CANON RF STIPRINĀJUMS

Elastīgas objektīvu izmantošanas iespējas ar RF stiprinājumu

EOS R5 C ar RF stiprinājumu ir savietojama ar plašu optikas klāstu, tostarp vismodernākajiem RF objektīviem, kā arī EF vai Cinema objektīviem, izmantojot EF-EOS R stiprinājuma adapterus. Uzlabota piecu asu elektroniskā attēla stabilizēšana palīdz iegūt vienmērīgu un stabilu profesionālu kadru.
EOS R5 C_Lifestyle

RF stiprinājuma tehnoloģija

RF stiprinājums nodrošina jaunas konstrukcijas objektīvu izmantošanas iespējas, kas apvieno lielu diafragmas atvērumu, augstas izšķirtspējas optiku un vismodernāko veiktspēju, radot unikālus objektīvus filmu veidotājiem un fotogrāfiem. 12 kontaktu RF stiprinājums paplašina objektīva un kameras komunikācijas joslas platumu, nodrošinot uzlabotu automātiskās fokusēšanas līmeni, attēla stabilizāciju un pielāgojamu vadību, līdz ar to RF objektīvi ir ideāla izvēle video uzņemšanai.

Pielāgojiet un veidojiet saturu, izmantojot EF-EOS R stiprinājuma adapterus

Pateicoties Canon EF-EOS R stiprinājuma adapteru izvēlei, RF stiprinājums joprojām ir saderīgs ar Canon EF Cinema un foto objektīviem. Panāciet savos videoklipos izcili seklu asuma dziļumu spilgtā apgaismojumā, izmantojot Canon stiprinājuma adapteri ar ievietojamu neitrāla blīvuma (ND) filtru.

Ideāls virtuālās realitātes sabiedrotais

Kamera EOS R5 C ir pilnībā saderīga ar Canon RF 5.2mm F2.8L Dual Fisheye objektīvu, tāpēc ir ideāls risinājums iesaistoša 180° VR satura radīšanai, pateicoties tās 8K pilnkadra sensoram un iespējai ierakstīt ilgus video. Šis Canon izstrādātais vienotais objektīva, kameras un darbplūsmas risinājums ļauj vienkārši un efektīvi veidot neparasti skaidru VR saturu.

Uzlabota elektroniskā attēla stabilizēšana

Kamerai EOS R5 C ir tāda pati izsmalcināta piecu asu elektroniskā attēlu stabilizācijas sistēma, kāda ir profesionālajās Cinema EOS kamerās, piemēram, EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III un EOS C70. Šī modernā tehnoloģija darbojas kopā ar optisko attēla stabilizēšanu, kas ir saderīgos objektīvos, lai radītu stabilu un vienmērīgu materiālu. Turklāt elektroniskā attēla stabilizācija ir pieejama arī tad, ja tiek izmantoti objektīvi bez stabilizācijas, piemēram, Cinema fiksētā fokusa attāluma un tālummaiņas objektīvi.

Anamorfisku objektīvu saderība

Kamera EOS R5 C atbalsta anamorfiskos objektīvus ar trešās puses stiprinājuma adapteriem. EOS R5 C piedāvā lielāku objektīvu atbalstu un elastību, lai varētu uzņemt radošus kinematogrāfiskos darbus ar 2x, 1,8x un 1,3x atspiešanas atbalstu, izmantojot LCD ekrānu un HDMI izeju.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon EOS R5 C

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon EOS R5 C, piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.