AUTOMĀTISKĀ FOKUSĒŠANA

Fokusējiet vissvarīgāko

EOS R6 ar pilnveidoto Dual Pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera iepriekš. Asums ir tieši tur, kur tam jābūt, un varēsiet fotografēt ar pārliecību, zinot, ka EOS R6 darbojas kā profesionālis.

Kameras automātisko fokusēšanu nodrošina DIGIC X procesors, kas izmanto viedi strādājošo mākslīgo intelektu, lai atpazītu objektu acis, seju, galvu un ķermeni un tos izsekotu. Cilvēki ir asi pat profilā vai arī tad, kad redzama tikai viena acs. Un, ja objekts uz brīdi aizgriežas, piemēram, fotografējot ātrus sporta veidus, EOS R6 turpina sekot galvai vai ķermenim, nodrošinot asu seju, kad tas atkal pagriežas pret jums.

Spēja izsekot elementus, piemēram, ķermeni vai galvu, ne tikai seju, ir svarīga fotografējot sportu, kurā spēlētāji pēkšņi pagriež muguru, piemēram, hokeju vai futbolu, vai viņiem jāvalkā ķiveres, kas aizsedz daļu sejas.

Kamerā EOS R6 šī tehnoloģija aptver arī kaķus, suņus un putnus, ievērojami atvieglojot fokusa uzturēšanu ar nepārtrauktu izsekošanu, kad fotografē savvaļas dzīvniekus.

Cilvēkiem var sekot pat tad, kad tie valkā seju aizsedzošu ķiveri vai saulesbrilles. Pateicoties programmaparatūras atjauninājumam, fotografējot motosportu, kamera var atpazīt motociklus un sacīkšu automašīnas, atšķirot pat slēgtas un atvērtas kabīnes un precīzi nosakot vadītāja ķiveri, kad tā ir redzama.

Couple performing ballet in the theatre

© Wanda Martin / Canon Ambassador ® Teatro Massimo

Īpaši jutīga fokusēšana

Kameras automātiskās fokusēšanas sistēma Dual Pixel CMOS II ir tik jutīga, ka tā var fokusēt jau 0,05 sekundēs3 un darbojas pat pie tik maza gaismas līmeņa kā -6,5 EV,1 kas aptuveni atbilst ceturtdaļmēness gaismai. EOS R6 ir pirmā EOS kamera ar šāda līmeņa jutību, kas tai ļauj fokusēt pat ar tik mazu maksimālo diafragmas atvērumu kā f/22, ļaujot izmantot telepārveidotājus ar salīdzinoši maza diafragmas atvēruma objektīviem, tostarp ārkārtīgi portatīviem super-telefoto objektīviem, piemēram, RF 800MM F11 IS STM un RF 600MM F11 IS STM.

Objektīva manuālais atbalsts visu laiku

Koriģējiet vai ignorējiet fokusu manuāli AF režīmā, nepārslēdzot slēdzi. Šī funkcija, ko bija iecienījuši vecāku EF USM objektīvu lietotāji, ir atjaunota RF objektīvos un to jaunākās paaudzes fokusēšanas motoros.

Fokusa braketēšana

EOS R6 piedāvā fokusa braketēšanu, kas fotogrāfiem ļauj veidot saliktus attēlus ar grupētu fokusu ar daudz lielāku asuma dziļumu nekā var izveidot tikai ar mazu diafragmas atvērumu. Šī ir īpaši noderīga metode tuvplāniem vai makro attēliem, kur asuma dziļums jau dabiski ir mazs.

Režīmā Focus Bracketing (Fokusa braketēšana) EOS R6 uzņem secīgus kadrus, vienu reizi nospiežot pogu, sākot ar norādīto fokusa attālumu un pēc tam ar katru kadru pamazām pārvietojoties tuvāk bezgalībai. Šo attēlu sēriju pēcapstrādē var sagrupēt vienā saliktā attēlā, izmantojot tādu programmatūru kā Digital Photo Professional, kas tiek nodrošināta kopā ar kameru.

Sieviete baletdejotājas pozā

Lieliska attēlu kvalitāte apstākļos, kas ne tuvu nav lieliski

Kameras EOS R6 pamatā ir tehnoloģijas, kas aizgūtas no mūsu vadošās kameras EOS-1D X Mark III.

"Sejas izsekošana deva man pārliecību sekot manam modelim un uzņemt viņa dinamiskās un emocionālās pozas."

Izsekošanas darbība

Kameras AI Servo automātiskās fokusēšanas izsekošanas darbību var regulēt, izmantojot tādus parametrus kā izsekošanas jutīgumu vai paātrinātu/palēninātu izsekošanu, vai atlasot vienu no četriem variantiem — konfigurācijas, kas lieliski piemērotas dažāda veida darbību fotografēšanai.

