PORTATĪVAS KAMERAS

Ideāls sabiedrotais nākamajam piedzīvojumam: Canon IVY REC

Maza, viegla un ērti pārnēsājama — uzziniet, kā Canon IVY REC kamera aktivitātēm tika galā izaicinājumu, uzņemot sarežģītas klinšu kāpšanas laikā.
Klinšu kāpēja Mollija Tompsone-Smita stāv uz klints un skatās cauri skatu meklētājam Canon IVY REC kamerā aktivitātēm.

Piedzīvojums piedāvā atelpu no ikdienas dzīves, iespēju gūt lielisku pieredzi brīvā dabā un izbaudīt mirkli. Ja kāpjat kalnos, skrienat pa mežu vai braucat ar laivu pa upi, ārkārtīgi ērti pārnēsājamā Canon IVY REC jūs no tā neatturēs. Triecienizturīgā1 un ūdensizturīgā2Canon IVY REC ir paredzēta, lai to piestiprinātu pie mugursomas, jostas vai siksnām, un tā sniedz iespēju riteņbraucējiem, pārgājienu cienītājiem, alpīnistiem un laivotājiem atstāt mājās lielās kameras un dārgos viedtālruņus, lai ērti uzņemtu attēlus aktivitāšu laikā.

Mēs Canon IVY REC kameru ielikām spēcīgajās, veiklajās Mollijas Tompsones-Smitas, 22 gadu vecās profesionālās alpīnistes, rokās un lūdzām viņu to izmēģināt, kāpjot Lielbritānijas Pīkdistriktas slavenākajās klintīs. Šeit redzams, kā viņai veicās.

Piestipriniet un dodieties

Klinšu kāpēja Mollija Tompsone-Smita pirms kāpšanas ieberž rokas ar krītu.

Klinšu kāpēja Mollija Tompsone-Smita līdz minimumam samazina līdzi ņemamās lietas, kad dodas ekspedīcijās brīvā dabā, un viņai nepieciešams viegls aprīkojums.

Klinšu kāpšanas apavi, virve un karabīne uz zemes blakus jostas cilpai piestiprinātai Canon IVY REC kamerai aktivitātēm.

Vieglā Canon IVY REC ar stiprinājumu sniedz iespēju to piestiprināt pie jostas vai somas, un nav nepieciešamas pat kabatas.

“Es domāju, ka mazas un ērti pārnēsājamas ierīces kļūst arvien nozīmīgākas cilvēkiem, kuri vēlas daudz laika pavadīt brīvā dabā,” saka Mollija. “Kad dodos kāpt, man ir speciālie apavi, paliktņi, drošības jostas... tik daudz nepieciešamā aprīkojuma.

Alpīnisma ceļojumā Francijā man bija stundu jāiet augšup kalnā, lai piekļūtu klintij. Pirmajā dienā es paņēmu līdzi DSLR kameru, bet otrajā dienā es domāju, ka tas nav tā vērts — papildu svars un aizņemtā vieta manā somā nav tā vērta. Bet pēc tam bija tik žēl, jo pavērās neticami skaistas ainavas.”

Canon IVY REC ir izgatavota piedzīvojumiem un konstruēta, ņemot vērā, ka tai jābūt ērti pārnēsājamai. Kamera ir tikai 110,5 mm plata un sver tikai 90 gramus, un tā gandrīz nemaz nepalielināja Mollijas ekipējuma svaru. Stiprinājums, kuru var izmantot kā skatu meklētāju, sniedza iespēju to piestiprināt jostai. “Es kāpju ar atsaišu komplektu [alpīnisma aprīkojumu] pie sāniem,” viņa saka, “tāpēc maza kamera uz muguras man nemaz netraucēja.”

Maza bet izturīga

Klinšu kāpēja Mollija Tompsone-Smita karājas pie klints ar Canon IVY REC kameru aktivitātēm, kas piestiprināta viņas jostai.

Mollija izvairījās no viedtālruņa ņemšanas līdzi kāpienā, jo uztraucās, ka varētu to nomest, tomēr viņa vēlējās, lai būtu iespēja uzņemt savu piedzīvojumu fotoattēlus.

Klinšu kāpēja Mollija Tompsone-Smita, kāpjot klintī.

Mollija vēlējās kameru aktivitātēm brīvā dabā, lai ierakstītu savus iespaidīgos sasniegumus, — un Canon IVY REC viņai sniedza šādu iespēju.

Bieži vien Mollija vēlas uzņemt mirkli, kad ir sasniegusi kāpiena virsotni, jo īpaši ja tas ir ievērojams sasniegums, bet viņa vienmēr bija noraizējusies par viedtālruņa ņemšanu līdzi. “Tas ir pārāk liels stress,” viņa saka. “Es uztraucos, vai to nenometīšu vai nesasitīšu pret klinti.”

Par laimi Mollijai Canon IVY REC dod sirdsmieru. Tai ne tikai nav ekrāna, ko sasist, bet tā ir izstrādāta, lai izturētu nomešanu no divu metru augstuma1 un pārciestu iemērkšanu līdz divu metru dziļā saldūdenī uz 30 minūtēm2, tāpēc tā ir lieliski piemērota ūdens sporta veidiem, piemēram, braukšanai ar kanoe laivu vai airu dēli.

“Piestiprinot Canon IVY REC pie siksnām vai krīta maisiņa un zinot, ka tā ir pietiekami izturīga pret dažiem triecieniem, jutos patiesi nomierināta,” saka Mollija. “Tas bija tik labi, ka virsotnē varēju iegūt kāpiena beigu kadru.”

