PIXMA kvalitāte un ātrums

PIXMA klāsta ierīces ir izstrādātas, lai nodrošinātu visaugstāko drukāšanas kvalitāti. Unikālu drukāšanas tehnoloģiju, Canon tintes kasetņu un papīra kombinācija garantē izcilus rezultātus ar fotolaboratorijas kvalitāti.

quality-banner-310x180_v2.png

FINE tehnoloģija

Izbaudiet fotoattēlus ar izcili skaidrām detaļām

FINE ir Canon unikālā drukas galviņas tehnoloģija, kas izmantota visos PIXMA printeros, un tā nodrošina ātru fotoattēlu drukāšanu ar augstu detalizācijas līmeni. Precīzo tintes nomaiņu garantē lielais bieži izvietoto mikroskopisko tintes sprauslu skaits, kas tiek apstrādātas ar fotolitogrāfisku procesu.

Hibrīda tintes sistēma

Ass teksts un košas fotoattēlu krāsas

Lai grafikās iegūtu teicamas krāsas un dokumentos — precīzu tekstu, daudzos PIXMA printeros izmanto krāsvielu krāsu un pigmentu melnās tintes. Krāsvielu tintes tiek izmantotas, lai iegūtu teicamas kvalitātes fotoattēlu izdrukas ar košām krāsām, savukārt melnās pigmentu tintes nodrošina precīzu un skaidru mazu burtu un smalku līniju drukāšanu.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

Fotoattēlu tintes

Kvalitatīvi un noturīgi fotoattēli mājās

Saglabājiet atmiņas uz mūžu. Oriģinālo Canon tinšu un Canon fotopapīru kombinācija maksimāli uzlabo FINE drukas galviņas tehnoloģijas drukāšanas kvalitāti, līdz ar to varat iegūt košākus un skaistākus fotoattēlus, kas ir noturīgāki pret krāsu izbalēšanu.

ChromaLife100+ tintes uzlabo krāsu atveidi un parāda piesātinātākus melnos toņus, lai jūs iegūtu vēl košākus fotoattēlus. Izdrukas var glabāt vairāk nekā 200 gadus fotoalbumā, aptuveni 40 gadus ekspozīcijā aiz stikla (gaismas izbalēšana) un 10 gadus bez stikla (gāzes izbalēšana).