CANON EOS R5

Dual Pixel RAW attēlu apstrāde

Dual Pixel RAW režīmā EOS R5 ļauj fotogrāfiem veikt neticamas uzņemto attēlu korekcijas pēc šo attēlu uzņemšanas. Koriģējiet asuma pozīciju, bokē efektu un apgaismojumu portretos un padariet skaidrāku fonu, lai ainavas izskatītos vēl labāk.

Kā tā darbojas

Katrs EOS R5 45 megapikseļu sensora pikselis sastāv no diviem fotozītiem. Dual Pixel RAW režīmā katru reizi, kad fotografējat, tiek uzņemti divi attēli: viens ar kreisās puses fotozītiem, otrs — ar labās. Salīdzinot ārkārtīgi nelielās skata atšķirības šajos attēlos, RAW failā var iegult dziļuma karti — tas nozīmē, ka gala attēlā var veikt nelielas korekcijas, pamatojoties uz šiem 3D datiem.

Dual Pixel RAW korekcijas tiek veiktas, izmantojot bez maksas pieejamo Canon Digital Photo Professional programmatūru. Kamerā EOS R5 ir jaunas funkcijas — Portrait Relighting (Portretu izgaismošana) un Background Clarity (Fona skaidrība).

Portretu izgaismošana

(kamerā)

Šī jaunā kameras funkcija maina fotografējamo objektu seju apgaismojumu portretos. Gaismas intensitātes, izkliedējuma un virziena izskatu var mainīt pēcapstrādē, iespējojot gaišāku vai tumšāku ēnojumu, kā arī to pārvietojot, simulējot atstarotāja efektu.

Fona skaidrība

(kamerā)

Lietojiet skaidrības uzlabošanu selektīvi fotogrāfijas fonam kameras RAW rediģēšanas izvēlnē — funkcija izcili piemērota ainavu fotogrāfijām, ja nepieciešams tālumā noņemt miglu, lai fonu padarītu skaidrāku.

Bez uzlabotas fona skaidrības

Ar uzlabotu fona skaidrību

Attēla mikrokorekcijas

(Digital Photo Professional programmatūra)

Izmantojot bezmaksas Digital Photo Professional programmatūru, maksimālo asuma punktu var nedaudz nobīdīt no vietas, kur tas bija kadra uzņemšanas laikā. Tas lieliski noder portretu fotogrāfijās, kad vēlaties nedaudz koriģēt asumu svarīgās vietās, piemēram, ja objekta acis nav perfekti fokusētas.

Bokē nobīde

(Digital Photo Professional programmatūra)

Izmantojot funkciju Dual Pixel RAW Optimizer DPP programmatūrā, var koriģēt ārpus fokusa esošo vietu izskatu un noskaņu, nobīdot attēla perspektīvu no kreisās puses uz labo.

Atspīdumu un dubultattēlu samazināšana

(Digital Photo Professional programmatūra)

Vēl viena funkcijas Dual Pixel RAW Optimizer iespēja mūsu DPP programmatūrā palīdz samazināt tādu artefaktu redzamību, kas radušies kadrā spilgtu gaismas avotu dēļ. Tiek salīdzināti divu pikseļu kreisās un labās puses attēli, kas tiek selektīvi apmainīti, lai varētu samazināt vai novērst atspīdumu un dubultattēlus.

Digital Photo Professional

Digital Photo Professional (DPP) ir lieliskas veiktspējas RAW attēlu apstrādes, skatīšanas un rediģēšanas programmatūra EOS digitālajām kamerām un PowerShot modeļiem ar RAW formāta iespējām.

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Pirmie kadri ar Canon EOS R5: izcili detalizēti dabas skati

  Ulla Lohmane (Ulla Lohmann) un Roberts Marks Lēmans (Robert Marc Lehmann) dalās iespaidos par to, kā kameras Canon EOS R5 45 MP sensors un acu automātiskā fokusēšana ar sekošanu palīdzēja uzņemt apbrīnojamus fotoattēlus ārpus telpām.

 • RAKSTS

  Filmēšana 8K izšķirtspējā un 4K “oversamplings” ar Canon EOS R5 kameru

  Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

 • RAKSTS

  Canon EOS R5: 10 funkcijas, kas noteikti nepieciešamas

  Iepazīstieties ar funkcijām, ar kurām kamera EOS R5 izmaina fotografēšanas standartus, tostarp iespēju uzņemt 45 MP fotoattēlus ar līdz 20 kadriem/s un 8K RAW video materiālu.

 • RAKSTS

  Canon EOS R5 vai EOS R6 — kura kamera piemērota tieši jums?

  Canon iepazīstina nevis ar vienu, bet ar divām satriecošām pilnkadra bezspoguļu kamerām. Kura ir piemērota jums? Apskatīsim un salīdzināsim EOS R5 un EOS R6.