CANON EOS C70

Iespaidīga attēlu kvalitāte

4K Super 35 mm DGO sensors kamerā EOS C70 ietver mūsu inovatīvo Dual Gain Output tehnoloģiju, kas pirmoreiz tika ieviesta kamerā C300 Mk III un nodrošina izcili tīru attēlu kvalitāti, tos uzņemot vājā apgaismojumā, kā arī piedāvā 16 pakāpju dinamisko diapazonu.
EOS C70 galvenā ierīce

Dual Gain Output sensors, kas sniedz vairāk

DGO sensorā katrs pikselis nolasa attēlu ar diviem dažādiem pastiprinājuma līmeņiem — vienu augstu un vienu zemu, kas pēc tam tiek apvienoti, veidojot vienu attēlu. Augstākā pastiprinājuma nolasījums tiek optimizēts, lai tvertu skaidras detaļas tumšākajās zonās, savukārt zemākā pastiprinājuma nolasījums tiek optimizēts, lai tvertu detaļas gaišākajās zonās. Līdz ar to, apvienojot attēlu ar pikseļa līmeņa precizitāti, tiek uzlabota kvalitāte un saglabātas detaļas gan gaišajās, gan vāji apgaismotajās zonās, kas kamerai sniedz iespēju panākt ievērojami lielāku dinamisko diapazonu līdz pat 16+ pakāpēm.

Atšķirībā no Dual ISO, DGO priekšrocības izpaužas plašākā ISO diapazonā, maksimāli palielinot dinamisko diapazonu un attēlu kvalitāti neatkarīgi no vides, kurā uzņemat.

Jaunais DGO sensors ir saderīgs arī ar Dual Pixel AF, sniedzot lietotājam lielāku brīvību panākt vēlamo attēlu izskatu.

DGO sensors, Liels dinamiskais diapazons

HDR ieraksta atbalsts

Izbaudiet vairāk nekā 16 dinamiskā diapazona pakāpes, uzņemot ar Canon Log 2 un iegūstot filmām līdzīgu materiālu, maksimāli palielinot gradācijas pielāgojamību un detaļas ēnā.

Canon Log 3 nodrošina arī izcilu dinamisko diapazonu, vienlaikus piedāvājot efektīvāku gradācijas darbplūsmu un samazinot ēnu troksni.

Kamera EOS C70 ir aprīkota arī ar funkcijām Hybrid Log-Gamma (HLG) un Perceptual Quantization (PQ), lai HDR materiālu uzreiz varētu ierakstīt pašā kamerā bez gradācijas.

Dabiska un patiesa krāsu apstrāde

Canon Cinema EOS sistēma ir slavena ar krāsu apstrādi, kas nodrošina siltus un dabiskus ādas toņus, kā arī dabiskas krāsas. Kamerai EOS C70 ir arī krāsu matricas iestatījumu klāsts, lai nodrošinātu atbilstību citiem kameru veidiem un modeļiem.

EOS C70, dabiska krāsu atveide

LUT atbalsts

Papildus Canon ietvertajām Cinema EOS atsauču tabulām var importēt pielāgotus 3D LUT failus iekšējam ierakstam, lai vēl vairāk optimizētu krāsu plānošanas darbplūsmas.

EOS C70, video filmēšana, izmantojot LCD ekrānu, cilvēks pie ezera

KONSULTĒJIETIES AR MŪSU KOMANDU

Vai vēlaties, lai ar jums sazinās Canon pārstāvis?

Lūdzu, aizpildiet šo īso veidlapu, kas atrodama tālāk, lai lūgtu Canon produktu speciālistu ar jums sazināties.

Saistīti raksti

  • RAKSTS

    Filmēšana ar 8K izšķirtspēju un 4K “oversamplings” ar Canon kameru EOS R5

    Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

  • RAKSTS

    Sievietes filmu veidošanā: ielaušanās biznesā

    Vadošās sievietes — filmu veidotājas atklāj, kā ielauzās kino biznesā, un sniedz padomus citām sievietēm, kas cer sekot viņu piemēram.