RĪKOŠANĀS UN SAVIENOŠANA

Izstrādājis Canon, paredzēts jums

Fotogrāfs regulē Canon EOS R6 fotografēšanai

Ja iepriekš esat izmantojis EOS kameru, EOS R6 dizaina aspekti jums būs pārliecinoši pazīstami jau kopš pirmā brīža, kad to paņemsiet. Un ja neesat? Domājam, ka jums patiks atklāt, kā vadīklas intuitīvi parādās zem jūsu pirkstiem un kā tās uzlabotais EVF radīs sajūtu, ka starp jums un fotografējamo objektu nekā nav.

Vanda Martina (Wanda Martin) raugās objektīvā, kas piestiprināts pie Canon EOS R6

® Teatro Massimo.

Augstas izšķirtspējas elektroniskais skatu meklētājs

Kameras EOS R6 3,69 miljonu punktu elektroniskais skatu meklētājs nodrošina tik skaidru skatu, ka varētu domāt, ka joprojām izmantojat DSLR. Ar atsvaidzināšanas ātrumu 120 kadri/s un pilnīgu pārklājumu pilnībā iegrimsiet fotografēšanā, vienlaikus varēsiet precīzi priekšskatīt, kā tieši izskatās galīgā ekspozīcija. Ekrānu var arī pagriezt un glabāt ar iekšpusi pret kameras korpusu, kas nodrošina papildu aizsardzību.

EVF ir papildināts ar 3 collu 1,62 miljonu punktu grozāmu skārienekrānu, kas pagriežams prom no kameras un griežas 270˚ leņķī, nodrošinot ērtu fotografēšanu un filmēšanu no radošiem leņķiem. Skārienekrānā pieskaroties, velkot un sakļaujot, var uzņemt, pārlūkot attēlus un piekļūt opcijām kameras izvēlnes sistēmā. Veicot dubultskārienu izvēlnes ekrāniem ar diviem pirkstiem, nekavējoties tiek palielināts teksts, lai to būtu ērtāk lasīt.

Apgriezts tuvplāna skats ar fotokameru Canon EOS R6
Canon EOS R6 ar objektīvu rokās

Intuitīvas, ergonomiskas vadīklas

Pogas, ripas un citas vadīklas intuitīvi nokļūst zem jūsu pirkstiem un īkšķiem, kad turat kameru EOS R6, līdz ar to ir ērti koriģēt iestatījumus, nenoņemot kameru no acs.

Aizmugurējā vadības ripa, kas parocīgi atrodas zem īkšķa, papildina kameras galveno vadības ripu, ko vienkārši atrast ar rādītājpirkstu. Aizmugurējā ripa nodrošina arī navigāciju, kad skatāties attēlus, un uz RF objektīviem atrodas programmējams objektīva regulēšanas gredzens. Ir izveidots īpašas formas rokturis, paturot prātā ērtības, kas nepieciešamas ilgstošai fotografēšanai.

Īpaša režīmu ripa tiek izmantota, lai mainītu uzņemšanas režīmus, savukārt priekšējo un aizmugurējo vadības ripu var programmēt atsevišķi, lai regulētu diafragmas atvēruma un aizslēga ātrumu, kas vislabāk atbilst jūsu darba stilam. Fokusa zonas var pārvietot ekrānā, izmantojot īpašu AF kursorsviras vadīklu vai kameras skārienekrāna interfeisu.

Fotokameras priekšējās un aizmugurējās daļas uzbūves skats

Kameras EOS R6 magnija sakausējuma rāmis sniedz pārliecību un ir arī izturīgs pret putekļiem un mitrumu, lai jūs varētu turpināt pārliecinoši uzņemt arī tad, ja apstākļi pasliktinās.

Kameras EOS R6 aizslēga mehānisms ir precīzi noregulēts, lai panāktu maigāku, tomēr jūs apmierinošu apstiprinošu skaņu, pastāvot mazākai iespējai, ka fotografējamais objekts to pamanīs. Tas optimizēts liela ātruma uzņemšanai un ir paredzēts 300 000 aktivizēšanas reizēm. Aizslēgu var arī iestatīt, lai tas paliktu atvērts vai slēgts, kad maināt objektīvus vai izslēdzat kameru, aizsargājot sensoru vai saglabājot gatavību darbam.

"Grozāmais ekrāns ļāva ļoti viegli un ātri fotografēt no citas perspektīvas."

Divi karšu sloti pielāgojamai uzņemšanai

Ir pieejami divi SD atmiņas karšu sloti, kas ir saderīgi ar jaunāko tehnoloģiju UHS-II, lai nodrošinātu ātru datu ierakstīšanu un pārsūtīšanu. Konfigurējiet kameru, lai saglabātu JPEG un RAW failus dažādās kartēs vai uzņemšanas laikā veidotu dublējumkopiju, kas sniedz papildu pārliecību. Kameru EOS R6 var arī konfigurēt, lai fotoattēlus saglabātu vienā kartē un filmas — otrā, kas palīdz organizēt radošo procesu.

Fotokameras EOS R6 divi karšu nodalījumi

Fotografēšanai nepieciešamā jauda

EOS R6 izmanto pilnīgi jaunu lielākas ietilpības litija jonu akumulatoru, kas nodrošina vairāk kadru ar vienu uzlādi, salīdzinot ar LP-E6N. LP-E6NH ir saderīgs arī ar citām EOS kamerām, un kameru EOS R6 var darbināt arī ar vecākiem akumulatoriem — LP-E6N un LP-E6.*

USB uzlāde ir pieejama ar Canon oficiālo strāvas adapteri PD-E1 vai izmantojot ar PD saderīgus lādētājus un ārējos akumulatorus, lai nepieciešamības gadījumā iegūtu papildu akumulatora jaudu. Pēc izvēles ir pieejams arī akumulatora rokturis BG-R10, kas ļauj izmantot uzreiz divus akumulatorus, iegūstot ilgāku uzņemšanas laiku un nodrošinot dubultas vadīklas un papildu komfortu, fotografējot arī portretu orientācijā.


