PIRCĒJA CEĻVEDIS

Canon Ziemassvētku dāvanu ceļvedis

No interesantiem portatīvajiem printeriem līdz pilnkadra bezspoguļu kamerām — šeit ir lieliskas idejas dāvanām visiem, kuri vēlas būt radoši.
Canon Camera
Vai jums nepieciešamas Ziemassvētku dāvanu idejas visiem radošajiem cilvēkiem jūsu dzīvē? Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārsteigt savu mīļoto ar momentuzņēmumu kameru vai palutināt fotografēšanas amatieri ar labāku pilnkadra kameru, Canon katalogā ir piedāvājums ikvienam.

Šajā svētku pircēja ceļvedī esam apkopojuši dažus ieteikumus ar vislabākajām Canon dāvanām ikvienam, kuram patīk būt radošam, neatkarīgi no budžeta. No interesantiem portatīvajiem printeriem līdz bezspoguļu kamerām — jūs atradīsiet lieliskas idejas perfektai Ziemassvētku dāvanai!

Videoblogeriem, blogeriem un satura veidotājiem: Canon PowerShot G7 X Mark III

YouTube zvaigzne un videoblogeris Maiks Grejs (Mike Gray) spiež ieraksta pogu uz Canon PowerShot G7 X Mark III skārienekrāna.

Lieliska Ziemassvētku dāvana cilvēkam, kurš vēlas uzsākt videoblogošanu — Canon PowerShot G7 X Mark III var ierakstīt detalizētu 4K materiālu un ir aprīkota ar 3,5 mm mikrofona ligzdu.

Filming a cat with the Canon PowerShot G7 X Mark III.
PowerShot G7 X Mark III ir viena no Canon modernākajām kompaktkamerām, un tā ir ievērojami labāka par tālruņa kamerām vai parastām “nomērķē un noknipsē” kamerām. Ērti pārnēsājama un pilna ar radošām funkcijām — tā ir arī labs sabiedrotais DSLR vai bezspoguļu kamerai.

Canon PowerShot G7 X Mark III lielais 20,1 MP CMOS sensors un asais f/1.8-2.8 platleņķa tālummaiņas objektīvs nodrošina izcilu attēlu kvalitāti, uzņemot gan fotoattēlus, gan 4K filmas. Nolokāmais LCD skārienekrāns atvieglo uzņemšanu no radošiem leņķiem, un ekrānu var apvērst arī uz priekšpusi, kas palīdz iekomponēt arī lieliskas pašbildes. Savienojiet kameru ar vieglo Canon trijkāja rokturi HG-100TBR, lai varētu vispusīgāk uzņemt ar kameru rokās, izmantojot ērto rokturi, vai lietojiet trijkāji īpaši stabilām pašbildēm. PowerShot G7 X Mark III ir aprīkota ar vienmēr ieslēgtu Bluetooth un Wi-Fi, kas automātiski pārsūta attēlus uz tālruni, lai jūs tos varētu ātri kopīgot, atrodoties ceļā.

Īpaši izceļas video ierakstīšana ar kameru PowerShot G7 X Mark III. Tā var ierakstīt detalizētu 4K materiālu un ir aprīkota ar 3,5 mm mikrofona ieeju, lai arī skaņa būtu tikpat skaidra. Varat arī ierakstīt Full HD filmas ar 120 kadriem sekundē vienmērīgai demonstrēšanai palēninātā režīmā, savukārt vienmēr ieslēgtais Bluetooth un Wi-Fi sniedz iespēju kameru PowerShot G7 X Mark III savienot pārī ar viedtālruni vai planšetdatoru, lai atvieglotu satura kopīgošanu tiešsaistē.

Ģimenes videoklipu veidotājiem: Canon EOS M50

Videoblogeris Stefs Mihalaks (Stef Michalak) filmē savu jaunāko dēlu, kurš brauc ar līdzsvara riteni.

Tiem, kuri vēlas pāriet uz video filmēšanu, EOS M50 būs lieliska dāvana.

