Canon Macro Twin Lite MT-24EX

Macro Twin Lite MT-24EX

Uzlabojiet makrofotogrāfijas apgaismojumu ar MT-24EX Macro Twin Lite. Šī ierīce ir paredzēta makro fotografēšanas speciālistiem un ir daudzveidīgi izmantojama gan apgaismojuma, gan jaudas ziņā.

Ieguvumi

  • Zibspuldzes E-TTL II ekspozīcijas mērījums
  • Vadošais skaitlis 24
  • Bezvadu savienojuma galvenās ierīces funkcijas
  • Divas zibspuldzes galviņas, kuras var aktivizēt vienlaikus vai neatkarīgi vienu no otras
  • Modelēšanas zibspuldzes iespējas
  • Pievienojamas makro objektīva priekšdaļai, vai katru galviņu var izvietot atsevišķi

Detalizēti par funkcijām

Canon Macro Twin Lite MT-24EX — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Automātisks zibspuldzes ekspozīcijas mērījums


MT-24EX Macro Twin Lite ir saderīga ar visām EOS digitālajām SLR kamerām un piedāvā pilnīgi automātisku E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu precīzai zibspuldzes ekspozīcijai jebkurā situācijā. Katras zibspuldzes galviņas vadošais skaitlis ir 12, tādējādi kopējā vadošā skaitļa jauda ir 24. Tas nodrošina pietiekamu zibspuldzes jaudu, pat strādājot spēcīgā palielinājumā.

Kontrasta vadība


Lai iegūtu radošus rezultātus, divas zibspuldžu galviņas varat vadīt kopā vai neatkarīgi vienu no otras. Savukārt sarežģītus apgaismojuma efektus varat iegūt, regulējot zibspuldžu galviņu kontrastu sešu līmeņu diapazonā.
Apaļš objektīva stiprinājums* ļauj dubultās zibspuldzes griezt ap objektīvu, lai iegūtu apgaismojumu no sāniem vai no augšas un lejas. Noņemiet divas zibspuldžu galviņas no stiprinājuma gredzena un izvietojiet tās atsevišķi, lai iegūtu lielāku gaismas virziena pārvaldību vai sarežģītāku apgaismojumu.

Bezvadu savienojuma galvenā zibspuldze


Izmantojiet bezvadu savienojuma galveno zibspuldzi, lai aktivizētu attālas EX-Series Speedlite zibspuldzes. Iespēja vadīt trešo gaismu grupu ar vienu vai vairākām pakārtotajām Speedlite zibspuldzēm ļauj efektīvāk apgaismot citus ainas apgabalus, piemēram, fonu.

Fokusēšanas gaismas


Strādājot spēcīgā palielinājumā, fokusēšana var būt apgrūtināta. Katras zibspuldzes galviņas fokusēšanas gaisma nodrošina objekta apgaismojumu, lai atvieglotu manuālu fokusēšanu.
Divi atšķirīgi modelēšanas zibspuldzes iestatījumi ļauj veikt stroboskopiskas gaismas priekšuzliesmojumu, nospiežot lauka dziļuma priekšskatīšanas pogu. Noklusējuma iestatījumā abas lampas tiek aktivizētas ar piemērotu jaudas iestatījumu, lai precīzi noteiktu ēnu izvietojumu.

Barošanas avots


MT-24EX ir viegla un portatīva ierīce, kas kā barošanas avotu izmanto 4 AA baterijas vai ārēju bateriju komplektu, piemēram, CP-E4. AA baterijas nodrošina ātru atkārtotu izmantošanu, tādēļ varat turpināt fotografēt bez pārtraukuma.

Pielāgotas funkcijas


Izmantojiet deviņas pielāgojamas funkcijas, lai MT-24EX iestatītu atbilstoši savām prasībām.

* EF 180 mm f/3,5L Macro USM objektīvam vajadzīgs Macro Lite adapteris 72C un EF 100 mm f/2,8L Macro IS USM objektīvam — Macro Lite adapteris 67C

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Macro Twin Lite MT-24EX, tā funkcijām un iespējām.