*Fotografēšanas ātrums un kadru skaits ar vienu uzlādi var samazināties, izmantojot vecākus akumulatorus LP-E6N.

Fotokameras EOS R6 divi karšu nodalījumi
Ar fotokameru Canon EOS R6 uzņemta kadra apskate viedtālrunī, fotokameru novietojot fonā

® Teatro Massimo.

Labāk savienots nekā jebkad

Kamerai EOS R6 ir iebūvēts Wi-Fi un vienmēr ieslēgta Bluetooth zemas enerģijas tehnoloģija, kas pastāvīgi uztur saikni ar saderīgām viedierīcēm. Lai pārlūkotu un atlasītu attēlus kameras SD kartēs, kā arī tos kopīgotu ar savu auditoriju tiešsaistē, vienkārši palaidiet Canon Camera Connect lietojumprogrammu saderīgā viedtālrunī vai planšetdatorā,* un kamera uzreiz izveidos savienojumu, izmantojot Wi-Fi, kas ļaus pārsūtīt vēlamos attēlu failus un pievienot GPS informāciju, ja nepieciešams. Var uzņemt arī attāli no viedierīces vai konfigurēt kameru EOS R6, lai tā automātiski pārsūtītu attēlus (Auto Image Transfer) uz jūsu ierīci, tiklīdz tos uzņemat.

Šis Wi-Fi savienojums ļauj izmantot arī attālu kameras vadību no EOS Utility programmatūras, kas piedāvā fotografēšanu režīmā Live View un attālu pārlūkošanu, kā arī kameras vadību, ļaujot uzņemt no grūti sasniedzamiem leņķiem, no attāluma vai studijā. Lai nodrošinātu vislabāko kameras vadību, programmatūras izstrādātāju komplekts ir pieejams lejupielādei, lai jūs varētu izveidot programmatūru darbam paralēli ar EOS savai uzņēmējdarbībai vai hobijam. Lai uzzinātu vairāk, dodieties uz https://developers.canon-europe.com/s/

Baletdejotājs slēgtā/mājas vidē, klēpjdators pievienots fotokamerai, izmantojot bezvadu savienojumu, un tajā redzams tas pats attēls

Fotografējiet, būdami sasaistīti ar EOS R6 bezvadu režīmā

Sūtiet attēlus tieši no kameras uz mākoni

Canon jaunais mākoņa fotografēšanas pakalpojums, image.canon, ļauj lietotājiem saglabāt oriģinālos attēlus, tostarp RAW failus tiešsaistē līdz 30 dienām. Pēc tam attēlu failus var pārvietot uz lietotājam piešķirto 10 GB krātuvi, Google Drive, Adobe Creative Cloud* vai vietējo bezsaistes krātuvi.

EOS R6 ļauj attēlus automātiski augšupielādēt mākonī image.canon, lai tie būtu gatavi un gaidītu uz jūsu datora (PC/Mac) sinhronizāciju, kad atgriezīsieties mājās. Tiek saglabāts vērtējums, kas pievienots, izmantojot kameras pogu RATE (VĒRTĒJUMS), lai jūs uzreiz varētu atrast savus iemīļotākos fotoattēlus.

Fotokamera Canon EOS R6 novietota līdzās tējas tasei

Iebūvēts FTP

Profesionāliem fotogrāfiem, kam nepieciešams uzreiz ātri un droši nosūtīt fotogrāfijas klientiem no viņu atrašanās vietas, EOS R6 piedāvā iebūvēto FTP, un FTPS izmanto kameras iebūvēto 2,4 GHz Wi-Fi. FTP iestatījumus kamerā var konfigurēt, saglabājot līdz deviņiem iepriekšējiem iestatījumiem, lai tos nekavējoties varētu izmantot.

Ja fotogrāfijas kamerā tiek novērtētas ar pogu RATE (VĒRTĒJUMS), šos metadatus var nosūtīt kopā ar attēlu failiem — tā ir nenovērtējama informācija attēlu redaktoriem un aģentūru darbiniekiem.

Saistīti raksti

Lasiet šos rakstus, lai uzzinātu, kā Canon EOS R6 izceļas tik daudz jomās.

 • VIDEO HYBRID

  Viena kamera fotogrāfijām un video

  Papildus izcilas kvalitātes fotogrāfijām kamera EOS R6 veido arī lieliskus video.

 • ATTĒLU KVALITĀTE UN STABILIZĀCIJA

  Lieliska attēlu kvalitāte apstākļos, kas ne tuvu nav lieliski

  Kameras EOS R6 pamatā ir tehnoloģijas, kas aizgūtas no mūsu vadošās kameras EOS-1D X Mark III.

 • AUTOMĀTISKĀ FOKUSĒŠANA

  Fokusējiet vissvarīgāko

  EOS R6 ar pilnveidoto Dual Pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera iepriekš.

 • SPEED

  EOS R6 — klusa, nepārtraukta fotografēšana

  Izmantojiet EOS R6, lai fotografētu klusi un nepārtraukti līdz pat pārsteidzošiem 20 kadriem sekundē.