DRUKĀŠANAS PADOMI

Pieci iemesli, kāpēc printeris PIXMA TR150 ir lieliski piemērots drukāšanai, atrodoties ceļā

Vai strādājat ārpus mājām vai biroja? Ja jums ir printeris, ko varat izmantot jebkurā vietā, varat strādāt profesionāli — un tas var palīdzēt iegūt vairāk klientu.
Divi celtnieki drukā dokumentus ar Canon printeri PIXMA TR150. Blakus tiem uz galda stāv oranža ķivere.

Ir svarīgi ņemt vērā katru iespēju, kad strādājat, atrodoties ceļā. Labāk potenciālajam klientam atstāt nevis solījumu atsūtīt e-pasta ziņojumu, bet gan izdrukātu piedāvājumu vai pat līgumu, ko parakstīt, kas ir lielisks veids uzņēmējdarbības nodrošināšanai.

Iespēja izdrukāt uz vietas var būt noderīga dažādās situācijās. Personīgie treneri un fizioterapeiti var atstāt vingrojumu sarakstus un shēmas, lai zinātu, ka klienti pareizi izpilda kustības, kamēr tuvumā nav neviena, kas varētu palīdzēt. Pasniedzēji var palīdzēt studentiem ar skaidriem nodarbību plāniem, pierakstiem un pārskatīšanas piezīmēm.

Printeri PIXMA TR150 un PIXMA TR150 ar akumulatoru ir kompakti un portatīvi, un tā ir lieliska printera izvēle tiem, kuri vēlas drukāt, atrodoties ārpus mājām vai biroja. Ir pieci iemesli, kāpēc tas var palīdzēt veikt uzņēmējdarbību efektīvāk.

1. Ērti pārnēsājams

Vīrietis brauc ar automašīnu, un printeris PIXMA TR150 ir pasažiera vietā blakus viņam.

Iespēja drukāt, atrodoties ceļā, padara Canon printeri PIXMA TR150 ideāli piemērotu cilvēkiem, kuri strādā ārpus mājām vai biroja.

Vīrietis signālvestē nes printeri PIXMA TR150 zem rokas.

Canon printeris PIXMA TR150 ir mazs un pietiekami viegls, lai to nēsātu līdzi.

PIXMA TR150 ir perfekti piemērots, ja nepieciešams mazs printeris, ko uzlikt uz jau pilna rakstāmgalda, vai ja strādājat attālināti vai apmeklējat klientus un uzņēmumu telpas ar strāvas padevi. Varat to ielikt somā un nēsāt līdzi, ieslēgt atvilktnē vai izmantot saderīgu bloķēšanu, lai gādātu par tā drošību zādzības gadījumā. Ja parasti strādājat ārā vai jūsu birojs ir jūsu automašīna vai vietējā kafejnīca, varat izmantot PIXMA TR150 ar akumulatoru, kas ir aprīkots ar vienkārši pievienojamu akumulatoru, kuru, pilnībā uzlādējot, var izdrukāt līdz 330 lappusēm1.

Kad akumulators ir pievienots galvenajai ierīcei, nepieciešamas divas stundas un 20 minūtes, lai pabeigtu uzlādi no tīkla ar maiņstrāvas adapteri. Akumulatoru var arī uzlādēt, izmantojot mobilo akumulatoru vai automašīnas strāvas izvadu, izmantojot pievienoto USB-C vadu. Uzraugiet akumulatora uzlādes indikatora LED un nekad nezaudēsiet iespējas drukāt.

2. Vienkārša savienošana

A man in a high-vis jacket prints out documents from his smartphone on a Canon PIXMA TR150 printer.
Sieviete, kas strādā mājās, drukā ar Canon printeri PIXMA TR150, izmantojot viedtālruni.

Bezvadu drukāšanas iespējas ļauj drukāt no viedtālruņa kameras rullīša. Var pat izmantot Wireless Direct, lai drukātu bez Wi-Fi.

Printeri PIXMA TR150 un PIXMA TR150 ar akumulatoru ir aprīkoti ar bezvadu savienojuma funkciju un ir saderīgi ar AirPrint (iOS), Mopria (Android) un Windows mobilajām ierīcēm, lai drukātu bez lietojumprogrammām tieši no savas viedierīces operētājsistēmas. Abus printerus var kontrolēt no viedtālruņa, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu, kas sniedz iespēju drukāt dokumentus un fotoattēlus, kas saglabāti ierīcē vai mākoņpakalpojumu krātuvē, tostarp Google Drive, Dropbox, OneDrive un Google Classroom, izmantojot PIXMA Cloud Link. Canon PRINT lietojumprogramma sniedz iespēju arī skenēt dokumentus, izmantojot viedtālruņa kameru. Vienkārši atlasiet funkciju Smartphone Copy (Kopēšana no viedtālruņa), lai ātri un vienkārši izveidotu kopijas un vai nu drukātu, vai saglabātu e-pastā tieši no viedtālruņa.

Abi printeri atbalsta 2,4 GHz un 5 GHz2 Wi-Fi joslas, lai jūs varētu pārslēgties uz mazāk noslogotiem Wi-Fi tīkliem un iegūtu uzticamāku savienojumu. Turklāt, kad atrodaties kādā attālā vietā bez maršrutētāja vai laba Wi-Fi signāla, varat ieslēgt Wireless Direct, lai drukātu bez vadiem tieši no sava tālruņa vai planšetdatora. Tas nozīmē, ka varat brīvi doties uz jebkuru vietu, kur darbs jūs aizved, un joprojām varat iegūt nepieciešamās izdrukas, lai paveiktu darbu un iepriecinātu savus klientus (vai priekšnieku).

