EOS DSLR kameras iesācējiem

Bez piepūles speriet pirmos soļus EOS fotogrāfijas pasaulē un izbaudiet lielisku attēlu kvalitāti ar neskaitāmām radošām iespējām.
Canon Camera

Jūsu ceļojums sākas šeit

Mūsu sākuma līmeņa DSLR kameras ļauj spert pirmos soļus pārsteidzošajā EOS fotogrāfiju pasaulē. Mēs palīdzēsim jums atrast jūsu vajadzībām vispiemērotāko fotokameru, lai jūs varētu izbaudītu lielisku attēlu kvalitāti un neskaitāmas radošas iespējas.

Piedāvātie produkti

EOS 250D

Pasaulē vieglākā DSLR kamera ar grozāmu ekrānu,* aprīkota ar Canon DIGIC 8, 4K filmēšanas iespēju un Creative Assist.

Canon Camera

Citi piedāvājuma klāsta produkti

Radošas darbības iespējas

Digitālā SLR kamera ātrus momentuzņēmumus var pārvērst radošā attēlā. Pievērsiet uzmanību objektam, iestatot nelielu fokusu, un izmantojiet radošo filtru efektus, lai izceltu savus fotoattēlus.

 • Radošie filtri

  Piešķiriet saviem attēliem īpašu izskatu ar radošo filtru efektiem, piemēram, rotaļu kameras, miniatūras un citiem efektiem.

 • Radoša vadība.

  Radiet pārsteidzošus attēlus, izmantojot tik daudz vadības iespēju, cik vēlaties, pateicoties pamata režīmu un radošo režīmu izvēlei.

 • Canon videoblogu kameras

  Kas skatās jūsu saturu? Uzlabojiet sekošanas rādītājus ar lielisku saturu, kas veidots ar Canon kameru, kura ir lieliski piemērota videoblogeriem jebkurā vietā.

Scene Intelligent Auto režīms

Atvieglojiet darbu ar Canon režīmu Scene Intelligent Auto, kas izvēlas jūsu objektam atbilstošos kameras iestatījumus, lai nodrošinātu lieliska izskata attēlus, ļaujot jums parūpēties par tādām svarīgām lietām kā sava radošuma izpausmi.

Canon Camera
Canon Camera

Gatava darbībai

Vienmēr būsiet gatavs izpaust sevi, jo kamera ir ātri gatava uzņemšanai, tai ir intuitīvas skārienekrāna vadīklas un optiskais skatu meklētājs, kas atvieglo kadrēšanu. Vienkārši izsekot un uzņemt kustīgus objektus ar viedo automātiskās fokusēšanas sistēmu un nepārtraukto uzņemšanu.

EOS Movie un video momentuzņēmumi

Bez piepūles uzņemiet kinematogrāfiskas filmas. Saglabājiet savu objektu asu ar brīnišķīgu fona izpludināšanu, pateicoties tehnoloģijām Dual Pixel CMOS AF un Hybrid CMOS AF. Izmantojiet funkciju Video Snapshot, lai uzņemtu 2, 4 vai 8 sekunžu ilgus klipus un apvienotu tos augstas kvalitātes materiālā.

Canon Camera

Atbalsts un iedvesma

Mainiet objektīvus un savu skata lauku ar EOS sistēmu, kā arī EOS pamācībās iegūstiet visus nepieciešamos padomus.

 1. Visas funkcijas nav pieejamas visās kamerās.

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.
 1. *250D (melna/sudraba) ir pasaulē vieglākā digitālā viena objektīva reflektīvā APS-C lieluma sensora kamera ar grozāmu LCD ekrānu. Ar akumulatoru un atmiņas karti atbilstoši CIPA vadlīnijām. Līdz 2019. gada 9. aprīlim (Canon izpēte).