CANON EOS R5

Attēla kvalitāte

Kamera EOS R5 nodrošina attēlu kvalitāti, kas pārsniedz cerības. No jauna izstrādātais 45 megapikseļu sensors darbojas kopā ar DIGIC X attēla apstrādes procesoru, parādot, uz ko ir spējīga tehniski pilnveidotā EOS-R sistēma.

Attēla kvalitāte

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

45 megapikseļu izšķirtspēja un DIGIC X procesors

Kameras EOS R5 pamatā ir no jauna izstrādātais 45 megapikseļu pilnkadra CMOS sensors, kas nodrošina vēl neredzētu attēlu kvalitātes līmeni. Pārsteidzošas detaļas un skaidrs attēls, kā arī krāsu atveide, tonālā gradācija un diapazons. Jaunais sensors darbojas ar maksimālo jutību ISO 51 200, tāpēc varat izmantot priekšrocības, ko sniedz EOS R5 sensacionālā attēlu kvalitāte pat vājā apgaismojumā.

Īpaši izveidotais DIGIC X attēlu procesors ņem datus no kameras sensora un veido izcilas kvalitātes attēlu failus. Tiek uzturēts minimāls digitālais troksnis — ne tikai pie lieliem ISO iestatījumiem, bet arī pie jebkādas jutības. Asumu uzlabo ar pilnīgi jaunu skaidrības regulēšanu, un ir pieejams papildu dinamiskais diapazons, pateicoties uzlabotajam automātiskā apgaismojuma optimizētājam (Auto Lighting Optimizer, ALO), gaišo zonu mērījuma prioritātei un tehnoloģijai.

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

A paraglider with a yellow canopy high above the lush German Alps

© Ulla Lohmann / Canon Ambassador

© Robert Marc Lehmann

RF stiprinājums

EOS R5 ir kamera, kas izmanto visas priekšrocības, ko sniedz tehniskās inovācijas, kas izstrādātas EOS R sistēmai. Tā ietver RF objektīva stiprinājumu ar plato 54 mm diametru un 20 mm gredzena attālumu, kas pieļauj optisko konstrukciju, kas iepriekš tika uzskatīta par neiespējamu.

RF stiprinājums arī pārsūta datus starp objektīvu un kameras korpusu ar desmit reižu lielāku ātrumu nekā EF objektīva stiprinājums. Tas nodrošina ātrāku automātisko fokusēšanu, jaunās viedās attēla stabilizācijas sistēmas darbību un jauna līmeņa attēlu apstrādi kamerā, izmantojot tādas tehnoloģijas kā Digital Lens Optimizer, kas maksimāli uzlabo attēlu kvalitāti un palīdz objektīvam maksimāli labi darboties.

8 pakāpju attēla stabilizators1

EOS R5 ir pirmā EOS kamera ar attēla stabilizatoru kamerā, nodrošinot 5 asu aizsardzību pret kameras izkustēšanos, ja uzņem ar objektīviem bez iebūvētas IS funkcijas, un ar noteiktiem objektīviem šī sistēma nodrošina izcilu 8 pakāpju stabilizāciju. Tomēr, uzstādot kamerai EOS R5 saderīgu RF objektīvu, kas aprīkots ar IS, abas stabilizācijas funkcijas darbojas vienoti, radot viedu attēla stabilizācijas sistēmu un, salīdzinot ar tradicionālo IS sistēmu, sekmīgāk novēršot miglaina attēla veidošanos apstākļos ar dažādu veidu vibrāciju.

Tas ir pietiekami, lai varētu fotografēt, pie ļoti ilga ekspozīcijas laika kameru turot rokās, nebaidoties, ka kameras izkustēšanās radīs miglainu attēlu. Iedomājieties, ka varat mērķtiecīgi izmantot lielu ekspozīcijas laiku, lai uzņemtu krītoša ūdenskrituma kustību, turot kameru rokās — tas ir tikai viens veids, kā kamera EOS R5 nodrošina fotogrāfiem jaunus radošo izpausmju veidus.

Bez attēla stabilizēšanas

© Ulla Lohmann / Canon vēstnieks

8 pakāpju attēla stabilizēšana

© Ulla Lohmann / Canon vēstnieks

Filmu digitālā stabilizēšana

Elektroniskais 5 asu attēla stabilizators kameras korpusā darbojas arī video uzņemšanas laikā.* Tas darbojas kopā ar attēla stabilizatora sistēmu kameras korpusā un objektīva IS, lai nodrošinātu ļoti augsta līmeņa stabilizāciju. Tas piešķir profesionālu izskatu un noskaņu materiālam, kas uzņemts, kameru turot rokās, — tas lieliski noder dokumentālajām filmām un radošiem filmu veidošanas projektiem.

*Movie Digital IS sistēma nav pieejama, uzņemot 8K RAW formātā.

HEIF attēlu formāts

EOS R5 var ierakstīt ne tikai JPEG un CR3 RAW failus, bet arī HEIF (High Efficiency Image Format) failus. Šis jaunākās paaudzes attēlu formāts lepojas ar augstāku attēlu kvalitāti nekā JPEG failiem, tomēr tam ir līdzīga lieluma faili. Formāts pieļauj arī 10 bitu krāsas, iegūstot dinamiskāku diapazonu un ļaujot uzņemt HDR PQ attēlus.

HEIF failus var apstrādāt arī kamerā, lai veidotu JPEG failus ar lielāku dinamisko diapazonu nekā parastajiem JPEG failiem.

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Pirmie kadri ar Canon EOS R5: izcili detalizēti dabas skati

  Ulla Lohmane (Ulla Lohmann) un Roberts Marks Lēmans (Robert Marc Lehmann) dalās iespaidos par to, kā kameras Canon EOS R5 45 MP sensors un acu automātiskā fokusēšana ar sekošanu palīdzēja uzņemt apbrīnojamus fotoattēlus ārpus telpām.

 • Cilvēks uz kalnu velosipēda veic triku gaisā ar sauli fonā. Šis attēls ir uzņemts no apakšas, kadrā ietverot sarkanas magones un zālienu kalna nogāzē

  RAKSTS

  Filmēšana 8K izšķirtspējā un 4K “oversamplings” ar Canon EOS R5 kameru

  Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

 • RAKSTS

  Canon EOS R5: 10 funkcijas, kas noteikti nepieciešamas

  Iepazīstieties ar funkcijām, ar kurām kamera EOS R5 izmaina fotografēšanas standartus, tostarp iespēju uzņemt 45 MP fotoattēlus ar līdz 20 kadriem/s un 8K RAW video materiālu.

 • Vīrietis tur pie sāniem fotokameru Canon EOS R6.

  RAKSTS

  Canon EOS R5 vai EOS R6 — kura kamera piemērota tieši jums?

  Canon iepazīstina nevis ar vienu, bet ar divām satriecošām pilnkadra bezspoguļu kamerām. Kura ir piemērota jums? Apskatīsim un salīdzināsim EOS R5 un EOS R6.

  1. 8 pakāpes saskaņā ar CIPA standartu, ar RF 24-105 mm F4 L IS USM objektīvu un fokusa attālumu 105 mm.