Canon EOS M50 kamera.

EOS M50 veido ārkārtīgi augstas izšķirtspējas videomateriālus ar unikālu izskatu un noskaņu.

Canon EOS M50 piedāvā DSLR kamerai līdzīgu darbu un DSLR kameras lieluma sensoru mazā korpusā, kas sniedz pilnīgu fotografēšanas kontroli bez pilnkadra kameras svara. Tai ir bezspoguļu konstrukcija, tāpēc tā ir plānāka un darbojas klusāk nekā DSLR kamera. Tai ir arī iebūvēts OLED elektroniskais skatu meklētājs, tāpēc varat apskatīt radošo filtru efektus un pirms uzņemšanas koriģēt ekspozīciju.

Kamera EOS M50 izceļas ar veiktspēju. Tai ir nepārtrauktās uzņemšanas ātrums 10 kadri sekundē un 24,1 MP CMOS sensors, tāpēc ar to var precīzi uzņemt mirkli. Canon slavenā Dual Pixel CMOS AF nodrošina ātru un precīzu automātiskā fokusa sekošanu, savukārt 3,0 collu grozāmais skārienekrāns ļauj vienā mirklī izvēlēties fokusa punktu un koriģēt iestatījumus.

EOS M kamerām ir īpašs klāsts ar viegliem EF-M objektīviem, no kuriem var izvēlēties sev piemēroto, un var izmantot arī EF un EF-S objektīvus ar saderīgu adapteri. Platleņķa tālummaiņas objektīvs, piemēram, EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM, ir lieliska izvēle ziemas ainavu izpētei vai ģimenes portretu uzņemšanai iekštelpās. Tā vienmērīgais un klusais STM fokusēšanas motoriņš un dinamiskā attēla stabilizācija sniedz iespēju ērti ierakstīt arī profesionāla izskata 4K UHD filmas.

Pieejama sākuma līmeņa DSLR kamera: Canon EOS 850D

Canon EOS 850D.

Atklājiet savu radošumu un pārņemiet pilnīgu kontroli ar Canon EOS 850D — daudzpusīgu DSLR kameru filmēšanai un fotografēšanai.

Mazs brūni balts suns skrien caur mežu.

EOS 850D ir saderīga ar dažādiem EF un EF-S objektīviem, un ar to varēsiet iegūt jauna līmeņa fotogrāfijas. Uzņemts ar Canon EOS 850D un Canon EF 70-200mm f2.8L IS III USM objektīvu ar f/2.8, 1/2700 s un ISO800.

Canon EOS 850D ir moderna un vispusīga kamera, ar kuru var iegūt neticami detalizētus 24,1 MP fotoattēlus un asus 4K videoklipus. Kameras kompaktā un vieglā konstrukcija ļauj to visur ņemt līdzi. Grozāmais skārienekrāns kadru iekomponēšanai šaurā un platā leņķī papildina tās daudzpusību.

Kamera EOS 850D ir bagātīgi aprīkota ar radošām funkcijām, un tā ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas iegūt augstāka līmeņa fotoattēlus. Tā ir lielāka nekā kamera EOS M50, tomēr tai ir ilgāks akumulatora darbības laiks un optiskais, nevis elektroniskais, skatu meklētājs, kas ir ērtāks acīm, kad ilgstoši jāskatās caur skatu meklētāju. Vadīklu izkārtojums ietver augšējo un aizmugurējo ripu ātrai uzņemšanas iestatījumu koriģēšanai, kā arī 45 brīvi atlasāmus krusteniskā veida automātiskās fokusēšanas punktus, kas ļauj asi fokusēt sīkas detaļas.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM ir izcils pirmais objektīvs kamerai EOS 850D, piedāvājot plašu tālummaiņas diapazonu, kas sniedz iespēju aizpildīt kadru ar ainavām un pilsētas skatiem, kā arī tuvināt, lai uzņemtu darbību. Tā Nano USM tehnoloģija nodrošina vienmērīgu, klusu fokusēšanu, kas lieliski piemērota videoklipiem, un četru pakāpju optiskais attēlu stabilizators palīdz uzturēt asumu, kad ir vājš apgaismojums vai veicat tuvināšanu.