3. Īpaša papīra atbalsts

Vīrietis ar klēpjdatoru sēž kafejnīcā un drukā dokumentus, izmantojot Canon printeri PIXMA TR150.

Canon printeris PIXMA TR150 ir mazs, tomēr var noturēt līdz 50 loksnēm parastā papīra un apstrādāt plašu dažāda veida papīra klāstu.

50 lokšņu parastā papīra ietilpība — jums darbadienas laikā nebūs pārāk bieži jāuzpilda printeris PIXMA TR150. Tie ir lieliski jaunumi, ja jums ir jādrukā kaudze ar anketām, pārbaudes darbi visai klasei vai vairāki gari līgumi.

Abi printeri ir saderīgi arī ar aploksnēm un īpašu papīru, tostarp Canon augstas izšķirtspējas papīru, matētu fotopapīru, abpusēji matētu papīru, un magnētisko fotopapīru. Šāda daudzpusība nozīmē to, ka jūs varat izvēlēties savām vajadzībām atbilstošo papīru un drukāt adreses tieši uz aploksnes, lai visi saziņas materiāli izskatītos profesionāli. Varat pat izdrukāt ledusskapja magnētus ar savu logotipu un tālruņa numuru, lai tos iedotu klientiem. Ja esat skolotājs, varat arī izveidot pielāgotu zelta zvaigzni labākajiem skolniekiem.

4. Pielāgotas veidnes

A Canon PIXMA TR150 printer on a table next to a man with a laptop.
Vīrietis ar klēpjdatoru drukā dokumentus ar Canon printeri PIXMA TR150.

Ja bieži drukājat tās pašas veidlapas, printeros PIXMA TR150 un PIXMA TR150 ar akumulatoru varat saglabāt līdz piecām veidnēm.

Vai jums regulāri jādrukā tie paši dokumenti? Printeri PIXMA TR150 un PIXMA TR150 ar akumulatoru var saglabāt līdz piecām veidnēm, kas ir acumirklī gatavas drukāšanai, ietaupot laiku dokumentu meklēšanai klēpjdatorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Veidlapas, līgumus, anketas vai brošūras var saglabāt printerī, izmantojot Windows Driver3, lai tie būtu gatavi ātrai drukāšanai ar printera 1,44 collu OLED ekrānu.

5. Asas, noturīgas izdrukas

Vīrietis sēž pie rakstāmgalda un tur planšetdatoru, kurā redzama brīvdienu brošūra. Blakus viņam uz rakstāmgalda parādās krāsaina izdruka no Canon printera PIXMA TR150.

Iegūstiet asas izdrukas ar izcilu kvalitāti tumšākās zonās. Hibrīda tinte ar īpašu melnās krāsas pigmenta tinti veido asu tekstu, savukārt tinte ar krāsvielām nodrošina košas krāsas izdrukām.

Abi printeri izmanto hibrīda sistēmu, kas apvieno melno pigmenta tinti ar četru tinšu krāsvielu bāzes krāsu kasetni. Tas nozīmē, ka svarīgiem dokumentiem iegūstat asu tekstu, savukārt fotogrāfijās un shēmās ir bagātīgas un košas krāsas. Ar Canon ChromaLife100 tehnoloģiju varat būt drošs, ka izdrukātie fotoattēli saglabāsies visu mūžu4.

Lai būtu vienkāršāk, printeriem ir divas kasetnes — viena melnajai pigmenta tintei un otra krāsu tintei. Lai būtu drošs, ka tinte nebeidzas, kad esat svarīga darba vidū kilometriem tālu no tuvākā veikala, tintes līmeņa pārbaude ekrānā ir viegli pieejama.

Printeri PIXMA TR150 un PIXMA TR150 ar akumulatoru ir kompakti, klusi un vienkārši lietojami — tie vienmēr ļaus jums strādāt diskrēti un profesionāli. Neatkarīgi no tā, kur darbs jūs aizved, ņemiet līdzi printeri TR150.

Raksta autors: Andžela Nikolsone (Angela Nicholson)

 1. Drukāts ar USB savienojumu bez Wi-Fi.
 2. Jūsu reģionā var nebūt pieejams 5 GHz atbalsts.
 3. Veidnes ir jāielādē printerī, izmantojot Canon printera draiveri un tikai Windows personālo datoru.
 4. Pamatojoties uz Canon veiktu paātrināto pārbaudi ar glabāšanu tumšā telpā, kur ir kontrolēta temperatūra, mitrums un gāzes vide, kas simulē glabāšanu albumā ar plastikāta lapām. Canon nevar garantēt attēlu ilgmūžību; rezultāti var atšķirties atkarībā no drukātā attēla, žūšanas laika, izstādīšanas/glabāšanas apstākļiem un vides faktoriem.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri dizaineriem

  Printeri ir svarīgi rīki dizaineriem — mēs palīdzēsim izvēlēties jūsu vajadzībām nepieciešamo modeli.

 • DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.

 • DRUKĀŠANA

  Jums piemērota Canon lietotne drukāšanai

  Kļūstiet radošs un organizēts ar Canon lietotnēm drukāšanai — ir pieejama katram projektam piemērota lietotne.

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri mājas birojam

  Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA un MAXIFY printeriem.