Vienkārša lietošana

Mollija Tompsone-Smita tur rokā pelēku Canon IVY REC kameru aktivitātēm.

Canon IVY REC stiprinājums ir arī skatu meklētājs, kas palīdz iekadrēt attēlus. Ja tā nosmērējas, to var vienkārši noskalot ar tīru ūdeni un noslaucīt.

Sieviete tur rokās pelēku Canon IVY REC kameru aktivitātēm un viedtālruni.

Canon IVY REC piedāvā Wi-Fi un Bluetooth funkcijas, kas sniedz iespēju izmantot viedtālruni slēdža pogas nospiešanai un acumirklīgai fotoattēlu kopīgošanai sociālajos tīklos.

Neskatoties uz to, ka viņa sevi apraksta kā amatieri fotografēšanas jomā, Mollijai nebija problēmu pierast pie 13 MP Canon IVY REC kameras, ar kuru var uzņemt Full HD 1080p video pat ar 60 kadriem sekundē, kā arī fotoattēlus. “Kameru ir viegli izprast un ļoti vienkārši lietot,” viņa saka. “Varat to vienkārši piestiprināt un lietot ripu ar vienu roku. Simbolus ir vienkārši atlasīt, nav dīvaina skārienekrāna, un to var noslaucīt tīru, tāpēc nav jāuztraucas, ka to lieto ar dubļainām vai krītainām rokām.

“Lai trenētos, cilvēki brīvdabas klintis atveido sporta zālēs,” Mollija turpina. “Pirms parādījās šī kamera, tik daudz reižu apsēdos uz virves, skatoties uz brīvdabas aizķerēm un domājot, ka es vēlētos uzņemt attēlu, lai varētu to atveidot. Iespēja uzņemt reālus attēlus ar aizķerēm vairāk nekā 40 metru augstumā ir fantastiska, jo īpaši svarīgā kāpiena posmā. Tā tiešām ir ļoti noderīga kamera.”

Radošākiem kadriem, tostarp pārsteidzošām pašbildēm, Canon IVY REC piedāvā Wi-Fi un Bluetooth, lai to varētu savienot ar viedtālruni un izmantot Canon Mini Cam lietojumprogrammu3 kā tālvadības slēdža pogu. Lietojumprogramma Mollijai arī sniedza iespēju iepriecināt savus sekotājus — uzreiz pēc kāpiena viņa varēja pārsūtīt attēlus un videoklipus uz viedtālruni, lai kopīgotu sociālajos tīklos.

Izdevīgā Canon IVY REC ir pieejama četrās pārsteidzošās krāsās — pelēkā, rozā, zaļā un zilā, — lai jūs varētu izvēlēties toni, kas izceļas izvēlētajā reljefā, vai nu tās ir klintis, dubļi, smiltis vai ūdens. “Es domāju, ka es to visur varu ņemt līdzi,” saka Mollija.


Autors: Natālija Dentone (Natalie Denton)

 1. Triecienizturība līdz divu metru augstumā. Triecienizturības testa metodes šai ierīcei ir unikālas, un tās nesniedz garantiju pret bojājumu vai nepareizu darbību.
 2. Ūdensizturība līdz 30 minūtēm divu metru dziļumā. Testēta tikai saldūdenī. Ja bijusi saskare ar sālsūdeni, ieteicams nekavējoties noskalot ar saldūdeni.
 3. Izmantojot pēc izvēles pieejamo Canon Mini Cam lietojumprogrammu, saderīga ierīce jāsavieno ar Canon IVY REC, izmantojot Bluetooth® un Wi-Fi®. Canon Mini Cam lietojumprogramma ir pieejama bez maksas vietnē App Store un Google Play. Var tikt piemērota maksa par datu pārraidi. Saderība ar mobilajām ierīcēm, kurās ir operētājsistēma iOS 11 vai jaunāka versija, un Android ierīcēm, kurās ir operētājsistēma Android 5.1 vai jaunāka versija.

Saistīti raksti

 • PORTATĪVAS KAMERAS

  Iepazīstieties ar Canon IVY REC

  Uzņemiet notiekošās aktivitātes ar pieejamo, portatīvo kameru, ko var piestiprināt pie apģērba.

 • Maza meitene vilnas cepurē sēž ar vecākiem mežā, visi trīs lūkojas uz kaut ko ārpus kadra, kamēr tēvs izmanto Canon PowerShot ZOOM.

  PORTATĪVAS KAMERAS

  Skatiet tālāk: PowerShot ZOOM

  Uzziniet, kāpēc šī kabatas formāta kompaktkamera ir lieliski piemērota ģimenes piedzīvojumiem.

 • Divi cilvēki ar mugursomām slido pāri aizsalušam ezeram.

  PIEDZĪVOJUMU FOTOGRAFĒŠANA

  Padomi piedzīvojumu fotografēšanai

  Pieci padomi, kā uzņemt piedzīvojumus brīvā dabā ar EOS M6 Mark II.

 • Pieci svarīgi padomi spraigas darbības fotografēšanai

  FOTOGRAFĒŠANA BRĪVĀ DABĀ

  Pieci svarīgi padomi, kā fotografēt aktivitātes brīvā dabā

  Uzziniet, kā uzņemt vairāk radošu kadru ar spraigu darbību savos ikdienas piedzīvojumos, izmantojot profesionālā fotogrāfa Toma Binga (Tom Bing) padomus.