eos 700d sample

EOS DSLR kameras iesācējiem

Bez piepūles speriet pirmos soļus EOS fotogrāfijas pasaulē un izbaudiet lielisku attēlu kvalitāti ar neskaitāmām radošām iespējām.

Jūsu ceļojums sākas šeit

Mūsu sākuma līmeņa DSLR kameras ļauj spert pirmos soļus pārsteidzošajā EOS fotogrāfiju pasaulē. Mēs palīdzēsim jums atrast jūsu vajadzībām vispiemērotāko fotokameru, lai jūs varētu izbaudītu lielisku attēlu kvalitāti un neskaitāmas radošas iespējas.

*250D (melna/sudraba) ir pasaulē vieglākā starp visām digitālām viena objektīva reflektīva APS-C lieluma sensora kamerām ar grozāmu LCD monitoru. Ar akumulatoru un atmiņas karti atbilstoši CIPA vadlīnijām. Līdz 2019. gada 9. aprīlim (Canon izpēte).

Piedāvātie produkti

EOS 250D

EOS 250D

Pasaulē vieglākā DSLR kamera ar grozāmu ekrānu,* aprīkota ar Canon DIGIC 8, 4K filmēšanas iespēju un Creative Assist.

Izpētīt tagad

EOS 250D with optical viewfinder

Citi piedāvājuma klāsta produkti

Home & Photo Printers_PIXMA_MG7750 open


Vai neesat pārliecināts, kuru modeli izvēlēties?

Izmantojiet kameru meklēšanas rīku, lai atrastu sev perfekti piemērotu kameru.

Atrast kameru

Radošas darbības iespējas

Digitālā SLR kamera ātrus momentuzņēmumus var pārvērst radošā attēlā. Pievērsiet uzmanību objektam, iestatot nelielu fokusu, un izmantojiet radošo filtru efektus, lai izceltu savus fotoattēlus.

Scene Intelligent Auto režīms

Atvieglojiet darbu ar Canon režīmu Scene Intelligent Auto, kas izvēlas jūsu objektam atbilstošos kameras iestatījumus, lai nodrošinātu lieliska izskata attēlus, ļaujot jums parūpēties par tādām svarīgām lietām kā sava radošuma izpausmi.

Scene Intelligent Auto

Gatava darbībai

Vienmēr būsiet gatavs izpaust sevi, jo kamera ir ātri gatava uzņemšanai, tai ir intuitīvas skārienekrāna vadīklas un optiskais skatu meklētājs, kas atvieglo kadrēšanu. Vienkārši izsekot un uzņemt kustīgus objektus ar viedo automātiskās fokusēšanas sistēmu un nepārtraukto uzņemšanu.

Ready for action

EOS Movie un video momentuzņēmumi

Bez piepūles uzņemiet kinematogrāfiskas filmas. Saglabājiet savu objektu asu ar brīnišķīgu fona izpludināšanu, pateicoties tehnoloģijām Dual Pixel CMOS AF un Hybrid CMOS AF. Izmantojiet funkciju Video Snapshot, lai uzņemtu 2, 4 vai 8 sekunžu ilgus klipus un apvienotu tos augstas kvalitātes materiālā.

EOS Movies and Video Snapshot

Atbalsts un iedvesma

Mainiet objektīvus un savu skata lauku ar EOS sistēmu, kā arī EOS pamācībās iegūstiet visus nepieciešamos padomus.

Visas funkcijas nav pieejamas visās kamerās

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt

*250D (melna/sudraba) ir pasaulē vieglākā starp visām digitālām viena objektīva reflektīva APS-C lieluma sensora kamerām ar grozāmu LCD monitoru. Ar akumulatoru un atmiņas karti atbilstoši CIPA vadlīnijām. Līdz 2019. gada 9. aprīlim (Canon izpēte).