CANON EOS R5

Izveidojiet savienojumu

EOS R5 ir viena no vislabāk savienotajām kamerām, ko jebkad esam izgatavojuši, — tā spēj ar viedierīci vai Wi-Fi tīklu pārsūtīt attēlu failus klientiem, uz sociālo tīklu profiliem vai pat uz mākoņu kontiem, izmantojot image.canon pakalpojumu, lai tos pārlūkotu, atgriežoties mājās

Izcila stabilitāte, izcils ātrums

EOS R5 var ātrāk izveidot stabilākus bezvadu savienojumus, pateicoties integrētajam divu joslu 2,4 GHz un 5 GHz Wi-Fi un 802.11a, b, g, n un 802.11ac standartu atbalstam. Vienmēr ieslēgtais Bluetooth zemas enerģijas savienojums uztur to savienotu ar viedierīcēm, sniedzot iespēju attēlus pārlūkot, rediģēt vai pārsūtīt no tālruņiem un planšetdatoriem savā atrašanās vietā.

Kamera var izmantot Wi-Fi, lai sazinātos ar viedierīcēm, augšupielādētu attēlus mākonī, izmantojot image.canon vārteju, vai nosūtītu attēlus tieši uz FTP.

Lietojumprogramma Camera Connect

Uzsāciet savu digitālo darbplūsmu, pirms esat atgriezies no uzņemšanas. Palaidiet Canon Camera Connect lietojumprogrammu savā viedtālrunī vai planšetdatorā, un EOS R5 automātiski izveidos savienojumu, izmantojot Wi-Fi, kas sniedz lietotājiem iespēju pārlūkot saturu kameras atmiņas kartē un pārsūtīt attēlus rediģēšanai ar Canon Digital Photo Professional lietojumprogrammu, kā arī tos kopīgot.

Kameru EOS R5 var arī konfigurēt, lai tā izmantotu funkciju Auto Image Transfer automātiskai attēlu pārsūtīšanai uz viedierīci jau uzņemšanas laikā.

Lietojumprogramma ļauj fotogrāfiem arī kontrolēt EOS R5 kameras bezvadu režīmā — gan fotoattēlus, gan video. Atlasiet fokusēšanas vietu, noregulējiet ekspozīciju un apskatiet, ko redz jūsu kamera, izmantojot attālo režīmu Live View — tas ļauj uzņemt no sarežģītiem leņķiem bezvadu režīmā.

EOS R6 Mark II

Canon Camera Connect

Savienojiet savu Canon kameru ar Apple vai Android ierīci, lai uzņemtu no attāluma un ērti kopīgotu fotogrāfijas.

image.canon

Canon jaunais mākoņa fotografēšanas pakalpojums, image.canon, ļauj lietotājiem glabāt neierobežotu fotogrāfiju skaitu, tostarp RAW failus, tiešsaistē līdz 30 dienām. Pēc tam attēlu failus var pārvietot uz Google Drive, Adobe Creative Cloud vai vietējo bezsaistes krātuvi.

EOS R5 ir ir pirmā EOS kamera, kas ļauj attēlus automātiski augšupielādēt mākonī image.canon, lai tie būtu gatavi un gaidītu uz jūsu datora (PC/Mac) sinhronizāciju, kad atgriezīsieties mājās.

Image.canon

Ērta attēlu un filmu pārsūtīšana no Canon kameras uz jūsu ierīcēm un tīmekļa pakalpojumiem.

FTP

Profesionāliem fotogrāfiem, kam nepieciešams uzreiz ātri un droši nosūtīt fotogrāfijas klientiem no viņu atrašanās vietas, EOS R5 piedāvā integrēto FTP un FTPS, kas izmanto kamerā integrēto Wi-Fi. FTP iestatījumus var konfigurēt kamerā vai bezsaistē, izmantojot EOS Utility programmatūru, un var saglabāt līdz 10 iepriekšējos iestatījumus, lai tos nekavējoties izmantotu.

Kamerai EOS R5 pēc izvēles ir pieejams rokturis WFT-R10 Wi-Fi, kas aprīkots arī ar Gigabit Ethernet vadu savienojumam ar tīklu un papildina to ar MIMO antenām plašākam Wi-Fi diapazonam un samazinātiem traucējumiem. Pievienota arī droša attēlu pārsūtīšana ar SFTP.

Ja fotogrāfijas tiek novērtētas vai atzīmētas ar balss atgādni, šos metadatus var nosūtīt kopā ar attēlu failiem — tā ir nenovērtējama informācija attēlu redaktoriem un aģentūru darbiniekiem.

FTP pārsūtīšanas statusa displejs
Šajā displejā, ko pieprasīja ziņu un sporta fotogrāfi, kas attēlus sūta, izmantojot FTP, tiek parādīts, cik ilgs laiks nepieciešams attēlu nosūtīšanai. Tas fotogrāfiem sniedz iespēju pieņemt informētu lēmumu saistībā ar atlikušo laiku, lai pabeigtu pārsūtīšanu vai citur meklētu ātrāka savienojuma iespējas.

Aizsargājiet pārsūtāmos attēlus
Iespēja automātiski “aizsargāt” attēlus, kas ir nosūtīti uz FTP serveri, ir noderīga daudziem ziņu un sporta fotogrāfiem. Attēlu aizsardzība nozīmē, ka tie ir bloķēti un tos nevar nejauši izdzēst, kā arī pēc fotografēšanas pabeigšanas un to pārsūtīšanas uz datoru ir viegli noteikt, kuri attēli ir nosūtīti klientam.

Lai pilnībā varētu kontrolēt FTP iespējas, kā arī varētu attēliem pievienot IPTC datus un balss ziņojumus, Canon Mobile File Transfer lietotne paplašina kameras FTP iespējas, izmantojot viedtālruni.

Lasīt vairāk un lejupielādēt >

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Pirmie kadri ar Canon EOS R5: izcili detalizēti dabas skati

  Ulla Lohmane (Ulla Lohmann) un Roberts Marks Lēmans (Robert Marc Lehmann) dalās iespaidos par to, kā kameras Canon EOS R5 45 MP sensors un acu automātiskā fokusēšana ar sekošanu palīdzēja uzņemt apbrīnojamus fotoattēlus ārpus telpām.

 • RAKSTS

  Filmēšana 8K izšķirtspējā un 4K “oversamplings” ar Canon EOS R5 kameru

  Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

 • RAKSTS

  Canon EOS R5: 10 funkcijas, kas noteikti nepieciešamas

  Iepazīstieties ar funkcijām, ar kurām kamera EOS R5 izmaina fotografēšanas standartus, tostarp iespēju uzņemt 45 MP fotoattēlus ar līdz 20 kadriem/s un 8K RAW video materiālu.

 • RAKSTS

  Canon EOS R5 vai EOS R6 — kura kamera piemērota tieši jums?

  Canon iepazīstina nevis ar vienu, bet ar divām satriecošām pilnkadra bezspoguļu kamerām. Kura ir piemērota jums? Apskatīsim un salīdzināsim EOS R5 un EOS R6.