Pārejiet uz jaunākās paaudzes pilnkadra bezspoguļu tehnoloģiju: Canon EOS RP

Canon EOS RP, kas tiek lietots, lai uzņemtu izgaismotas pilsētas ainavu naktī.

Canon EOS RP RF objektīva stiprinājums sniedz iespēju izmantot priekšrocības, ko sniedz jaunākās paaudzes Canon RF objektīvi.

Canon EOS RP.

Šī daudzpusīgā pilnkadra bezspoguļu kamera ir lieliski piemērota gan portretu, gan ainavu uzņemšanai.

Vai vēlaties pāriet uz fotografēšanu ar pilnkadra kameru? 26,2 MP Canon EOS RP ir sākuma līmeņa modelis Canon EOS R sistēmas pilnkadra bezspoguļu kameru klāstā. Tās svars ir līdzīgs APS-C modelim, pierādot, ka pilnkadra kamerai nav jābūt smagai, un tā ir lieliski piemērota ikvienam, kurš vēlas attīstīt savas prasmes vai interesējas par jaunākajām tehnoloģijām. Tā neskopojas arī ar modernām funkcijām, tāpēc varēsiet tās izpētīt, paplašinoties pieredzei.

Viena no svarīgām iezīmēm, ar ko izceļas Canon EOS RP, ir RF objektīva stiprinājums, kas piedāvā ātru komunikāciju starp kameru un objektīvu. Tā nodrošina ātrāku automātisko fokusēšanu, uzlabotu attēlu stabilizāciju un jauna līmeņa attēlu kvalitāti, pateicoties arvien augošajam jaunākās paaudzes RF objektīvu klāstam.

Savienojiet kameru ar RF tālummaiņas objektīvu, piemēram, Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM vai Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM, vai kompaktu un pieejamu fiksēta fokusa attāluma objektīvu, piemēram, jauno Canon RF 50mm F1.8 STM, un varēsiet uzņemt jebko — no ainavām līdz portretiem. Pateicoties pēc izvēles pieejamo EF-EOS R stiprinājumu adapteru klāstam, kamera EOS RP ir arī pilnībā saderīga ar jūsu EF un EF-S objektīviem, nezaudējot kvalitāti.

Canon EOS RP ārkārtīgi jutīgā Dual Pixel CMOS AF sistēma piedāvā līdz 4779 atlasāmām automātiskās fokusēšanas pozīcijām, aizmugurējam ekrānam darbojoties kā automātiskās fokusēšanas punktu skārienpanelim pat tad, kad izmantojat elektronisko skatu meklētāju. Ar acu automātisko fokusēšanu kamera var automātiski noteikt personas acis un nepārtraukti tām sekot, piedāvājot ārkārtīgi asus portretus.

Momentuzņēmumiem un piemiņas lietām: Canon Zoemini S un Canon Zoemini C

Sieviete vienā rokā tur Canon Zoemini S un otrā — Canon Zoemini C.

Canon momentuzņēmumu kameras, kas apvieno divu ierīču iespējas, — tā ir interesanta dāvana tiem, kuri vēlas kompaktu ierīci, ar kuru var izveidot grupu pašbildes, izdrukas un veikts citas darbības.

Canon Zoemini S rožaini zeltainā krāsā.

Kabatas formāta 8 MP Canon Zoemini S ir aprīkots ar iebūvētu gredzenveida apgaismojumu, lai iegūtu pārliecinošas pašbildes, un ir pieejams trīs krāsās, tostarp rožaini zeltainā.

