Video Hybrid

Satura veidotāja sapnis. Viena kamera fotogrāfijām un video

Havjērs Kortess (Javier Cortes) fotografē baletdejotāju teātrī ar Canon EOS R6

Havjērs Kortess (Javier Cortes) darbībā, fotografējot baletdejotāju mēģinājuma laikā teātrī Massimo, Sicīlijā. ® Teatro Massimo.

Papildus izcilas kvalitātes fotogrāfijām kamera EOS R6 veido arī lieliskus video. Uzņemiet ar izšķirtspēju līdz 4K/60p vai ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 120p, kad uzņemat Full HD materiālu — visu ar Dual Pixel CMOS AF, nodrošinot nepārtrauktas izsekošanas automātisko fokusēšanu. Izmantojiet kameras modernās tehnoloģijas, lai uzņemtu plašā dinamiskajā diapazonā un iegūtu brīnišķīgas krāsas.

Fotoaparāts Canon EOS R6 rokās, dabiskos apstākļos

Iespējas fotografēt, turot fotokameru rokās, un izmantot visas priekšrocības, ko sniedz fotokameras EOS R6 jaudīgā, vienotā — objektīvā un fotokamerā iestrādātā — attēla stabilizācijas sistēma.

Fotografējot baletdejotāju atklātā, dabiskā vietā pīlāru tuvumā

Fotografējiet ar 4K 60p, lai atveidotu baleta graciozitāti un plūstošās kustības nevainojamā precizitātē un dabiskās krāsās.

Fotokamera Canon EOS R6, turēta mazā leņķī, fotografējot uz grīdas sēdošu dejotāju

Grozāmais skārienekrāns palīdz veidot kadrējumu, uzņemot attēlus no maza leņķa dramatisma efektam. ® Teatro Massimo.

Radiet izskatu un noskaņu, ko vēlaties

EOS R6 var uzņemt video ar dažādu izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu atkarībā no izskata un noskaņas, ko vēlaties panākt.

Ar 4K UHD izšķirtspēju filmu veidotāji var uzņemt izcili skaidru un detalizētu materiālu un var izvēlēties kadru nomaiņas ātrumu ar šādām vērtībām:
• 23,98 p kinematogrāfiskam izskatam un noskaņai;
• 25 p un 30 p parastai atveidei;
• 50 p un 60 p plūstošām kustībām un dinamiskai objektu atveidei vai veidojot lēnu ierakstīšanu ar divreiz lēnāku efektu.

Uzņemot ar Full HD izšķirtspēju, ir pieejamas vēl citas iespējas:
• 100 p un 120 p vēl vienmērīgākai atveidei, uzņemot objektus, kas pārvietojas ļoti ātri, kā arī veidojot ārkārtīgi lēnu ierakstīšanu ar četrreiz lēnāku efektu.*

Papildus konvencionālajam fotogrāfiju uzņemšanas intervāla taimerim EOS R6 atbalsta 4K un Full HD intervāla fotogrāfiju video uzņemšanu. Tas videogrāfiem ļauj uzņemt ainas izmaiņas daudz ilgākā laikā nekā parasti un pretstatīt tās reāllaika un lēnās ierakstīšanas materiālam.

*Uzņemot ar Full HD 100/120p, skaņa netiek ierakstīta.

Havjērs fotografē divus baletdejotājus teātrī ar Canon EOS R6

Havjērs fotografē divus baletdejotājus, demonstrējot fotokameras EOS R6 izcilās video filmēšanas iespējas un 8 pakāpju attēla stabilizēšanu. ® Teatro Massimo.

Profesionāla līmeņa attēlu kvalitāte

EOS R6 sniedz iespēju uzņemt ar Canon Log 1, iegūstot rezultātus, kuros ir saglabātas izgaismotās un noēnotās detaļas, ja tiek fotografēts liela kontrasta apstākļos. Materiālam, kas uzņemts ar Canon Log 1, ir viegli veikt gradāciju pēcapstrādē rediģējot darbplūsmas, kas atvieglo īpaša izskata vai krāsu profila piešķiršanu, kā arī krāsu atbilstības nodrošināšanu, ja materiāls ir uzņemts ar citām kamerām, izmantojot to pašu formātu.

