8K VIDEOKAMERA

8K kinematogrāfisks pilnkadra video

Uzņemiet pārsteidzoši smalkas detaļas ar zemu trokšņa līmeni, pateicoties pilnkadra sensoram, kas nodrošina 8K video ierakstīšanu pat ar 30 kadriem sekundē (vai 60 kadriem sekundē ar ārēju barošanas avotu), pārsamplētu 4K/Full HD saturu un saistošu 4K formāta saturu ar palēninātu kustību ar līdz 120 kadriem sekundē.

8K kinematogrāfisks pilnkadra video

EOS R5 C

Izcila 8K kvalitāte, izcila radošā izpausme

Kamera EOS R5 C var uzņemt neticami pievilcīgu 8K DCI RAW video ar 12 bitu formātu, vienlaikus izmantojot visu pilnkadra sensora platumu patiesi kinematogrāfiskai pieredzei. Uzņemot četrreiz detalizētāku attēlu nekā ar 4K, kamera EOS R5 C nodrošina izcilu 8K materiālu ar līdz 30 kadriem sekundē. Izmantojot ārējo barošanas avotu, EOS R5 C piedāvā 8K ar līdz 60 kadriem sekundē, paverot jaunas radošās iespējas pēcapstrādē. Visu 8K pilnkadra sensoru var izmantot arī 4K vai Full HD materiāla pārsamplēšanai, radot izcilu skaidru attēlu ar zemu trokšņa līmeni.

EOS R5 C

4K formāts ar līdz 120 kadriem sekundē ar automātisko fokusēšanu un audio

Līdzās EOS R5 C jaudīgajām 8K formāta iespējām, tā var uzņemt arī 4K formāta saturu ar līdz 120 kadriem sekundē, lai iegūtu iespaidīgu palēninātu kustību ar satriecošām detaļām. Ierakstot šajā režīmā, kamera EOS R5 C uztur Dual Pixel CMOS automātiskās fokusēšanas funkciju, lai nodrošinātu katra atsevišķā kadra asumu. Turklāt var aktivizēt arī audio ierakstīšanu, kamēr notiek ierakstīšana ar lielu kadru nomaiņas ātrumu.

EOS R5 C

Funkcija Dual Base ISO

EOS R5 C ir pirmā Cinema EOS kamera, kas piedāvā funkciju Dual Base ISO. Funkcija Dual Base ISO paplašina jutību un samazina troksni, uzņemot vāja apgaismojuma apstākļos. 800/3200 ISO opcijas ir pieejamas, uzņemot ar Canon Log 3, un 400/1600 ISO — uzņemot ar BT.709 Wide DR, PQ un HLG. Izvēloties attiecīgajiem apgaismojuma apstākļiem vispiemērotāko Base ISO, tiks nodrošināts optimāls dinamiskais diapazons un zems trokšņa līmenis, savukārt lietotāji var izvēlēties arī automātisko izvēli, lai kamera intuitīvi automātiski pārslēgtu funkciju Base ISO.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon EOS R5 C

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon EOS R5 C, piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.