RADOŠA DRUKĀŠANA

Izdrukājiet savus rakstus izšuvumiem

Izveidojiet unikālu sienas dekoru vai uzlabojiet vienkāršu, baltu T kreklu ar šo ceļvedi, kurā soli pa solim paskaidrots, kā drukāt rakstus izšūšanai.
Balts T krekls ar izdrukātu rakstu izšuvumam, kurā redzami istabas augi, blakus Canon attēlu pārnešanas materiālu iepakojumam.

Pēdējos gados izšūšana ir kļuvusi ārkārtīgi populāra, jo mēs meklējam vaļaspriekus, kas nomierina prātu un atrauj mūsu acis no televizoru un datoru ekrāniem. Bet vai zinājāt, ka varat izmantot printeri, lai pats radītu izšūšanas rakstus?

Ar PIXMA printeri ir vienkārši izveidot savu motīvu un pārnest to uz auduma. Atklājiet, kā izrotāt vienkāršu T kreklu vai izveidot unikālu sienas dekoru, izmantojot šo ceļvedi ar detalizētajām norādēm.

Jums būs nepieciešami šādi priekšmeti:

 • Canon printeris, piemēram, PIXMA TS5350 sērijas printeris
 • Uzgludināmais attēlu pārnešanas materiāls gaišam1 vai tumšam2 audumam vai matēts fotopapīrs
 • Jūsu izvēlētais izšūšanas raksta dizains
 • Jūsu izvēlētais audums (materiālam jāsatur vismaz 50% kokvilnas un jābūt mazgājamam veļas mašīnā 30°C temperatūrā)
 • Šķēres
 • Gludināmais dēlis un gludeklis
 • Adata un diegs
 • Izšūšanas rāmītis

1. Izvēlieties izšuvuma raksta dizainu

T krekls un sienas dekors ar drukātu rakstu izšuvumam blakus Canon printerim.

Izšuvuma rakstam varat izvēlēties jebkuru dizainu, kas jums patīk, vai varat arī izveidot pats savu.

Sieviete ievieto T kreklu ar augu motīva izšūšanas rakstu izšūšanas rāmītī.

Jūsu dizaina attēlam nav jābūt perfektam, jo varēsiet to izšūt, pārklājot apslēpjamās daļas.

Iespējams, jums jau ir padomā kāds raksts izšuvumam. Šim projektam mūsu rokdarbniece Rozija no The Embroidery Barn izvēlējās divus dizainus. Pirmais bija augu motīvs, lai izdekorētu vienkāršu, baltu T kreklu. Otrs — divas rokas sirds formā, kuras viņa plānoja piešūt baltam audumam, lai izveidotu iedvesmojošu sienas dekoru.

Rozija dizainu izveidoja pati, bet, ja jums nepieciešamas idejas, iedvesmu varat atrast vietnē Creative Park vai lietojumprogrammā Creative Park.3 Abās vietās ir dažādu mākslinieku un ilustratoru dizaini un raksti — apskatiet Cactus Party (Kaktusu ballīte) vai Peaceful Parakeets (Mierīgie papagaiļi)!

2. Izšuvuma raksta drukāšana

Canon PIXMA printeris drukā divus attēlus uz A4 formāta papīra lapas.

Mūsu rokdarbniece ir izdrukājusi sava dizaina attēlus gan T kreklam, gan izšūšanas rāmītim uz vienas A4 formāta uzgludināmā attēlu pārnešanas materiāla loksnes gaišam audumam.

Kad esat izvēlējies izšuvuma dizainu, jāizdrukā raksts. Bezmaksas Canon PRINT lietojumprogramma, kas ir saderīga ar lielāko daļu Canon printeru ar Wi-Fi, tostarp Canon PIXMA TS5350 sēriju, sniedz iespēju kontrolēt printeri tieši no viedtālruņa un pat savienot to ar mākoņpakalpojumiem.

Ja audums ir diezgan plāns, izšuvuma rakstu varat izdrukāt uz parastā papīra, piemēram, matēta fotopapīra, un nokopēt attēlu tieši uz auduma. Vienkārši pielīmējiet rakstu pie loga, apklājiet ar audumu un nokopējiet līnijas ar parasto vai marķēšanas zīmuli.

Rozija izmantoja uzgludināmo attēlu pārnešanas materiālu gaišam audumam, kas procedūru nedaudz atviegloja. Tas pieejams A4 formātā, tāpēc varat izveidot dizainu ar lieliem attēliem vai vienā loksnē ietvert vairākus mazākus motīvus (izmantojot Canon Easy-PhotoPrint Editor lietojumprogrammu, kas atvieglo izkārtošanu), lai izvairītos no nelietderīgi izmantota materiāla.

3. Izdrukātā izšuvuma raksta sagatavošana pārnešanai

Sieviete ar šķērēm izgriež istabas augu motīvu.

Tukšās pārnesamā materiāla daļas būs redzamas gatavajā projektā, tāpēc rūpīgi apgrieziet malas, lai veidotu kārtīgu apmali.

Sieviete novieto attēlu ar istabas augiem uz T krekla.

Kad esat apmierināts ar izgriezto attēlu, izvēlieties, kur to novietosiet uz auduma.