EOS R6 tagad atbalsta H.265 kodeku, kā arī tradicionālāko H.264. Tas ļauj ierakstīt ar 10 bitu 4:2:2, panākot izcilu attēlu kvalitāti, uzņemot gan pašā kamerā SD atmiņas kartēs, gan ārējā ierakstītājā, izmantojot mikro HDMI izvadi.

Dinamiskā diapazona izmantošana

Uzņemot liela kontrasta apstākļos, kameras EOS R6 režīms HDR Movie uzņem kadrus pārmaiņus — vispirms pārāk maz eksponētus un pēc tam pareizi eksponētus, pēc tam tos apvieno vienā kadrā, kas automātiski saglabā detaļas spilgti izgaismotajās zonās. Un tas vēl nav viss.

EOS R6 tagad atbalsta HDR PQ video, kā arī fotoattēlu uzņemšanu. Šis lielā dinamiskā diapazona režīms izmanto materiāla interpretējošu kvantēšanu, un saderīgos HDR displejos materiāls izskatās satriecoši.

Kamera ieraksta HDR PQ formātā, kas atbilst BT.2100 (PQ) HDR tehniskajiem datiem, un ar H.265 saspiešanu, lai materiālu varētu rediģēt ar saderīgu programmatūru.

Baletdejotājs baleta pozā atklātā laukumā, pīlāru ietvērumā

"Canon EOS R6 ļauj man uzlabot savu sniegumu kā filmu veidotājam."

Dual Pixel CMOS AF II

Mūsu atjauninātā sistēma Dual Pixel CMOS AF II nodrošina vienmērīgu, pārliecinošu nepārtrauktu fokusēšanu visos ierakstīšanas režīmos. Tai ir arī sejas un acu noteikšanas funkcija, kas darbojas visā kadrā* un līdz ar to ir lieliski piemērota dinamiskas darbības filmēšanai. Sistēma spēj atpazīt arī kaķus, suņus un putnus un ērti sekot tiem kadrā, koriģējot fokusu, lai nodrošinātu asumu.

Ir vienkārši izveidot arī fokusa izvilkšanas stila pārejas, kas maina asuma zonas, kā arī jūsu auditorijas uzmanību no vienas vietas uz citu. Tas ir iespaidīgs profesionāls efekts, un ar kameru EOS R6 to ir vienkārši īstenot. Vienkārši pieskarieties kameras skārienekrānam (vai pievienotās viedierīces ekrānam), un kamera vienmērīgi veiks fokusa maiņu, izmantojot ātrumu, ko būsiet norādījis tās izvēlnes sistēmā.

*Tikai ar saderīgiem objektīviem. Dažās ainās un objektu uzņemšanas apstākļos var nebūt iespējams pārvietot AF rāmi līdz ekrāna malai.

EOS R6 ir aprīkota ar zebras funkciju — svītrainu rakstu, kas tiek pārklāts ekrānam, lai brīdinātu, ka objekts vai zona tuvojas noteikta līmeņa spilgtumam un līdz ar to attēls var tikt pāreksponēts. Tos var iestatīt, lai brīdinātu par dažāda līmeņa spilgtumu, izmantojot opcijas kameras EOS R6 galvenajā izvēlnē.

Baletdejotājs baleta pozā atklātā laukumā, pīlāru ietvērumā

Fokusējiet vissvarīgāko

EOS R6 ar pilnveidoto Dual pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera pirms tās.
Fotokamera Canon EOS R6 rokās

® Teatro Massimo.

Rīki fokusēšanas atvieglošanai
Kad fokusējat manuāli, EOS R6 piedāvā vairākus rīkus, kas palīdz panākt izcilu asumu un rezultātus, ko vēlaties iegūt.

Fokusa palielināšana
Ainas fokusētās daļas malas ir apvilktas ar jūsu izvēlēto krāsu.
Fokusa palielināšana
Palielinot attēlu, vispirms piecas reizes un pēc tam 10 reizes, varēsiet labāk redzēt attēlu un novērtēt fokusu.
Dual Pixel CMOS AF palīgs
Funkcija, kas pirmo reizi tika ieviesta mūsu Cinema EOS C300 Mark II kamerā, — kameras EOS R6 tehnoloģija Dual Pixel CMOS AF mēra objekta attālumu, izmantojot tās Dual Pixel algoritmus, un parāda indikatoru, norādot, vai objekts ir fokusā.

