In less than the blink of an eye

EOS M6 Mark II

Ātrāk nekā pamirkšķinot acis

EOS M6 Mark II ir ātra un atsaucīga un spēj ātri reaģēt, līdzko redzat radošu iespēju — varat acumirklī nofokusēt un uzņemt. Tā ir lieliska kamera fotografēšanai uz ielas un ikdienas dzīvei, tverot izšķirošo brīdi, kad noteicošais ir ātrums.

Ātra nepārtraukta fotografēšana un Dual Pixel CMOS AF

EOS M6 Mark II var uzņemt 32,5 megapikseļu attēlus ar ātrumu līdz 14 kadriem sekundē, izmantojot nepārtrauktu automātisku fokusēšanu. Sekojiet kustīgiem objektiem visā kadrā un tveriet ļoti asus sīku detaļu sērijveida fotoattēlus īstajā brīdī. Liela bufera un UHS-II kartes atbalsts nodrošina 54 kadrus ar JPEG un 23 kadrus ar RAW vai 36 kadrus ar CRAW.

Sejas noteikšana un acu izsekošana palīdz nodrošināt portretu asumu, un ir viegli izlemt, kur fokusēt kadru, vienkārši pieskaroties kameras skārienekrānam vienā no 5481 AF pozīcijām. Varat izmantot AF ieslēgšanas pogu kameras aizmugurē, lai fokusētu ar aizmugurējo pogu, pieskarties un vilkt AF, izmantojot papildus pieejamo EVF-DC2, savukārt maksimāla fokusa funkcija palīdz panākt precīzu asumu, fokusējot manuāli.

Jums varētu patikt
Capture compelling video

Ielu fotografēšanas padomi

Atklājiet aizraujošo, ko varat notvert savā pilsētā, kopā ar Pjotra Malecki iedvesmojošajām urbānajām fotogrāfijām.

sample basketball

RAW sērijveida uzņemšana ar 30 kadriem sekundē

Uzņemiet 18 megapikseļu* RAW failus ar neticamu 30 kadru ātrumu sekundē, nepārtraukti fokusējot. Iepriekšējas uzņemšanas tehnoloģija nepārtraukti uzņem 0,5 sekunžu darbību, pirms pilnībā tiek nospiesta aizvara atbrīvošanas poga, lai vienmēr iegūtu “to īpašo mirkli” un RAW faila pielāgojamību.

sample basketball

*75% no attēla laukuma