Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Lieliski attēli dienā vai naktī

Neatkarīgi no apstākļiem EOS M6 Mark II 32,5 megapikseļu APS-C CMOS sensors nodrošina lielisku attēlu kvalitāti. Varat iegūt sarežģītas detaļas pat spilgtā apgaismojumā un tumšās ēnās, kā arī skaistas krāsas un vienmērīgu toņu gradāciju. Apgrieziet un apstrādājiet attēlus, kā arī mainiet to izmērus bez ievērojama kvalitātes zuduma.

Maksimālā ISO 25 600 jutība ļauj fotografēt vāja apgaismojuma apstākļos, savukārt mūsu kombinēto attēlu stabilizatora tehnoloģija nodrošina līdz 5 aizsardzības pauzēm pret kameras kratīšanās izraisītiem izplūdumiem.

DIGIC 8 nodrošinātā kvalitāte

EOS M6 Mark II pamatā ir DIGIC 8 procesors, kas ne tikai vada kameras darbību, bet arī apstrādā attēla datus, veidojot JPEG, RAW vai Compact RAW failus, kā arī vienlaicīgi uzlabojot un maksimāli palielinot attēla kvalitāti.

  • Kamerā iebūvēta digitālā objektīva optimizētāja (DLO) tehnoloģija var “izspiest pēdējo attēla kvalitātes pilienu”, ja vēlaties uzņemt attēlus, kas ir skaidri un ar precīzām detaļām pārpilni, tieši no kameras.

  • Pat uzņemot ar augstu ISO jutīgumu (līdz maks. ISO 25 600, ko var izvērst līdz 51 200), EOS M6 Mark II attēliem ir zems digitālā trokšņa līmenis un tie uztver jebkura notikuma noskaņu.

  • RAW failus var apstrādāt, iegūstot JPEG attēlus kamerā ar tās iebūvēto RAW apstrādi, vai izmēģināt attēlu precizēšanu ar Creative Assist režīma palīdzību. DIGIC 8 procesors ļauj koriģēt attēlus un izveidot vairākas viena attēla kopijas — katru ar atšķirīgu izskatu un noskaņojumu.

Jums varētu patikt
Capture compelling video

Ielu fotografēšanas padomi

Atklājiet aizraujošo, ko varat notvert savā pilsētā, kopā ar Pjotra Malecki iedvesmojošajām urbānajām fotogrāfijām.

sample basketball
Lejupielādējiet visas izšķirtspējas attēlus