CANON EOS C70

Inovatīva automātiskās fokusēšanas tehnoloģija

Kamera EOS C70 ievieš slavenās Dual Pixel CMOS AF (DPAF) tehnoloģijas jaunākās paaudzes versiju, kas piedāvā vēl labāku veiktspēju.
EOS C70, Dual Pixel automātiskā fokusēšana

Dual Pixel CMOS automātiskā fokusēšana

Kamerai EOS C70 ir RF stiprinājums, kas nodrošina lielisku optiskās, mehāniskās un elektroniskās inženierijas balansu, līdz ar to tagad filmu veidotāji var izmantot priekšrocības, ko sniedz nepārspējamā optikas konstrukcija, ātrāka automātiskā fokusēšana un kameras un objektīva komunikācija — to visu piedāvā RF tehnoloģija. Ar šo revolucionāro RF datu komunikācijas sistēmu esošā DPAF tehnoloģija tiek pacelta jaunā līmenī.


Lai AF darbību pielāgotu vēl precīzāk, EOS C70 piedāvā iespēju iestatīt AF izsekošanas ātrumu un reakciju.


No jauna izstrādātais tiešā skāriena lietotāja interfeiss piedāvā ātru ekrānā redzamo iestatījumu kontroli, dažādu parametru koriģēšanu, kā arī ierakstīšanas sākšanu un beigšanu. To visu var paveikt ar pirksta skārienu.

Dual Pixel fokusēšanas palīgs

Dual Pixel CMOS AF fāžu atšķirības noteikšanas tehnoloģija nodrošina inovatīvu grafisko ceļvedi, kas parāda priekšplāna/fona fokusa nobīdi. Taisnstūris iekrāsojas zaļš, kad objekts ir fokusā, uzlabojot lietojamību un precizitāti, kad veic manuālu fokusēšanu. Tas ir jo īpaši noderīgi, precīzi fokusējot pie 4K izšķirtspējas.

EOS C70, Dual Pixel automātiskā fokusēšana
Viedās izsekošanas automātiskā fokusēšana

EOS iTR AF X (Intelligent Tracking & Recognition)

Kamera EOS C70 izmanto viedās izsekošanas un atpazīšanas sistēmu, pamatojoties uz mašīnmācīšanās algoritmu, lai panāktu īpaši precīzu sejas izsekošanu pat tad, kad objekta seja ir pagriezta prom no kameras.

Face Priority AF / Face Limited AF

Darbojoties kopā ar sejas noteikšanas tehnoloģiju, Dual Pixel CMOS AF lieliski automātiski atpazīst seju un seko tai pārvietošanās laikā.

Sejas izsekošana, EOS C70
EOS c70, filmēšana ar AF

Automātiskā fokusēšana ar objektu noteikšanu

Pateicoties Canon Dual Pixel CMOS AF tehnoloģijai, katru sensora pikseli var izmantot gan attēlveidošanai, gan AF, kas nozīmē, ka AF var uztvert filmējamos objektus, piemēram, acis, un tiem sekot, nodrošinot asu fokusu svarīgās vietās pat ar seklu asuma dziļumu.

Automātiskā fokusēšana ar sejas un acu noteikšanu lēnā un ātrā ieraksta režīma laikā

Sejas noteikšanas AF var sekot personas sejai kadrā un uzturēt tās fokusu. Pateicoties jaunajai programmaparatūrai, sejas noteikšanas AF un acu noteikšanas AF tagad var izmantot arī lēnajā un ātrajā ierakstīšanas režīmā (24–120P).

KONSULTĒJIETIES AR MŪSU KOMANDU

Vai vēlaties, lai ar jums sazinās Canon pārstāvis?

Lūdzu, aizpildiet šo īso veidlapu, kas atrodama tālāk, lai lūgtu Canon produktu speciālistu ar jums sazināties.

Saistīti raksti

  • RAKSTS

    Sievietes filmu veidošanā: ielaušanās biznesā

    Vadošās sievietes — filmu veidotājas atklāj, kā ielauzās kino biznesā, un sniedz padomus citām sievietēm, kas cer sekot viņu piemēram.

  • RAKSTS

    Filmēšana ar 8K izšķirtspēju un 4K “oversamplings” ar Canon kameru EOS R5

    Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.