Pirms raksta pārnešanas uz auduma izgrieziet attēlu ar asām šķērēm. Motīvu varat apgriezt pēc iespējas tuvāk tā malām vai tam apkārt varat atstāt glītu apmalīti. Novietojiet attēlu uz auduma — ja to pārnesīsiet uz T krekla, vispirms ir vērts apskatīt, vai viss ir pareizajās vietās. Kad esat apmierināts ar novietojumu, apgrieziet papīru otrādi, lai attēls būtu vērsts pret audumu.

4. Izšuvuma raksta uzgludināšana uz auduma

Sieviete gludina T kreklu, uz kura otrādi uzlikts attēls pārnešanai.

Novietojiet attēlu ar labo pusi pret audumu un izmantojiet iepriekš uzkarsētu gludekli, lai rakstu piestiprinātu T kreklam.

Sieviete novelk aizmugurē esošo papīru no pārnesamā attēla, kas piestiprināts baltam audumam.

Uzmanīgi novelciet aizmugurē esošo papīru, lai atklātu rakstu.

Novietojiet audumu un attēlu uz gludināmā dēļa. Uzkarsējiet gludekli līdz aptuveni 170°C (lielākajai daļai gludekļu tas atbilst kokvilnas režīmam) un lēni pārvietojiet gludekli virs auduma, kustības laikā to vienmērīgi piespiežot. Izmantojiet apļveida kustības, lai nodrošinātu attēla atbrīvošanu no papīra un pārnešanu uz auduma. Kad esat pārliecināts, ka raksts ir pielipis, ar vienu roku piespiediet audumu, lai tas neizkustētos, un ar otru roku lēni novelciet attēla aizmugurē esošo papīru.

5. Izdrukātā izšuvuma raksta izšūšana

Sieviete izšuj attēla ar rokām kontūru uz auduma.

Izmantojot izšūšanas vai aušanas rāmīti, izšūšanas rokdarbu varēsiet stingri noturēt tā vietā.

Auduma gabals rāmītī ar drukātu attēlu izšuvumam, kurā redzamas rokas sirds formā.

Izmantojot vienkāršu izšūšanas dūrienu attēla izcelšanai, padarīsiet to izteiksmīgāku.

Tagad raksts ir savā vietā, un jūs varat nedaudz izklaidēties! Šeit varat ļaut pilnīgu vaļu savam radošumam. Varat izšūt visu rakstu vai izmantot minimālāku pieeju. Rozija izmantoja parastos izšūšanas dūrienus, lai piešķirtu krāsas puķu podiem un izceltu lapas savā T krekla dizainā. Lai roku motīvs izceltos, viņa izmantoja tumšu diegu, ar kuru izšuva kontūras.

Kad esat apmierināts ar izšuvumu, ir laiks parādīt citiem savu rokdarbu. T krekls var būt jauka personalizēta dāvana, un koka izšūšanas stīpa jau ir gatavs rāmītis, tāpēc unikālo sienas dekoru varat uzreiz piekārt kā atgādinājumu par savu meistarību.

Lai gūtu vairāk iedvesmas papīra rokdarbiem, sekojiet mums pakalpojumā Pinterest. Un neaizmirstiet dalīties ar savu veikumu sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #MadeWithPIXMA.

Autors: Andrea Bols (Andrea Ball)

 1. Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu gaišiem audumiem LF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG68xx sērija / MG67xx sērija / MG57xx sērija / MG56xx sērija / MG36xx sērija, iX68xx sērija
 2. *Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu tumšiem audumiem DF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), G sērija (izņemot GM40xx sēriju / GM20xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG67xx sērija, iP87xx sērija / iX68xx sērija
 3. Informāciju par atbalstītajiem Canon tintes strūklprinteru modeļiem skatiet šajā tīmekļa lapā: https://ij.start.canon/cpapp-model.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Pārveidojiet savu garderobi

  T krekli ar paziņojumiem, personalizētas auduma somiņas, unikālas dāvanas… ceļvedis auduma apdrukai.

 • Canon printeris drukā papīra loksni, uz kuras ir trīs zīmējumi ar sirdīm. Apkārt ir krāsaini zīmuļi, zīmējumu pārnesamā papīra paka un balts T krekls, uz kura ir pārnesta sirds.

  RADOŠA APZINĀTĪBA

  Parādiet savas patiesās emocijas

  Piedalieties sarunā par garīgo veselību ar šiem stilīgajiem un iedvesmojošajiem zīmējumiem.

 • Pie sienas piekārts dekors — izgatavots no tropisku lapu formām, kas ir izgrieztas no krāsaina papīra rozā un zaļos toņos, un tropu tēmas izdrukām.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Vienkārši dekori dabas mīļotājiem

  Apvienojiet dabu un dizainu, izveidojot mierpilnas telpas savās mājās.

 • Canon PIXMA G6050 printeris un Canon magnētiskais fotopapīrs uz galda blakus papīra rokdarbiem, tostarp kustīgajam dekoram ar dinozauriem, vienradža galvai un uzlīmēm ar kaķiem.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izveidojiet stilīgus mājas dekorus

  Ķerieties pie rokdarbiem un izdekorējiet savas mājas ar Creative Park un printeri PIXMA G6050.