisko 4K filmu.

Jums varētu patikt
Capture compelling video

Ielu fotografēšanas padomi

Atklājiet aizraujošo, ko varat notvert savā pilsētā, kopā ar Pjotra Malecki iedvesmojošajām urbānajām fotogrāfijām.