CANON EOS C70

Profesionāls interfeiss

Saglabājiet kontroli ar pielāgojamām pogām, profesionāļiem paredzētiem termināļiem, izsmalcinātām audio vadīklām un ierakstīšanu.
EOS C70, uzlabots profesionāls interfeiss

Uzlabots interfeiss

Kamera EOS C70 ir mantojusi daudzas profesionālās funkcijas, kas piemīt esošajām Cinema EOS kamerām, tostarp 13 pogas, kam lietotājs var piešķirt lietojumu, divus Mini XLR, īpašas audio kontroles ripas un laika koda ieeju/izeju. USB C veida ports atbalsta trešās puses Wi-Fi un Ethernet adapterus.

uzlabots kontroles iestatījumu interfeiss

1. Ievade 1 (3 kontaktu mini XLR) / 2. Ievade 2 (3 kontaktu mini XLR) / 3. Mikrofona terminālis / 4. Austiņu terminālis / 5. USB C tipa terminālis / 6. Tālvadības pults terminālis / 7. HDMI izvades terminālis (A tips) / 8. Laika koda ieejas/izejas terminālis (BNC)

Audio kontroles ripas

Divas audio kontroles ripas atrodas aizmugurē, lai varētu neatkarīgi regulēt ierakstīšanas līmeņus. Ieejas avotu var izvēlēties: līnijas ieeja, iebūvētais stereo mikrofons un divas XLR mikrofona ieejas, kas kopā veido 4 audio ieejas kanālus.

Audio kontroles ripas, EOS C70
filmēšana, izmantojot ieejas/izejas interfeisu

KONSULTĒJIETIES AR MŪSU KOMANDU

Vai vēlaties, lai ar jums sazinās Canon pārstāvis?

Lūdzu, aizpildiet šo īso veidlapu, kas atrodama tālāk, lai lūgtu Canon produktu speciālistu ar jums sazināties.

Saistīti raksti

  • RAKSTS

    Filmēšana ar 8K izšķirtspēju un 4K “oversamplings” ar Canon kameru EOS R5

    Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

  • RAKSTS

    Sievietes filmu veidošanā: ielaušanās biznesā

    Vadošās sievietes — filmu veidotājas atklāj, kā ielauzās kino biznesā, un sniedz padomus citām sievietēm, kas cer sekot viņu piemēram.