HIBRĪDA UZŅEMŠANA

Iespaidīgi 45 megapikseļu attēli ar līdz 20 kadriem sekundē

45 megapikseļu pilnkadra CMOS sensors uzņem neticami skaidrus attēlus ar zemu trokšņa līmeni un plašu dinamisko diapazonu, nepārtrauktās uzņemšanas ātrumu līdz 20 kadriem sekundē un ar ISO jutību līdz 51 200 ISO. Automātiskā ekspozīcijas vairākkārtēja notveršana nodrošina konsekventas ekspozīcijas iespējas, savukārt intervāla taimeris paver iespējas radošai intervāla fotografēšanai.

Iespaidīgi 45 megapikseļu attēli ar līdz 20 kadriem sekundē

Pārejiet uz ārkārtīgi augstas izšķirtspējas attēliem

Kameras EOS R5 C pilnkadra sensors un DIGIC X procesors kopīgi strādā, lai nodrošinātu augstas kvalitātes 45 megapikseļu attēlus ar ātrumu līdz 20 kadriem sekundē ar elektronisko slēdzi vai 12 kadriem sekundē ar mehānisko slēdzi. Kameras EOS R5 C fotoattēlu režīmā ir iekļauta arī Canon slavenā Dual Pixel CMOS AF II tehnoloģija, dabiski silta krāsu apstrāde un ISO jutība līdz 52 000 ISO, padarot kameru EOS R5 C par izcilu risinājumu profesionālai fotografēšanai.

Profesionāli attēlu formāti

Kamerai EOS R5 C ir tāda pati arhitektūra kā EOS R sistēmai, tāpēc tā var uzņemt attēlus dažādos profesionālos failu formātos, tostarp RAW, C-RAW un JPEG. 10 bitu HEIF attēlus var uzņemt arī ar palielinātu dinamisko diapazonu un krāsu atveidošanu, pateicoties PQ HDR gammas un BT.2020 krāsu telpas izmantošanai.

Intervāla fotografēšana

Var iestatīt kameras EOS R5 C intervāla taimera funkciju, lai noteiktā laikā uzņemtu noteiktu skaitu attēlu. Šī funkcija ir lieliski piemērota profesionālai intervāla fotogrāfiju secības izveidei. Turklāt var iestatīt arī pielāgotus attēla režīmus, piemēram, diafragmas/slēdža prioritāti vai automātisko ISO, kas nodrošina pilnīgu radošo kontroli, veidojot elpu aizraujošu saturu ar intervāla fotogrāfijām.

Jūs varētu interesēt

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon EOS R5 C

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon EOS R5 C, piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.