Attēla kvalitāte

Lieliska attēlu kvalitāte apstākļos, kas ne tuvu nav lieliski

Kameras EOS R6 pamatā ir tehnoloģijas, ko tā dala ar mūsu vadošo kameru EOS-1D X Mark III. 20,1 megapikseļa CMOS sensors un DIGIC X procesors darbojas kopā, lai nodrošinātu izcilu attēlu kvalitāti, un sensora lielizmēra pikseļi nodrošina ideālu izšķirtspējas līdzsvaru, darbību vājā apgaismojumā un dinamisko diapazonu, kas liks jūsu fotogrāfijām izcelties. Neatkarīgi no tā, vai uzņemat portretus, ainavas, savvaļas dzīvniekus vai ceļojumus, EOS R6 nodrošina ievērojami labākus attēlus.

Tiek nodrošināts zems digitālā trokšņa līmenis ar kameras parasto ISO diapazonu līdz maksimālai jutībai ISO 102 400 (palielināms līdz ISO 204 800), palīdzot uzņemt pārsteidzošus attēlus pat vāja līmeņa apgaismojumā. Plašais dinamiskais diapazons palīdz saglabāt detaļas visspilgtākajās un vistumšākajās ainas daļās, kad tiek uzņemts liela kontrasta apstākļos.

Precīza ādas toņu atveide ar EOS R6 apstākļos ar vāju apgaismojumu

Ādas toņi tiek atveidoti ar neticamu precizitāti un precīzām krāsas niansēm, arī apstākļos ar vāju apgaismojumu.

© Wanda Martin / Canon vēstnieks

meitene graciozā baleta pozā blāvi apgaismotā telpā

Fotokamera Canon EOS R6 uzņem neticami precīzus attēlus gan izgaismotās, gan ēnainās zonas, pateicoties sensora augstajam dinamiskajam diapazonam.

© Javler Cortes / Canon vēstnieks

Spēcīga attēla stabilizācija jauniem attēlu uzņemšanas veidiem

Canon EOS R6 ir iekļauts korpusā iebūvēts piecu asu attēla stabilizators (IBIS — In Body Image Stabilizer), kas neatkarīgi no kamerai pievienotā objektīva nodrošina aizsardzību pret kameras kustībām attēlu uzņemšanas laikā. Sensors nodrošina apļveida, X, Y ass un horizontālu, vertikālu korekciju, lai visi EF un RF objektīvi varētu iegūt no šīs jaunās 5 asu korekcijas, kas paredzēta filmu veidotājiem un fotogrāfiem. Tomēr, ja tiek izmantots piemērots ar attēla stabilizatoru aprīkots RF 1 objektīvs, kameras un objektīva stabilizācijas sistēmas darbojas vienlaicīgi, kopējiem spēkiem kompensējot horizontālas, vertikālas kustības un izveidojot inteliģentu attēla stabilizācijas sistēmu, kas nodrošina jaunu attēlu veiktspējas līmeni.

RF stiprinājumam ir lielāks diametrs, kas ļauj EOS R6 kamerā iebūvētajam sensoram pārvietoties tālāk objektīva izveidotajā attēla aplī. Tā rezultātā daži objektīvi, kas nav aprīkoti ar optisku attēla stabilizāciju, var iegūt no līdz pat 8 pakāpju stabilizācijas sistēmas.

Izmantojot RF 1 objektīvus ar attēla stabilizāciju1, korpusā iebūvētais attēla stabilizators reāllaikā sazinās, izmantojot liela ātruma komunikāciju stiprinājumā, lai sadarbotos un efektīvi koriģētu kameras kustības, ieskaitot elpošanu, staigāšanu un vienkāršu kameras turēšanu. Mazas amplitūdas un lielas amplitūdas kustību korekcija šādā veidā nodrošina jaunu stabilitātes līmeni un var radīt pārsteidzošu līdz pat 8 pakāpju priekšrocību2.

Baleta dejas kustību tveršana ar Canon R6 jaudīgo attēlu stabilizatoru

Šis kadrs uzņemts, turot kameru rokās un izmantojot četru sekunžu ekspozīciju, kā arī izcilo, iebūvēto attēlu stabilizatoru, apvienojumā ar RF 15-35 mm f2.8L IS USM objektīvu un tā iebūvēto stabilizācijas risinājumu.

© Wanda Martin / Canon vēstnieks

Jaunākās paaudzes attēlu faili

Tagad ar Canon EOS R6 var uzņemt ne tikai JPEG un CR3 RAW failus, bet arī jaunākās paaudzes formāta HEIF (High Efficiency Image Format) failus. HEIF failiem ir labāka kvalitāte nekā JPEG failiem, bet aptuveni tāds pats failu lielums un mazāk artefaktu. Šis nākotnes formāts nodrošina 10 bitu krāsas, iegūstot dinamiskāku diapazonu, kā arī ļauj uzņemt HDR PQ attēlus.

