CANON EOS R5

Izveidojiet savienojumu

EOS R5 ir viena no vislabāk savienotajām kamerām, ko jebkad esam izgatavojuši, — tā spēj ar viedierīci vai Wi-Fi tīklu pārsūtīt attēlu failus klientiem, uz sociālo tīklu profiliem vai pat uz mākoņu kontiem, izmantojot image.canon pakalpojumu, lai tos pārlūkotu, atgriežoties mājās

Izveidojiet savienojumu

Izcila stabilitāte, izcils ātrums

EOS R5 var ātrāk izveidot stabilākus bezvadu savienojumus, pateicoties integrētajam divu joslu 2,4 GHz un 5 GHz Wi-Fi un 802.11a, b, g, n un 802.11ac standartu atbalstam. Vienmēr ieslēgtais Bluetooth zemas enerģijas savienojums uztur to savienotu ar viedierīcēm, sniedzot iespēju attēlus pārlūkot, rediģēt vai pārsūtīt no tālruņiem un planšetdatoriem savā atrašanās vietā.

Kamera var izmantot Wi-Fi, lai sazinātos ar viedierīcēm, augšupielādētu attēlus mākonī, izmantojot image.canon vārteju, vai nosūtītu attēlus tieši uz FTP.

Lietojumprogramma Camera Connect

Uzsāciet savu digitālo darbplūsmu, pirms esat atgriezies no uzņemšanas. Palaidiet Canon Camera Connect lietojumprogrammu savā viedtālrunī vai planšetdatorā, un EOS R5 automātiski izveidos savienojumu, izmantojot Wi-Fi, kas sniedz lietotājiem iespēju pārlūkot saturu kameras atmiņas kartē un pārsūtīt attēlus rediģēšanai ar Canon Digital Photo Professional lietojumprogrammu, kā arī tos kopīgot.

Kameru EOS R5 var arī konfigurēt, lai tā izmantotu funkciju Auto Image Transfer automātiskai attēlu pārsūtīšanai uz viedierīci jau uzņemšanas laikā.

Lietojumprogramma ļauj fotogrāfiem arī kontrolēt EOS R5 kameras bezvadu režīmā — gan fotoattēlus, gan video. Atlasiet fokusēšanas vietu, noregulējiet ekspozīciju un apskatiet, ko redz jūsu kamera, izmantojot attālo režīmu Live View — tas ļauj uzņemt no sarežģītiem leņķiem bezvadu režīmā.

Canon Camera Connect

Savienojiet savu Canon kameru ar Apple vai Android ierīci, lai uzņemtu no attāluma un ērti kopīgotu fotogrāfijas.

image.canon

Canon jaunais mākoņa fotografēšanas pakalpojums, image.canon, ļauj lietotājiem glabāt neierobežotu fotogrāfiju skaitu, tostarp RAW failus, tiešsaistē līdz 30 dienām. Pēc tam attēlu failus var pārvietot uz image.canon pastāvīgo 10 GB krātuvi, Google Drive, Adobe Creative Cloud1 vai vietējo bezsaistes krātuvi.

EOS R5 ir ir pirmā EOS kamera, kas ļauj attēlus automātiski augšupielādēt mākonī image.canon, lai tie būtu gatavi un gaidītu uz jūsu datora (PC/Mac) sinhronizāciju, kad atgriezīsieties mājās.

Image.canon

Ērta attēlu un filmu pārsūtīšana no Canon kameras uz jūsu ierīcēm un tīmekļa pakalpojumiem.

FTP

Profesionāliem fotogrāfiem, kam nepieciešams uzreiz ātri un droši nosūtīt fotogrāfijas klientiem no viņu atrašanās vietas, EOS R5 piedāvā integrēto FTP un FTPS, kas izmanto kamerā integrēto Wi-Fi. FTP iestatījumus var konfigurēt kamerā vai bezsaistē, izmantojot EOS Utility programmatūru, un var saglabāt līdz 10 iepriekšējos iestatījumus, lai tos nekavējoties izmantotu.

Kamerai EOS R5 pēc izvēles ir pieejams rokturis WFT-R10 Wi-Fi, kas aprīkots arī ar Gigabit Ethernet vadu savienojumam ar tīklu un papildina to ar MIMO antenām plašākam Wi-Fi diapazonam un samazinātiem traucējumiem. Pievienota arī droša attēlu pārsūtīšana ar SFTP.

Ja fotogrāfijas tiek novērtētas vai atzīmētas ar balss atgādni, šos metadatus var nosūtīt kopā ar attēlu failiem — tā ir nenovērtējama informācija attēlu redaktoriem un aģentūru darbiniekiem.

  1. Pieejams no 2020. gada vidus.