CINEMA RAW LIGHT

Plašs profesionālu ierakstu formātu klāsts un rīki

Izvēlieties no plašā ierakstu formātu klāsta, tostarp trīs Cinema RAW Light opcijām, kā arī XF-AVC un MP4. Uzņemiet paplašinātu dinamisko diapazonu ar Canon Log 3, PQ un HLG standarta ierakstīšanu, vienlaikus izmantojot profesionālus rīkus, piemēram, viļņu formas uzraudzību un nosacītās krāsas.
EOS R5 C

Daudzveidīgi iekšējā ieraksta formāti

Kamera EOS R5 C ir aprīkota ar 12 bitu iekšējo RAW video ierakstu ar Cinema RAW Light līdz 2,6 Gb/s. Kamerai EOS R5 C ir pieejamas trīs Cinema RAW Light opcijas, kas ir LT (Light), ST (Standard) un HQ (High Quality), nodrošinot lielāku darbplūsmas elastību darba vajadzībām.

Ir pieejamas arī daudzas papildu profesionālās ierakstīšanas iespējas, tostarp 4:2:2 10 bitu formāti, piemēram, Canon uzticamais XF-AVC ALL-I vai Long GOP (līdz 810 Mb/s), HEVC MP4 (līdz 540 Mb/s) un 4:2:0 8 bitu H.264 MP4 (līdz 150 Mb/s).

Papildus tam var apgriezt sensoru no 8K pilnkadra līdz 5.9K Super 35 mm un 3K Super 16 mm formātiem saderīgiem optiskajiem objektīviem un samazinātam datu pārraides ātrumam.

EOS R5 C

Izcils dinamiskais diapazons

Kamerai EOS R5 C ir pieejami PQ un HLG standarta iekšējie ieraksta formāti, kā arī Canon Log 3, lai panāktu izcilu dinamisko diapazonu, saglabājot detaļas gan ēnainās, gan gaišās vietās. Gan PQ, gan HLG standarta filmām un televīzijai nodrošina saturu HDR formātā ar BT.2020 krāsu telpu, savukārt Canon Log 3 nodrošina radošu elastību, lai pēcapstrādes laikā novērtētu materiālu.

EOS R5 C

Divas multivides kartes un vienlaicīga ierakstīšana

Divi multivides karšu sloti (1x B tipa CFexpress/1x UHS-II SD) ļauj izmantot sarežģītas vienlaicīgas ierakstīšanas iespējas, kur katrā kartē var ierakstīt materiālu ar atšķirīgu formātu, izšķirtspēju un bitu dziļumu, lai atbalstītu dažādas profesionālās darbplūsmas. Ir pieejami arī tradicionālie 4:2:0 8 bitu aizstājošie klipi un releja/divu slotu ierakstīšana.

EOS R5 C

Ārējais 8K RAW ieraksts ar HDMI

Izmantojot HDMI, kamera EOS R5 C var izvadīt RAW formāta materiālu uz saderīgiem Atomos ierakstītājiem, piemēram, NINJA V+ 10 bitu 8K ProRes RAW materiāla ierakstīšanai (līdz 30 kadriem sekundē). Vienlaicīgi SD kartē var ierakstīt arī XF-AVC formāta aizstājošos klipus, lai nodrošinātu efektīvu pēcapstrādes darbplūsmu.

EOS R5 C

Profesionāli filmu veidošanas rīki

Kamera EOS R5 C piedāvā plašu profesionālu filmu veidošanas rīku klāstu, piemēram, viļņu formas uzraudzību, lai analizētu attēla spilgtumu no kreisās uz labo pusi, un nosacītās krāsas, lai vizuāli attēlotu ekspozīciju, pamatojoties uz krāsu skalu. Papildu funkcijas ietver patiesu 24p DCI ierakstīšanu, 180 grādu slēdža leņķi, funkcijas Look File atbalstu 3D LUT importēšanai un laika koda ievadi/izvadi.

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Reģistrējieties, ja jūs interesē Canon EOS R5 C

Esiet pirmais, kas saņem jaunumus par Canon EOS R5 C, piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.