DSLR kameru objektīvi

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Iecienīts to vidū, kuri vēlas ņemt līdzi tikai vienu objektīvu, — šis objektīvs nodrošina satriecošu attēlu kvalitāti ar uzlabotu attēlu stabilizēšanu.

Lielisks objektīvs tālāk norādītajiem mērķiem.

Canon Camera

Augstas kvalitātes attēliem, kas atstāj iespaidu

Īpaši objektīva elementi palīdz iegūt augstas kvalitātes attēlus visā tālummaiņas diapazonā, samazinot redzamos kropļojumus. Integrētais uzlabotais pārklājums Air Sphere Coating palīdz aizsargāt pret atspīdumiem un dubultattēlu veidošanos, uzņemot vidē ar neprognozējamu dabisko apgaismojumu.

Paplašināts tālummaiņas diapazons ar pastāvīgu maksimālo atvērumu

Ātri nomainiet platleņķa, standarta un īsu telefoto fokusa garumu, saglabājot f/4 maksimālo diafragmas atvērumu.
Canon Camera

Saglabājiet asumu pat vājā apgaismojumā

Attēlu stabilizētājs novērš attēla izplūšanu kameras sakustēšanās dēļ, tādēļ varat uzņemt ar līdz pat 4 pakāpēm mazāku ātrumu nekā parasti.

Esiet daudzpusīgs ar video iespējām

EF 24-105 mm f/4L IS II USM ir tikpat noderīgs video uzņemšanai kā fotoattēlu uzņemšanai, piedāvājot dažādiem objektiem lieliski piemērotus fokusa garumus kompaktā pakotnē. Uzlabota automātiskā fokusēšana ļauj iegūt vienmērīgas profesionāla izskata fokusa pārejas gandrīz bez skaņas, kā arī nepārtrauktu objektu fokusēšanu ar pilna laika noteicošu manuālo fokusēšanu.

Canon Camera

Turpiniet uzņemšanu arī apstākļiem pasliktinoties

Objektīvam EF 24-105 mm f/4L IS II USM ir jaunā eksterjera L sērijas objektīva dizains. Šī izturīgā konstrukcija ar uzlabotu aizsardzību pret triecieniem un vibrāciju ir paredzēta skarbai profesionālai lietošanai.

Vai man nepieciešams jauns objektīvs?

EF 24-105 mm f/4L IS II USM aizvieto EF 24-105 mm f/4L IS USM un ir paredzēts kā standarta objektīvs daudziem profesionāliem fotogrāfiem un fotoamatieriem.
Canon Camera

Optiskā sistēma

Objektīvam EF 24-105 mm f/4L IS II USM ir izmainīta optikas konstrukcija, salīdzinot ar tā priekšgājēju, lai panāktu labāku izšķirtspēju un visa kadra asumu visā tālummaiņas diapazonā.

Uzlabots attēlu stabilizētājs

No jauna izstrādātais attēlu stabilizētājs nodrošina līdzvērtīgu efektu par 4 pakāpēm ātrākam aizslēgam, salīdzinot ar EF 24-105 mm f/4L IS USM 2,5 pakāpēm.

Canon Camera

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.
Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Piederumi

Saistītie produkti