Canon momentuzņēmumu kameras, kas apvieno divu ierīču darbību, sniedz iespēju topošajiem fotogrāfiem uzņemt un drukāt ar vienu kabatas formāta ierīci. Gan Canon Zoemini C, gan Canon Zoemini S ir aprīkotas ar priekšpusē piestiprinātiem spoguļiem, lai varētu izveidot perfektas pašbildes un grupu fotoattēlus. Katrā ir 10 loksnes ar 2 x 3 collu Canon ZINK™ fotopapīru ar līmējamu aizmuguri, turklāt nav jādarbojas ar tinti, jo katrs pret notraipījumiem, plēšanu un ūdeni izturīgais fotoattēls tiek izgatavots, ar karstumu apstrādājot papīra mikrokristālu slāni. Vienkārši nomērķējiet, uzņemiet, izdrukājiet un pielīmējiet.

Canon Zoemini S ir aprīkota arī ar iebūvētu gaismas gredzenu, lai panāktu pievilcīgākus attēlus, un Bluetooth savienojumu, lai kameru un drukāšanas iespējas, tostarp drukāšanu tieši no kameras, varētu kontrolēt no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot bezmaksas Canon Mini Print lietojumprogrammu.

Interesantās, vieglās Canon Zoemini momentuzņēmumu kameras ir pieejamas dažādās krāsās. Bērniem patiks Canon Zoemini C spilgtie toņi — izvēlieties kameņu dzelteno, piparmētru zaļo, jūras zilo vai košļājamo gumiju rozā toni. Savukārt stilīgi jaunieši, iespējams, priekšroku dos zeltaini rozā, pērļu baltam vai matēti melnam tonim, kuros pieejama kamera Canon Zoemini S.

Drukāšanai un kopīgošanai jebkurā vietā: Canon SELPHY Square QX10 un SELPHY CP1300

Četri Canon SELPHY Square QX10 printeri, katrs citādā krāsā.

Canon SELPHY Square QX10 printeris ir lieliska dāvana jebkuram, kurš vēlas izdrukāt viedtālruņa attēlus, atrodoties ceļā, — tie ir pieejami četrās dažādās krāsās.

Canon SELPHY CP1300.

Canon SELPHY CP1300 ir ātrs fotoprinteris ar Wi-Fi, kas ir lieliski piemērots unikālu izdruku izveidei no saderīgām viedierīcēm, kamerām un citām ierīcēm.

Canon SELPHY kompaktie fotoprinteri ir stilīgas un portatīvas ierīces, ar kurām var iegūt augstas kvalitātes izdrukas arī tad, kad atrodaties ceļā.

Kompaktais, ērtais un četrās krāsās pieejamais Canon SELPHY Square QX10 printeris ar Wi-Fi funkciju ļauj drukāt detalizētus 68 x 68 mm kvadrātveida fotoattēlus tieši no viedtālruņa. Šis printeris ar akumulatoru ir izgatavots, lai to visur ņemtu līdzi, un to var vienkārši uzlādēt ar USB vadu. SELPHY Square QX10 izmanto krāsu sublimācijas tehnoloģiju, līdz ar to attēli albumā saglabāsies pat 100 gadus. Košās krāsās izdrukātās uzlīmes ir izgatavotas uz augstas kvalitātes papīra, kas papildināts ar uzrakstam paredzētu apmali, un jūs varat pievienot arī radošus zīmodziņus un filtrus, izmantojot Canon bezmaksas lietojumprogrammu SELPHY Photo Layout.

Ja vēlaties detalizētāk kontrolēt drukāšanas procesu, jums piemērots Canon SELPHY CP1300. Šis printeris var piedāvāt fotolaboratorijas kvalitātes 10 x 15 cm (4 x 6 collu) izdrukas tikai 47 sekundēs, ir aprīkots ar Wi-Fi funkciju un lielu uzlokāmu ekrānu, kas atvieglo lietošanu. Canon SELPHY CP1300 piedāvā izvēlēties četru veidu drukas apdari un ir papildināts ar izkārtojuma un jaukšanas opciju klāstu, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu SELPHY Photo Layout, kas ietver arī fotogrāfiju lokšņu un ID drukāšanu.

