Designed for creativity

EOS M6 Mark II

Izstrādāta radošumam

EOS M6 Mark II ir izstrādāta kā jūsu pastāvīgais radošais pavadonis, kas ir pietiekami portatīvs līdzņemšanai praktiski visur un pietiekami universāls, lai uzņemtu gandrīz jebko. Kameras magnija sakausējuma korpuss ir izturīgs un viegls, bet tās kompaktā konstrukcija lieliski sader ar vieglo EF-M objektīvu klāstu.

Kā vēlaties redzēt pasauli?

EOS M6 Mark II 180 grādu noliecamais skārienekrāns ļauj ērtāk fotografēt no radošiem leņķiem, savukārt pēc izvēles noņemamais elektroniskais skatu meklētājs nodrošina ciešāku skatpunktu, kas ļauj izjust tuvāku sasaisti ar objektu. Tā ir arī ļoti ērti lietojama spožā saules gaismā un pielāgojama.

HF-DC2 elektroniskajam skatu meklētājam (papildaprīkojums) ir 2 360 000 punktu izšķirtspēja un 100% pārklājums. Skatiet krāsas, spilgtumu un asumu, ko gatavojaties tvert, un izbaudiet dziļāku un atsaucīgāku sajūtu, ko rada skatu meklētājs, kas ērtības un vienkāršības labad ir novietots atstatus no kameras korpusa.

Ļoti plašs objektīvu klāsts

EOS M6 Mark II kā EOS M bezspoguļu kameru klāsta pārstāve ir saderīga ne tikai ar EF-M, bet arī ar EF un EF-S objektīviem (izmantojot EF-EOS M adapteri), un tādējādi fotogrāfu izvēlei piedāvā ļoti daudz optikas iespēju.

eos m lens family

Savienojumā ar jūsu digitālo dzīvi

EOS M6 Mark II ir vienmēr ieslēgts Bluetooth un iebūvēts Wi-Fi, kas tai palīdz darboties rokrokā ar jūsu viedierīci.

  • Ātri un vienkārši pārsūtiet attēlus uz savu ierīci vai iestatiet automātisku pārsūtīšanu uzņemšanas laikā. Veicot pārsūtīšanu ar Canon Camera Connect lietotnes palīdzību varat tos kopīgot ar draugiem un sekotājiem tiešsaistē.

  • Varat arī izmantot savu viedierīci (ar Camera Connect lietotni) vai personālo datoru/Mac (izmantojot EOS utilītprogrammu), lai attālināti vadītu savu EOS M6 Mark II — redzētu kameras skatīto ierīces ekrānā, pielāgotu kameras iestatījumus un uzņemtu no attāluma līdz 10 m. Lieliska jaunu un radošu skatpunktu izpētei.

  • EOS M6 Mark II uzņemšanas laikā var iegūt GPS koordinātas no jūsu viedtālruņa, lai attēliem būtu atrašanās vietas ģeogrāfiskā atzīme.

Pamaniet katru detaļu

Kopš brīža, kad paņemsiet EOS M6 Mark II rokās, jums iepatiksies gan tās konstrukcijas detaļām veltītā uzmanība, gan arī kameras iekšējā USB uzlāde, kas gādā par ilgāku uzņemšanu, vai tās pašnotīrīšanas sensors, kas neļauj putekļiem un netīrumiem sabojāt attēlus.

Vadīklas ir pielāgojamas un programmējamas, lai jūsu rokās būtu tieši jūsu izvēlētās funkcijas.

usbc connectivity

Jums varētu patikt
Capture compelling video

Ielu fotografēšanas padomi

Atklājiet aizraujošo, ko varat notvert savā pilsētā, kopā ar Pjotra Malecki iedvesmojošajām urbānajām fotogrāfijām.