MAZA KINOKAMERA

Kompakta, viegla konstrukcija ar aktīvu dzesēšanu

EOS R5 C ir kompaktākā un vieglākā Canon Cinema EOS kamera, kas aprīkota ar OLED skatu meklētāju, spilgtu, grozāmu LCD ekrānu un 13 pogām, kuras lietotājs var piešķirt konkrētām funkcijām. Jauns aktīvās dzesēšanas ventilators sniedz iespēju ierakstīt ilgus video, savukārt magnija sakausējuma korpuss nodrošina profesionālu izturību.
EOS R5 C

Iekšējā dzesēšanas sistēma ilgstošai ierakstīšanai

Kamera EOS R5 C ir aprīkota ar aktīvo dzesēšanas sistēmu, kas efektīvi izkliedē siltumu no galvenā korpusa un nodrošina ilgstošu ierakstīšanu ar 8K izšķirtspēju līdz pat 60P. Vienmēr ieslēgta un automātiskā ventilatora režīma opcija ļauj lietotājiem ierakstīšanas laikā samazināt iespējamo ventilatora troksni.

EOS R5 C

Intuitīva konstrukcija ar LCD skārienekrānu un 13 pogām, kuras lietotājs var piešķirt konkrētām funkcijām

Kamera EOS R5 C aprīkota ar 0,5 collu augstas izšķirtspējas OLED skatu meklētāju precīzai attēlu analīzei, punktu matricas displeju ātrai kameras iestatījumu/režīmu pārbaudei un spilgtu, grozāmu 3,2 collu LCD monitoru, kas nodrošina ērtu skatīšanos no vairākiem leņķiem dienas vai nakts laikā.

Kameras EOS R5 C īpaši kompaktajā dizainā ir ietvertas 13 pogas, kuras lietotājs var piešķirt konkrētām funkcijām. un trīs digitālās ripas. Šīs funkcijas var ieprogrammēt, izmantojot jauno lietotāja interfeisu, lai nodrošinātu ātru piekļuvi iecienītākajām video/foto funkcijām, piemēram, viļņu formas uzraudzībai, automātiskajai fokusēšanai un lielam kadru nomaiņas ātrumam.

EOS R5 C

Kompakta, izturīga un viegla

Kamera EOS R5 C sver tikai 680 gramus un ir viskompaktākā un vieglākā Canon Cinema EOS kamera, vienlaikus saglabājot to pašu augstākās kvalitātes konstrukcijas kvalitāti un ērto ergonomiku, kas ir kamerai EOS R5.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon EOS R5 C

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon EOS R5 C, piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.