CANON EOS R5

Dual Pixel RAW attēlu apstrāde

Dual Pixel RAW režīmā EOS R5 ļauj fotogrāfiem veikt neticamas uzņemto attēlu korekcijas pēc šo attēlu uzņemšanas. Koriģējiet asuma pozīciju, bokē efektu un apgaismojumu portretos un padariet skaidrāku fonu, lai ainavas izskatītos vēl labāk.

Dual Pixel RAW attēlu apstrāde

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

Kā tā darbojas

Katrs EOS R5 45 megapikseļu sensora pikselis sastāv no diviem fotozītiem. Dual Pixel RAW režīmā katru reizi, kad fotografējat, tiek uzņemti divi attēli: viens ar kreisās puses fotozītiem, otrs — ar labās. Salīdzinot ārkārtīgi nelielās skata atšķirības šajos attēlos, RAW failā var iegult dziļuma karti — tas nozīmē, ka gala attēlā var veikt nelielas korekcijas, pamatojoties uz šiem 3D datiem.

Dual Pixel RAW korekcijas tiek veiktas, izmantojot bez maksas pieejamo Canon Digital Photo Professional programmatūru. Kamerā EOS R5 ir jaunas funkcijas — Portrait Relighting (Portretu izgaismošana) un Background Clarity (Fona skaidrība).

Portretu izgaismošana

(kamerā)

Šī jaunā kameras funkcija maina fotografējamo objektu seju apgaismojumu portretos. Gaismas intensitātes, izkliedējuma un virziena izskatu var mainīt pēcapstrādē, iespējojot gaišāku vai tumšāku ēnojumu, kā arī to pārvietojot, simulējot atstarotāja efektu.

Fona skaidrība

(kamerā)

Lietojiet skaidrības uzlabošanu selektīvi fotogrāfijas fonam kameras RAW rediģēšanas izvēlnē — funkcija izcili piemērota ainavu fotogrāfijām, ja nepieciešams tālumā noņemt miglu, lai fonu padarītu skaidrāku.

Bez uzlabotas fona skaidrības

Ar uzlabotu fona skaidrību

Attēla mikrokorekcijas

(Digital Photo Professional programmatūra)

Izmantojot bezmaksas Digital Photo Professional programmatūru, maksimālo asuma punktu var nedaudz nobīdīt no vietas, kur tas bija kadra uzņemšanas laikā. Tas lieliski noder portretu fotogrāfijās, kad vēlaties nedaudz koriģēt asumu svarīgās vietās, piemēram, ja objekta acis nav perfekti fokusētas.

Bokē nobīde

(Digital Photo Professional programmatūra)

Izmantojot funkciju Dual Pixel RAW Optimizer DPP programmatūrā, var koriģēt ārpus fokusa esošo vietu izskatu un noskaņu, nobīdot attēla perspektīvu no kreisās puses uz labo.

Atspīdumu un dubultattēlu samazināšana

(Digital Photo Professional programmatūra)

Vēl viena funkcijas Dual Pixel RAW Optimizer iespēja mūsu DPP programmatūrā palīdz samazināt tādu artefaktu redzamību, kas radušies kadrā spilgtu gaismas avotu dēļ. Tiek salīdzināti divu pikseļu kreisās un labās puses attēli, kas tiek selektīvi apmainīti, lai varētu samazināt vai novērst atspīdumu un dubultattēlus.
xyz

Digital Photo Professional

Digital Photo Professional (DPP) ir lieliskas veiktspējas RAW attēlu apstrādes, skatīšanas un rediģēšanas programmatūra EOS digitālajām kamerām un PowerShot modeļiem ar RAW formāta iespējām.

Saistīti raksti