CANON EOS C70

Pielāgojamība

Kameru EOS C70 ir iedvesmojušas citas Canon RF stiprinājuma kameras, un tā ir kompakta, viegla un aprīkota ar dažādām pielāgojamām vadīklām, kas ļauj pielāgoties jebkurai situācijai.
Cilvēks, kas uzņem ar EOS C70, EOS kinokamera

Kompakta, viegla un uzticama

Kamerai EOS C70 ir jauns dizains, tostarp daudzfunkciju rokturis ar trīs pielāgojamām ripām un daudzvirzienu kursorsvira. Kamera ir izveidota kā izturīgs un viegls instruments smagam darbam, pateicoties oglekļa šķiedru polikarbonāta korpusam. Kompaktais dizains to ļauj arī ērti piestiprināt droniem, rāmjiem, rokās turamiem un uz pleca liekamiem turētājiem, kā arī FPV ķiverēm un transportlīdzekļiem.

EOS C70, Video filmēšana, izmantojot LCD ekrānu
Filmēšana ar dronu ar EOS C70, meitene uz lauka
Drons ar profesionālo kinokameru, EOS C70
Cilvēks, kas uzņem ar EOS C70, EOS kinokamera

Iebūvēti ND filtri

Kamerai EOS C70 ir no jauna izstrādāts ārkārtīgi plāns ND filtra elements, kas ir optimizēts, lai atbilstu RF stiprinājuma darba attālumam.

Šī elektroniski vadītā ND filtra sistēma atbalsta 2/4/6 un paplašinot 8/10 pakāpes, sniedzot iespēju pat spilgta apgaismojuma apstākļos izveidot attēlu ar seklu asuma dziļumu.

Cilvēks, kas tur rokās EOS C70, EOS kinokamera, ND filtru sistēma
ND filtrs, EOS C70

Izturīga pieslēgvieta bez elektroniskā savienojuma

Kamera EOS C70 ir aprīkota ar izturīgu pieslēgvietu bez elektroniskā savienojuma, lai piestiprinātu rokturi vai to izmantotu kā dažādu piederumu pieslēgvietu, piemēram, ārējam mikrofonam.

EOS C70 skats no augšas, pieslēgvieta bez elektroniska savienojuma

Neatkarīga kameras ventilācijas sistēma

Kamera EOS C70 ir aizguvusi tādu pašu neatkarīgu gaisa plūsmas sistēmu, kāda ir mūsu augstākās klases Cinema EOS kamerām. Šī neatkarīgā ventilācijas konstrukcija ir izveidota, lai gaisa plūsmu nošķirtu no tiešas saskares ar elektroniskajiem komponentiem. Šāda konstrukcija aizsargā arī no svešķermeņu, piemēram, ūdens un smilšu, iekļūšanas elektriskajās sistēmās, līdz ar to kamera EOS C70 ir daudzpusīgs rīks uzņemšanai dažādos apstākļos.

EOS C70 Ventilation system
EOS C70 ventilēšanas sistēma
Drons ar profesionālo kinokameru, EOS C70

KONSULTĒJIETIES AR MŪSU KOMANDU

Vai vēlaties, lai ar jums sazinās Canon pārstāvis?

Lūdzu, aizpildiet šo īso veidlapu, kas atrodama tālāk, lai lūgtu Canon produktu speciālistu ar jums sazināties.

Saistīti raksti

  • RAKSTS

    Filmēšana ar 8K izšķirtspēju un 4K “oversamplings” ar Canon kameru EOS R5

    Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

  • RAKSTS

    Sievietes filmu veidošanā: ielaušanās biznesā

    Vadošās sievietes — filmu veidotājas atklāj, kā ielauzās kino biznesā, un sniedz padomus citām sievietēm, kas cer sekot viņu piemēram.