CANON EOS C70

Kinokamera ar RF stiprinājumu

Cinema EOS C70 ar RF stiprinājuma sistēmu samazina atšķirības starp digitālajām kamerām ar maināmajiem objektīviem un Cinema kamerām.
EOS C70 kamera ar objektīvu

Liela diametra stiprinājums

Kamera EOS C70 ir pirmā Cinema EOS kamera, kurā izmantota Canon revolucionārā RF stiprinājuma tehnoloģija ar izcilu optisko veiktspēju.

EOS C70, RF stiprinājums
Cilvēks, kas tur rokās EOS C70, EOS kinokamera
Cilvēks, kas uzņem ar EOS C70, EOS kinokamera

Īsa aizmugurējā fokusēšanas sistēma

Ar īsāku aizmugurējo darba attālumu, kas ir aptuveni 20 mm (gandrīz divreiz mazāk nekā DSLR kameru darba attālums), objektīvs atrodas tuvāk kameras sensora fokusa plaknei. Šī īsā aizmugurējā fokusēšanas sistēma ne tikai pieļauj mazāku kameras korpusu, bet arī sniedz plašākas iespējas optikas sistēmas izmantošanai, panākot asumu no stūra līdz stūrim.

12 kontaktu datu komunikācijas sistēma

RF stiprinājuma komunikācijas sistēma izmanto vairākus kanālus, kas paredzēti noteiktām funkcijām; tās inovatīvā datu apstrādes sistēma uzlabo objektīva un kameras sadarbību un funkcionalitāti.

Tiek panākta vienmērīga diafragmas atvēruma kontrole, plašāka automātiskās fokusēšanas zona un uzlabota fokusa precizitāte, kā arī ļoti precīza optiskā korekcija un uzlabota attēla stabilizācija.

RF objektīvs, attēla stabilizācija

Izpētiet RF objektīvu klāstu

KONSULTĒJIETIES AR MŪSU KOMANDU

Vai vēlaties, lai ar jums sazinās Canon pārstāvis?

Lūdzu, aizpildiet šo īso veidlapu, kas atrodama tālāk, lai lūgtu Canon produktu speciālistu ar jums sazināties.

Saistīti raksti

 • Cilvēks uz kalnu velosipēda veic triku gaisā ar sauli fonā. Šis attēls ir uzņemts no apakšas, kadrā ietverot sarkanas magones un zālienu kalna nogāzē

  RAKSTS

  Filmēšana ar 8K izšķirtspēju un 4K “oversamplings” ar Canon kameru EOS R5

  Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

 • Film making, EOS C70

  RAKSTS

  Sievietes filmu veidošanā: ielaušanās biznesā

  Vadošās sievietes — filmu veidotājas atklāj, kā ielauzās kino biznesā, un sniedz padomus citām sievietēm, kas cer sekot viņu piemēram.