Pēc noklusējuma vai uzsākot darbu ar kameru EOS R6 tagad ir ietverts arī A variants (Case A), kas automātiski pielāgojas atkarībā no fotografētās kustības.

EOS R6 automātiskā fokusēšana darbībā

Vienkārša fokusa punktu atlase

Kameras EOS R6 automātiskās fokusēšanas laukums aptver praktiski visu kadru,2 un to var izmantot atsevišķi, zonās vai kopā kā vienu fokusa laukumu ar līdz 6072 atlasāmām pozīcijām. Ir pievienots arī punkta AF (Spot AF), kas izmanto ļoti mazu AF laukumu, panākot izcilu precizitāti.

Fotogrāfi var izmantot vairākvirzienu kursorsviru, lai aktīvo fokusa punktu vai zonu manuāli pārvietotu ekrānā. Šīs vadīklas jutīgumu, ko ir viegli vadīt ar kameru pie acs, var iestatīt vienā no trim līmeņiem saskaņā ar personīgajām preferencēm.

Var izmantot arī kameras skārienekrānu, lai iestatītu aktīvā fokusa punkta pozīciju, vienkārši pieskaroties vai velkot, kad uzņem režīmā Live View, vai izmantojot tehnoloģiju Touch & Drag, kad kamera ir pie acs.

Saistīti raksti

Lasiet šos rakstus, lai uzzinātu, kā Canon EOS R6 izceļas tik daudz jomās.

 • VIDEO HYBRID

  Viena kamera fotogrāfijām un video

  Papildus izcilas kvalitātes fotogrāfijām kamera EOS R6 veido arī lieliskus video.

 • ATTĒLU KVALITĀTE UN STABILIZĀCIJA

  Lieliska attēlu kvalitāte apstākļos, kas ne tuvu nav lieliski

  Kameras EOS R6 pamatā ir tehnoloģijas, kas aizgūtas no mūsu vadošās kameras EOS-1D X Mark III.

 • SPEED

  EOS R6 — klusa, nepārtraukta fotografēšana

  Izmantojiet EOS R6, lai fotografētu klusi un nepārtraukti līdz pat pārsteidzošiem 20 kadriem sekundē.

 • RĪKOŠANĀS UN SAVIENOŠANA

  Izstrādājis Canon, paredzēts Jums

  EOS R6 dizains no pirmā brīža liksies patīkami pazīstams.

  1. Fotogrāfiju uzņemšanas laikā ar f/1.2 objektīvu, AF punktu centrā, viena kadra AF pie 23°C/73°F, ISO 100. Izņemot RF objektīvus ar DS (Defocus Smoothing) pārklājumu.
  2. Horizontāli: 100 %×Vertikāli: 100 % (Maksimālais aptuvenais) AF laukuma pārklājums, piemērojams, kad tiek rādīts objekta kadrs, izmantojot AF Face+Tracking režīmu ir aktīvs ar RF objektīvu (izņemot RF600 mm F11 IS STM / RF800 mm F11 IS STM un Extender RF), EF objektīvi (izņemot dažus pašreizējos produktus), Extender EF (III) (atkarīgs no galvenā objektīva AF laukuma režīma). Dažas vietas un objekti var nebūt piemēroti. Vairāk informācijas par saderīgiem objektīviem skatiet Canon oficiālajā atbalsta vietnē.
  3. Pasaulē ātrākais AF fokusēšanas ātrums ar 0,05 sekundēm starp digitālajām bezspoguļu kamerām ar maināmiem objektīviem, kurām ir 35 mm pilnkadra ekvivalenta attēlu sensors ar fāžu atšķirības noteikšanas AF attēla plaknē un kontrasta noteikšanas AF. Kameras EOS R6 AF ātrums ir tāds pats kā EOS R, EOS RP un EOS R5 kamerām. Pieejamas tirdzniecībā no 2020. gada 9. jūlija. (Pamatojoties uz Canon darbinieku veikto izpēti.) Aprēķināts, pamatojoties uz iegūto automātiskās fokusēšanas ātrumu, kas mērīts saskaņā ar CIPA vadlīnijām. (Atšķiras atkarībā no fotografēšanas apstākļiem un izmantotā objektīva.) Iekšējā mērīšanas metode. [Mērīšanas apstākļi] Spilgtuma fokusēšana: EV 12 (istabas temperatūra, ISO 100) Fotografēšanas režīms: M, objektīvs, izmantots: RF24-105 mm F4L IS USM (fokusa attālums: 24 mm), Fotogrāfiju uzņemšana ar aizslēga pogas darbību, AF metode: viena punkta AF (ar AF punktu centrā), AF darbība: viena kadra AF.