Uzņemšanas ilgums

EOS R6 ar kompakto korpusu piedāvā iespaidīgas filmu ierakstīšanas un fotogrāfiju uzņemšanas iespējas. Pie lielākā kadru nomaiņas ātruma un izšķirtspējas nenovēršami rodas karstums, kas saistīts ar izšķirtspējas, kadru nomaiņas ātruma un fokusēšanas nodrošināšanu. Tālāk norādīts aptuvenais uzņemšanas laiks ar pieejamo izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 23°C / 73°F vidē pēc aukstās palaišanas.

4K 60P
- 94% sensora platums: 30 minūtes
- APS-C apgriešana (5.1K oversamplings): 35 minūtes*1

4K 30P
- 94% sensora platums: karstums neierobežo
- APS-C apgriešana (5.1K oversamplings): 40 minūtes*1
*1Ierakstīšana ir ierobežota līdz 29 minūtēm un 59 sekundēm. Norāda laiku, kad ierakstīšanu var nekavējoties atsākt

Ja kamera sasniedz temperatūras ierobežojumu, ieteicams to izslēgt, lai ļautu karstumam izkliedēties.
Tālāk ir norādīts aptuvenais darbības atjaunošanās laiks 23°C / 73°F vidē, tomēr to ietekmē dažādi faktori, piemēram, apkārtējā temperatūra, nepārtraukta kameras darbība un izvēlētā uzņemšanas izšķirtspēja. Laiks, līdz atkal pieejams viss ierakstīšanas laiks, ir atkarīgs no apkārtējās vides temperatūras.

4K 60P
- 10 minūšu atdzesēšana nodrošina aptuveni 5 minūšu ierakstīšanas laiku

"FILMU UZŅEMŠANA SPĒJ JŪS AIZVEST CEĻOJUMĀ"

Havjēra Kortesa aprīkojuma soma

Galvenais aprīkojums profesionālai filmu uzņemšanai

Havjērs Kortess (Javier Cortes) tur rokās fotokameru Canon EOS R6

Kameras

EOS R6

Neatkarīgi no tā, ko fotografējat, jūs to darāt, un EOS R6 sniedz jums iespēju būt radošam vēl neapjaustos veidos.

Uzziniet vairāk

Objektīvi

Canon RF 24-70 mm F2.8L IS USM

Šis objektīvs, kas ir viens no Canon galveno profesionālo RF objektīvu trīsvienībā iekļautajiem, un tas izceļas ar ātru diafragmas atvērumu un attēla stabilizēšanu, kā arī ar Nano USM motoru klusai fokusēšanai.

Uzziniet vairāk

Objektīvi

Canon RF 15-35 mm F2.8L IS USM

Canon ātrākais īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs izceļas ar Nano USM motoru, piecu pakāpju attēla stabilizēšanu un trīs asfēriskiem un diviem UD elementiem, kas ļauj iegūt pārsteidzošu asumu. Vanda saka, kas tas palīdz viņai radīt "skaistus un neticami asus attēlus".

Uzziniet vairāk

Canon RF 50mm F1.2L USM

Objektīvs, kas nosaka jaunus fotografēšanas veiktspējas standartus, nodrošinot izcilu asumu, papildu radošu kontroli un ievērības cienīgu veiktspēju vājā apgaismojumā.

Uzziniet vairāk

Saistīti raksti

Lasiet šos rakstus, lai uzzinātu, kā Canon EOS R6 izceļas tik daudz jomās.

 • RĪKOŠANĀS UN SAVIENOŠANA

  Izstrādājis Canon, paredzēts Jums

  EOS R6 dizains no pirmā brīža liksies patīkami pazīstams.

 • SPEED

  EOS R6 — klusa, nepārtraukta fotografēšana

  Izmantojiet EOS R6, lai fotografētu klusi un nepārtraukti līdz pat pārsteidzošiem 20 kadriem sekundē.

 • AUTOMĀTISKĀ FOKUSĒŠANA

  Fokusējiet vissvarīgāko

  EOS R6 ar pilnveidoto Dual Pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera iepriekš.

 • ATTĒLU KVALITĀTE UN STABILIZĀCIJA

  Lieliska attēlu kvalitāte apstākļos, kas ne tuvu nav lieliski

  Kameras EOS R6 pamatā ir tehnoloģijas, kas aizgūtas no mūsu vadošās kameras EOS-1D X Mark III.