CANON EOS C70

Profesionālas un praktiskas funkcijas

Kamera EOS C70 ir aprīkota ar tādām funkcijām kā automātiskais ISO, vertikālā filmēšana, tiešā skāriena vadība un elektroniskā attēla stabilizēšana. Paveriet jaunu laikmetu savām radošajām un filmu veidošanas iespējām.
EOS C70, video filmēšana, izmantojot LCD ekrānu, vadība ar skārieniem

Tiešā skāriena vadība

Kamerai EOS C70 ir no jauna izveidots un intuitīvs tiešā skāriena vadības interfeiss, kas sniedz ātru piekļuvi un ekrānā parādīto iestatījumu kontroles iespējas. Vienkārši pieskarieties elementiem, kurus vēlaties mainīt, un koriģējiet tos velkot.

EOS C70, tiešā skāriena vadība, automātisks ISO, automātiska pastiprināšana

Automātisks ISO un automātiska pastiprināšana

Kamera EOS C70 ir aprīkota ar automātisko ISO/pastiprināšanu, lai panāktu vienmērīgu pāreju, automātiski koriģējot jutību, kad notiek pāreja no tumšām uz gaišām vietām un otrādi. Iestatiet slieksni, atlasot ISO robežu, un kamera parūpēsies par pārējo: vēl viena lieta, par ko nebūs jāraizējas filmēšanas laikā, sniedzot jums iespēju koncentrēt uzmanību uz mirkļa tveršanu.

Vertikāla filmēšana

Papildus trijkāja piestiprināšanas caurumiem kameras apakšā vēl viens stiprināšanas caurums uz roktura atvieglo ilgstošu uzņemšanu vertikālā stāvoklī, kameru novietojot uz trijkāja vai rāmja.

Vertikāla filmēšanas iespēja nodrošina pielāgošanos, ja uzņemat saturu mobilajām viedierīcēm vai digitālajām izkārtnēm. Vienkārši izvēlieties izvēlnē vēlamo filmēšanas orientāciju — varat arī piešķirt šo funkciju pielāgojamo funkciju pogām, lai tai piekļūtu vēl ātrāk (rotācijas metadati tiek atbalstīta tikai MP4 ierakstos).

Vertikāla filmēšana, EOS C70
Vertikāla filmēšana, EOS C70
Vertikāla filmēšana, EOS C70

Atbalsts korpusa Electronic IS

EOS C70 ir pirmā Cinema EOS sistēmas kamera, kas atbalsta kopīgo attēla stabilizācijas sistēmu ar RF stiprinājuma objektīviem. Sistēma ļauj kamerai un objektīvam strādāt kopā, lai panāktu vislabākos rezultātus. Apvienojot RF objektīvu ar elektronisko attēla stabilizāciju, kas ietverta kamerā EOS C70, tiek panākta optimāla attēla stabilizācija. Uzlabota arī funkcija, kas pretdarbojas vibrācijām, salīdzinot ar parastajiem EF objektīviem kopā ar elektronisko attēla stabilizāciju.

RF objektīvs

Uzliekot RF objektīvu tieši uz kameras, objektīvs un kameras korpuss strādā kopā, panākot optimālu veiktspēju.

Ietverta elektroniskā attēla stabilizācija, izmantojot RF objektīvu

EF objektīvs

Uzliekot EF objektīvu, izmantojot EF-EOS R adapteri, objektīva un kameras korpusa stabilizācija notiek neatkarīgi.

Objektīva korpusa neatkarīga stabilizācija

Anamorfisko objektīvu atbalsts

EOS C70 atbalsta anamorfiskos objektīvus, atspiežot attēlu gan LCD ekrānā, gan HDMI izvadē. Kamera atbalsta anamorfiskos objektīvus ar 1,3 un 2 reižu saspiešanu.

Vertikālas filmēšanas iespēja, EOS C70

KONSULTĒJIETIES AR MŪSU KOMANDU

Vai vēlaties, lai ar jums sazinās Canon pārstāvis?

Lūdzu, aizpildiet šo īso veidlapu, kas atrodama tālāk, lai lūgtu Canon produktu speciālistu ar jums sazināties.

Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Filmēšana ar 8K izšķirtspēju un 4K “oversamplings” ar Canon kameru EOS R5

  Pirmajos ar Canon EOS R5 uzņemtajos videoklipos Martins Bissigs (Martin Bissig) un Ivans Dantonio (Ivan D’Antonio) pārliecinājās par to, kā kameras 8K iespējas ļauj samazināt filmēšanas laiku un paplašina radošo izpausmju iespējas.

 • RAKSTS

  Sievietes filmu veidošanā: ielaušanās biznesā

  Vadošās sievietes — filmu veidotājas atklāj, kā ielauzās kino biznesā, un sniedz padomus citām sievietēm, kas cer sekot viņu piemēram.

 • RAKSTS

  Pirmā uzņemšana ar Canon EOS C70

  Džolade Olusanja (Jolade Olusanya) par to, kā viņš izmantoja Canon RF stiprinājumu Cinema EOS kamerai, lai uzņemtu brīnišķīgu filmu par dzejnieci Sofiju Thakuru (Sophia Thakur).

 • RAKSTS

  EOS C70: iepazīstieties ar jauno RF stiprinājumu Cinema EOS kamerai

  Jauns stiprinājums, jauns dizains, jaunas iespējas… Uzziniet, kā Canon kompaktais Super 35mm sensors var paplašināt jūsu radošās iespējas.