Kamera brīvdabas aktivitātēm, ar kuru var doties visur: Canon IVY REC

Canon IVY REC kamera aktivitātēm zilā krāsā.

Tās vienkāršais dizains un jaudīgā kamera padara Canon IVY REC par perfektu sabiedroto brīvdabas piedzīvojumos.

Jauna sieviete skatās caur aktivitātēm paredzētās Canon IVY REC kameras skatu meklētāju.

Canon IVY REC stiprinājums ir arī parocīgs skatu meklētājs, kas palīdz iekomponēt kadrus.

Brīvdabas aktivitāšu un ekstrēmo sporta veidu faniem patiks Canon IVY REC — interesanta un pieejama kamera brīvdabas aktivitātēm, kas paredzēta piedzīvojumiem. Brauciet ar kalnu velosipēdu pa reljefu apkārtni vai traucieties cauri upes šļakatām — Canon IVY REC ir triecienizturīga1 un ūdensizturīga2.

Šo mazo kameru ar lielo stiprinājumu, kas kalpo arī kā skatu meklētājs un palīdz iekadrēt attēlus, var piestiprināt pie somas vai jostas, lai visur paņemtu līdzi. Canon IVY REC kameras vienkāršās vadīklas nodrošina, ka fotoattēlu vai videoklipu uzņemsiet bez aizķeršanās.

Canon IVY REC uzņem 13 MP fotoattēlus un Full HD filmas ar 60 kadriem sekundē, un tā aprīkota ar elektronisko attēlu stabilizatoru, kas nodrošina asus kadrus sarežģītos fotografēšanas apstākļos. To bez vadiem var savienot arī ar mobilo ierīci, lai kameru varētu kontrolēt ar tālvadību, izmantojot bezmaksas Canon Mini Cam lietojumprogrammu, savukārt fotoattēlus un videoklipus varētu skatīt un kopīgot tiešsaistē.


Autors: Markuss Hokins (Marcus Hawkins)


1Triecienizturība līdz divu metru augstumā. Triecienizturības testa metodes šai ierīcei ir unikālas, un tās nesniedz garantiju pret bojājumu vai nepareizu darbību.
2Ūdensizturība līdz 30 minūtēm divu metru dziļumā. Testēta tikai saldūdenī. Ja bijusi saskare ar sālsūdeni, ieteicams nekavējoties noskalot ar saldūdeni.

Saistīti raksti

 • Pārvērtiet ģimenes izbraukumu fantastiskā mājas video

  VIDEOTEHNIKAS

  Pārvērsiet ģimenes izbraukumu fantastiskā mājas video.

  Iemūžiniet neaizmirstamus brīžus ģimenē un iemācieties efektīvi izmantot savas EOS kameras video funkcijas kopā ar ģimenes vlogeri Stefu Mišalaku (Stef Michalak).

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Padomi drukāšanai vienā mirklī ar Canon SELPHY SQUARE QX10

  Padomi un ieteikumi par to, kā radoši strādāt ar Canon SELPHY SQUARE QX10 printeri.

 • Canon Zoemini C un Canon Zoemini S uz galda ar piezīmju blociņu un pie tā pieliktiem attēliem.

  RADOŠAS IDEJAS

  Esiet radošs, izmantojot Canon Zoemini klāstu

  Astoņi veidi, kā izpaust savu radošumu ar momentuzņēmumu kameru un kabatas formāta printeri, atrodoties ceļā.

 • YouTube zvaigzne un videoblogeris Maiks Grejs (Mike Gray) spiež ieraksta pogu uz Canon PowerShot G7 X Mark III skārienekrāna.

  VIDEOBLOGOŠANA

  Radoša videoblogošana ar PowerShot G7 X Mark III

  YouTube zvaigzne MikeVisuals atklāj, kā viņš veido saistošus videoblogus ar kompakto Canon PowerShot G7 X Mark III, un dalās ar svarīgākajiem videoblogošanas padomiem.