REĀLLAIKA ACU AUTOMĀTISKĀ FOKUSĒŠANA

Ātra, precīza un uzticama fokusēšana

Izbaudiet Canon revolucionāro Dual Pixel CMOS AF tehnoloģiju. Panāciet precīzu fokusa izsekošanu, izmantojot acu automātisko fokusēšanu un EOS iTR AF X, pat ja objekts skatās prom no kameras. Inovatīvais Dual Pixel fokusēšanas palīgs palīdz operatoriem fokusēt manuāli, lai iegūtu asu materiālu.
EOS R5 C

Uzlabota automātiskā fokusēšana un objektu atpazīšana

Canon Dual Pixel CMOS AF tehnoloģija ir slavena nozarē kā sistēma, uz kuru var paļauties profesionāli filmu veidotāji un fotogrāfi. EOS R5 C ir mantojusi uzlabotu šīs sistēmas versiju ar acu automātisko fokusēšanu un EOS iTR AF X. Šajā tehnoloģijā tiek izmantots uzlabots mašīnmācīšanās algoritms, kas precīzi atpazīst sejas, tostarp tad, ja ir redzama tikai viena acs, un seko objektam pat tad, ja tas skatās prom no kameras.

Profesionāla automātiskā fokusa regulēšana

Kamerai EOS R5 C ir tie paši ekskluzīvie automātiskās fokusēšanas iestatījumi, kas atrodami Cinema EOS kamerās, piemēram, tikai sejas atpazīšana un prioritāra sejas atpazīšana, lai nodrošinātu, ka kamera atbilstoši reaģē uz ainas izmaiņām. Var veikt arī precīzas automātiskās fokusēšanas ātruma un reakcijas korekcijas, lai panāktu lēnu kinematogrāfisku fokusa izvilkšanu vai tūlītēju automātisko fokusēšanu ātras darbības laikā.

EOS R5 C

Dual Pixel fokusēšanas palīgs

Canon Dual Pixel CMOS AF sistēmu var izmantot arī tad, ja kameras operators izmanto manuālo fokusu. Fokusēšanas palīgs ir precīzs un novatorisks rīks, kas vizuāli informē operatoru par to, vai objekts ir fokusēts no priekšpuses vai aizmugures. Kad fokusēšanas palīga vizuālais rīks LCD ekrānā vai skatu meklētājā kļūst zaļš, ir panākts ass manuālais fokuss.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon EOS R5 C

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon EOS R5 C, piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.