PowerShot_G16

Kā pieteikties


Darba meklēšana

Sagaidiet izcilu karjeru uzņēmumā Canon.

Mēs zinām, ka, piesakoties darbam, var būt pēkšņi jāsastopas ar nepazīstamo, tāpēc esam vienkāršojuši darbā pieņemšanu, lai process noritētu pēc iespējas bez problēmām. Jums jāsper tikai daži svarīgi soļi, lai iekļūtu izcilu iespēju pasaulē... Šajā infografikā parādīts, kā notiek pieteikšanās process.

Search_01

Meklēšana

Pārlūkojiet mūsu vietni, lai atrastu sev perfekti piemērotu amatu.


Darba meklēšana

icon
Apply_02

Pieteikšanās

Iesniedziet pieteikumu, un mēs apstiprināsim tā saņemšanu 24 stundu laikā.

Pieteikties tagad

icon
Interviews_03

Intervijas

Mēs jūs informēsim par jūsu pieteikuma statusu. Ja jūs tiksiet uzaicināts uz interviju, mēs centīsimies veikt ne vairāk kā divas atlases kārtas, kas parasti ietver iepazīšanos un, iespējams, tehnisko zināšanu pārbaudi.

icon
Feedback_04

Atbilde

Parasti atbilde (un cerams, ka arī mutisks piedāvājums) tiek saņemta 48 stundu laikā pēc pēdējās intervijas.

icon
Offer_05

Piedāvājums

Jūs saņemsiet rakstisku piedāvājumu, iepazīšanās pakotni un pilnīgu informāciju par darba uzsākšanu pa e-pastu un/vai pastu 3–5 dienu laikā.

icon
Onboarding_06

Darba uzsākšana

Mēs cenšamies uzturēt saziņu, kamēr gaidāt darba uzsākšanu. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai jums būtu nevainojama darba uzsākšanas pieredze. Mēs esam priecīgi, ka mums pievienosities.

icon
Padomi pieteikumu iesniegšanai un intervijām

Padomi pieteikumu iesniegšanai un intervijām

Bieži uzdoti jautājumi

Jautājums. Kāds ir mana pieteikuma statuss?

Atbilde. Jums vajadzētu saņemt e-pasta paziņojumu, tiklīdz esam saņēmuši jūsu pieteikumu. Personāla atlases speciālisti ar jums sazināsies procesa galvenajos posmos, lai organizētu intervijas un informētu jūs par jaunumiem. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar Canon personāla atlases speciālistu.

Jautājums. Vai jūs apmaksājat vīzas vai pārcelšanās izdevumus?

Atbilde. Nē. Mēs cenšamies darbiniekus paaugstināt amatā attiecīgajā vietā, ja tas iespējams, vai pieņemt darbā vietējo personālu. Lūdzu, nodrošiniet, lai jums būtu derīga vīza un darba atļauja valstī, kurā piesakāties, jo personāla atlases speciālisti lūgs to uzrādīt.

Jautājums. Kā es varu saņemt informāciju par darba iespējām uzņēmumā Canon nākotnē?

Atbilde. Piereģistrējieties šeit, un mēs jūs informēsim par darba iespējām uzņēmumā Canon EMEA reģionā nākotnē.

Jautājums. Kur var atrast informāciju par starptautiska mēroga Canon darba piedāvājumiem ārpus EMEA reģiona?

Atbilde. Šajā vietnē ir sniegta informācija un darba piedāvājumi Eiropā, Tuvos Austrumos un Āfrikā. Lai iegūtu plašāku informāciju par darba iespējām, produktiem un atbalsta pakalpojumiem ārpus EMEA reģiona, lūdzu, apmeklējiet jūsu valsts/reģiona oficiālo Canon vietni, kuru varat atrast šeit.

Jautājums. Kur es varu atrast informāciju par algām un bonusiem?

Atbilde. Canon piedāvātā atalgojuma politika ir pielāgota vietējam tirgum EMEA reģionā. Jūsu valstī esošais personāla atlases speciālists varēs jums sniegt šādu informāciju pieteikšanās procesa gaitā.

fullbleed

Darba meklēšana

Nāciet un apskatiet, kur iederaties


Skatiet amatus