digital

Digitālā darbība

Canon attīstīšana ar izcilu digitālo kompetenci

Darba meklēšana

Ko mēs darām

Vai domājat, ka jums ir zināšanas digitālajā jomā, lai nodrošinātu mūsu zīmola tālāko izaugsmi? Mūsu digitālās jomas komandas strādā ciešā sadarbībā ar mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistiem, lai izstrādātu un izvērstu digitālā mārketinga stratēģijas, pārvaldību un kompetenci, kas uzlabotu mūsu komunikāciju. Neatkarīgi no tā, vai strādāsiet analītiskā, satura pārvaldības, projektu pārvaldības vai attīstības jomā, jūs mūsu klientiem veidosiet labāku pieredzi tiešsaistē.

Volcano

Inovatīvi domātāji un stratēģi

Digitālajā telpā

Skatīt videoklipu

Iepazīstieties ar mūsu komandu

Uzziniet izcilus stāstus par cilvēkiem ar spožiem prātiem.

Gaurav

E-komercijas dizaineris — Gauravs

“Mūsu darbavieta kļūst dinamiskāka un jauneklīgāka […] Mums ir zināšanas par tik dažādām jomām, tomēr ikviens ir ieinteresēts uzzināt, ko dari tieši tu.”

Skatīt videoklipu

Moatez

Digitālais mārketings — Moatezs

“Notiekot pārejai uz digitalizāciju, Canon ir perfekti sagatavojies darbībām nākotnē un turpina ieņemt ievērojamu lomu savu klientu dzīvē — un arī es esmu gandarīts par savu dalību šajā procesā.”

Skatīt videoklipu

Nāciet strādāt pie mums

Mēs aicinām gudrus problēmu risinātājus, kas uzlabos saskarsmi ar klientiem tiešsaistē un veidos atjautīgas mārketinga kampaņas. Mūsu digitālās jomas komandas sastāvā jūs izstrādāsiet digitālās stratēģijas un risinājumus, kas stiprinās mūsu zīmolu tiešsaistē, — mēs jums nodrošināsim brīnišķīgu platformu izaugsmei un izcilai karjerai.

fullbleed

Meklēt digitālās jomas darba piedāvājumus

Nāciet un apskatiet, kur iederaties


Skatiet amatus