FILMU VEIDOŠANA

Uzlabota savienojamība

EOS R5 C, kas aprīkota ar daudzfunkcionālu piederumu pieslēgvietu, nodrošina XLR/stereo mikrofona ievades iespējas, kā arī īpašus termināļus laika kodam, 3,5 mm mikrofonam, austiņām, mikro HDMI, zibspuldzes sinhronizācijai, C tipa USB vadam, kā arī plašu programmatūras atbalstu — EOS R5 C ir gatava jebkuram darbam.

Uzlabota savienojamība

EOS R5 C

Daudzfunkciju piederumu pieslēgvieta

Canon daudzfunkciju piederumu pieslēgvieta, kas pirmo reizi tika ieviesta videokamerā XF605 un kamerā EOS R3, nodrošina datu pārraidi un tiešu barošanu jaunam piederumu klāstam. Tas ietver Canon stereo mikrofonu DM-E1D un TASCAM CA-XLR2d-C audio XLR adapteri ar profesionālām XLR ieejām ar manuālu vadību, uzraudzību un 48 V jaudu. Var pievienot arī esošās zibspuldzes un palaidējus.*

*Netiek atbalstītas Canon Speedlite zibspuldzes ar aizsardzību pret laikapstākļiem.

 • EOS R5 C

  Profesionāls interfeiss

  EOS R5 C savienojamība ietver īpašus termināļus laika koda ievadīšanai/izvadīšanai, 3,5 mm mikrofona ieeju, austiņu izeju, mikro HDMI izeju, zibspuldzes sinhronizāciju, N3 tipa tālvadības pulti un C tipa USB termināli barošanai, uzlādei un komunikācijai. Iepakojumā ir iekļauts kabeļa aizsargs, lai fotografēšanas laikā nodrošinātu gan C tipa USB, gan mikro HDMI savienojumus.

 • EOS R5 C

  Akumulatora rokturis un bezvadu failu raidītājs

  Kamera EOS R5 C atbalsta esošos EOS R sistēmas piederumus, piemēram, akumulatora rokturi BG-R10 un WFT-R10 bezvadu failu raidītāju. Abos piederumos ir divi akumulatora bloki (LP-E6NH, LP-E6N vai LP-E6), tomēr WFT-R10 uzlabo lietošanas iespējas tīklā ar divām 2x2 5 Ghz antenām un Ethernet savienojumu. Lai gan kamerā EOS R5 C ir iebūvēta Wi-Fi un Bluetooth funkcija, šis piederums ir nepieciešams, lai bez vadiem izmantotu tālvadību no pārlūkprogrammas un lietotni Content Transfer Mobile.

 • EOS R5 C

  Plašs programmatūras atbalsts

  Kamera EOS R5 C apvieno Cinema EOS un EOS R sistēmu vienā, piedāvājot savietojamību ar plašu profesionālo filmu veidošanas, fotografēšanas un virtuālās realitātes lietojumprogrammu klāstu gan viedtālruņiem, gan personālajiem datoriem. Tas ietver tālvadību no pārlūkprogrammas, lai attāli piekļūtu moderniem iestatījumiem un tiešajam skatam. Content Transfer Mobile paredzēts aizstājošo failu pārsūtīšanai/metadatu rediģēšanai. Image.canon mākoņpakalpojumi augstas kvalitātes attēlu dublēšanai.

 • EOS R5 C

  Ārējais barošanas avots, kas paredzēts 8K/60P formātam

  Papildus akumulatoriem LP-E6NH/LP-E6N/LP-E6 kamera EOS R5 C var izmantot ārēju barošanas avotu (nepieciešams, lai piekļūtu 8K ierakstam ar ātrumu virs 30 kadriem sekundē). Atbalstītie barošanas avoti ietver barošanu ar C tipa USB vadu no PD-E1 adaptera, kā arī DR-DE6C līdzstrāvas savienotāja un CA-946 strāvas adaptera kombinētu izmantošanu.

 1. Izmantojot EOS R sistēmas adapterus.
 2. 12 bitu Cinema RAW Light opcijas ar līdz 2,6 Gb/s.
 3. Ļauj izmantot ārējos piederumus, piemēram, XLR adapteri, stereo mikrofonu un zibspuldzes. Pret laikapstākļiem izturīgās Canon Speedlites zibspuldzes nav saderīgas.
 4. Akumulatorus nevar lādēt tikai ar akumulatora rokturi BG-R10. Akumulatoru LP-E6 nevar atkārtoti uzlādēt.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon EOS R5 C

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon EOS R5 C, piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.