Saderība ar HEIF failiem nepārtraukti pieaug. Tos var rediģēt datorā (PC/Mac), izmantojot labi zināmas attēlveidošanas lietojumprogrammas, tieši tāpat kā JPEG failus. HEIF failus var arī apstrādāt kamerā, lai izveidotu standarta JPEG failus, kas pēc tam tiek saglabāti SD kartē.

skats no gaisa, uzņemts ar EOS R6

Attēlu apstrāde, kas sniedz priekšrocības

Kameras EOS R6 DIGIC X attēlu procesoram ir nozīmīga loma kameras iespaidīgā ātruma un attēlu kvalitātes nodrošināšanā, ļaujot fotogrāfiem izmantot izsmalcinātu attēlu apstrādi kamerā jau uzņemšanas laikā vai pēc tās.

Fokusējiet vissvarīgāko

EOS R6 ar pilnveidoto Dual Pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera iepriekš.

“Mani patīkami pārsteidza kameras veiktspēja vāja apgaismojuma apstākļos — krāsu pielāgošana darbojās brīnišķīgi. Krāsas man ir ļoti svarīgas.”

Skaidrības regulēšana

Kameras attēla stilu izvēlnei un tās RAW failu apstrādes iespējai kamerā ir pievienota Skaidrības (Clarity) opcija. Tā koriģē fotoattēlu un video mikrokontrastu, uzlabojot (vai mīkstinot) tekstūru un malu asumu. Skaidrību var koriģēt par ±4 pakāpēm, un šī iespēja ir īpaši noderīga, lai pastiprinātu detaļas ainavās un pastiprinātu vai samazinātu raksturīgus sejas vaibstus, piemēram, grumbas, portretos.

Funkcija Digital Lens Optimizer

Kamerā ietvertā tehnoloģija Digital Lens Optimizer (DLO) palīdz objektīvam darboties ar maksimālo veiktspēju, samazinot tādu dabisku optikas fenomenu ietekmi kā krāsu joslu veidošanos, gaismas krišanu un pat nedaudz mīkstinot EOS R6 optiskā zemo frekvenču filtra ietekmi. Rezultāti ir pārsteidzoši labi, un šo funkciju var lietot vai nu kamerā (uzņemšanas laikā vai pēc tam), vai pēcapstrādē, izmantojot programmatūru Digital Photo Professional. Ir pieejami arī divi DLO līmeņi: standarta un augstākais līmenis.

Pāris domīgā noskaņojumā, uzņemts ar EOS R6

Paplašināts dinamiskais diapazons

Uzlabotās tehnoloģijas Auto Lighting Optimizer (ALO, Automātiskais apgaismojuma optimizators) un Highlight Tone Priority (Gaišo zonu mērījuma prioritāte) ļauj fotogrāfiem uzņemt JPEG un HEIF failus ar paplašinātu dinamisko diapazonu. Tās lieliski noder, lai jau kamerā attēlos saglabātu detaļas spilgti izgaismotās un tumšās vietās. Fotografējot portretus, ir ērti uzreiz pēc attēla uzņemšanas palielināt sejas spilgtumu, panākot lieliskus rezultātus.

Saistīti raksti

Lasiet šos rakstus, lai uzzinātu, kā Canon EOS R6 izceļas tik daudz jomās.

 • AUTOMĀTISKĀ FOKUSĒŠANA

  Fokusējiet vissvarīgāko

  EOS R6 ar pilnveidoto Dual Pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera iepriekš.

 • VIDEO HYBRID

  Viena kamera fotogrāfijām un video

  Papildus izcilas kvalitātes fotogrāfijām kamera EOS R6 veido arī lieliskus video.

 • SPEED

  EOS R6 — klusa, nepārtraukta fotografēšana

  Izmantojiet EOS R6, lai fotografētu klusi un nepārtraukti līdz pat pārsteidzošiem 20 kadriem sekundē.

 • RĪKOŠANĀS UN SAVIENOŠANA

  Izstrādājis Canon, paredzēts Jums

  EOS R6 dizains no pirmā brīža liksies patīkami pazīstams.

  1. Izņemot RF 800MM F11 IS STM / RF 600MM F11 IS STM
  2. 8 pakāpes saskaņā ar CIPA standartu RF 24-105 mm F4 L IS USM objektīviem ar fokusa attālumu 105 mm