SPEED

Fotografējiet ātri, fotografējiet klusi: 20 kadri/s 1 klusumā.

Uzņemiet gaistošu, neatkārtojamu mirkli

Uzņemiet gaistošu, neatkārtojamu mirkli un pārvērtiet to valdzinošā attēlā, kas ilgs visu mūžu. Izmantojiet kameru EOS R6, lai nepārtraukti fotografētu bez jebkādas aizslēga skaņas ar pārsteidzošu ātrumu — 20 kadri sekundē1 vai 12 kadru/s mehāniskais aizslēgs, kas ieraksta nepārtraukti uzņemtus 240 RAW failus vai vairāk nekā 1000 JPEG failus, vienlaicīgi izmantojot AE un izsekošanas AF.

EOS R6, ātrums, automātiskais fokuss, braukšana ar kajaku pa krācēm, pa viļņiem

Nevainojams kadrējums viļņa augšgalā, pateicoties klusajam, elektroniskajam 20 kadru sekundē aizslēgam. aizslēgs un reaģējoša darbība atbilstoši objekta kustības ātrumam un jūsu radošajām iecerēm.

© Samo Vidic / Canon vēstnieks

EOS R6 precīzs automātiskais fokuss, kas seko kajakotājam, braucot cauri upes krācēm,

Canon vēstnieks Samo Vidiks (Samo Vidic) precīzi uzņem kadru ar kajakotāju kustībā, pateicoties 20 kadru sekundē ātrumu un automātisko fokusēšanu ar sekošanu.

© Samo Vidic / Canon vēstnieks

EOS R6, 20 kadri sekundē, nevainojams mirklis ar baletdejotāju gaisā

Nevainojams mirklis, kas tverts ar 20 kadru sekundē ātrumu.

© Javier Cortes / Canon vēstnieks

"Iespēja strādāt ar ātrumu līdz pat 20 kadriem/s ļāva vieglāk notvert īpaši izšķirošus mirkļus."

Uzņemot dejotāju palēciena augstākajā punktā vai putnu, kad tas ķer medījumu, šāds neticams kadru ātrums sniedz lielākas izvēles iespējas izvēlēties kādu no attēliem, kā arī vairāk iespēju uzņemt perfekto mirkli. Kad nepieciešams, ir pieejams arī mehāniskais aizslēgs ar 12 kadriem/s1.

EOS R6 automātiskā fokusēšana darbībā

Vadīklas tieši tur, kur vajadzīgs

Kamerai EOS R6 ātra ir ne tikai iekšējā darbība; tā izveidota, lai ātri strādātu un reaģētu. Vadīklas atrodas tieši tur, kur jūs sagaidāt, un tādas ergonomiskas funkcijas kā AF kursorsvira un aizmugurējā vadības ripa ļauj instinktīvi veikt korekcijas, neatraujot acis no fotografējamā objekta.

Anti Flicker tehnoloģija


Ir izmantota arī mūsu atzinīgi novērtētā tehnoloģija Anti Flicker, kas samazina nepieciešamību mainīt ekspozīciju pie mirgojoša mākslīgā apgaismojuma, katram kadram iestatot laiku, kas saskan ar lielāko spilgtumu.

EOS R6 automātiskā fokusa sekošanas funkcija un kustībā esoša objekta noteikšana, LCD skārienekrāns

Fokusējiet vissvarīgāko

EOS R6 ar pilnveidoto Dual Pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera iepriekš.

Vandas Martinas aprīkojuma soma

Galvenais aprīkojums, ko profesionāļi izmanto fotogrāfiju uzņemšanai

Fotogrāfe, Vanda Martina (Wanda Martin), Canon vēstniece, EOS R6, Canon RF 24-70 mm F2.8L IS USM

Kameras

EOS R6

Neatkarīgi no tā, ko fotografējat, jūs to darāt, un EOS R6 sniedz jums iespēju būt radošam vēl neapjaustos veidos.

Uzziniet vairāk

Objektīvi

Canon RF 24-70 mm F2.8L IS USM

Šis objektīvs, kas ir viens no Canon galveno profesionālo RF objektīvu trīsvienībā iekļautajiem, un tas izceļas ar ātru diafragmas atvērumu un attēla stabilizēšanu, kā arī ar Nano USM motoru klusai fokusēšanai.

Uzziniet vairāk

Saistīti raksti

Lasiet šos rakstus, lai uzzinātu, kā Canon EOS R6 izceļas tik daudz jomās.

 • Havjērs Kortess (Javier Cortes), uzņemot deju kustības ar EOS R6

  VIDEO HYBRID

  Viena kamera fotogrāfijām un video

  Papildus izcilas kvalitātes fotogrāfijām kamera EOS R6 veido arī lieliskus video.

 • baleta priekšnesums ar jūru fonā

  ATTĒLU KVALITĀTE UN STABILIZĀCIJA

  Lieliska attēlu kvalitāte apstākļos, kas ne tuvu nav lieliski

  Kameras EOS R6 pamatā ir tehnoloģijas, kas aizgūtas no mūsu vadošās kameras EOS-1D X Mark III.

 • Fokuss uz svarīgāko ar EOS R6

  AUTOMĀTISKĀ FOKUSĒŠANA

  Fokusējiet vissvarīgāko

  EOS R6 ar pilnveidoto Dual Pixel CMOS AF II automātisko fokusēšanu identificē kustīgus objektus un seko tiem kā neviena bezspoguļu kamera iepriekš.

 • Fotogrāfs regulē Canon EOS R6 fotografēšanai

  RĪKOŠANĀS UN SAVIENOŠANA

  Izstrādājis Canon, paredzēts Jums

  EOS R6 dizains no pirmā brīža liksies patīkami pazīstams.

  1. Uzņemšanas ātrums var atšķirties atkarībā no akumulatora veida, akumulatora roktura vai Wi-Fi izmantošanas un darba temperatūras. Sīkāku informāciju skatiet tehniskajos datos.

   Līdz aptuveni 20 kadriem/s ar AF/AE sekošanu 
   Piemērojams dažiem RF/EF objektīviem, kad diafragmas atvērums ir pilnībā atvērts. Skatiet saderīgo objektīvu sarakstu Canon oficiālajā tīmekļa vietnē. Nepārtrauktais uzņemšanas ātrums mainās atkarībā no aizslēga ātruma, iestatītā diafragmas atvēruma, diafragmas atvēruma stāvokļa nepārtrauktās uzņemšanas laikā, objekta stāvokļa, spilgtuma (īpaši tumšos apstākļos) un objektīva veida.
   Līdz aptuveni 12 kadriem/s ar AF/AE sekošanu*
   Izmantojot RF objektīvus un dažus EF objektīvus. Skatiet saderīgo objektīvu sarakstu Canon oficiālajā tīmekļa vietnē. Nepārtrauktais uzņemšanas ātrums atšķiras līdz 3 posmos atkarībā no akumulatora veida, atlikušā akumulatora uzlādes līmeņa, akumulatoru skaita, izmantotā objektīva, temperatūras, iebūvētā Wi-Fi iestatījumiem (ieslēgts/izslēgts), vai tiek vai netiek izmantots akumulatora rokturis, līdzstrāvas savienotājs vai USB strāvas adapteris. Papildus iepriekšminētajiem faktoriem, maksimālais nepārtrauktais uzņemšanas ātrums var samazināties aizslēga ātruma, diafragmas atvēruma, zibspuldzes izmantojuma, mirgošanas samazināšanas apstrādes, objekta apstākļu, spilgtuma (īpaši tumšā vietā) dēļ.