VIDEOBLOGOŠANA

Četri mākslinieki, četri talanti, viena radošā sadarbība

Uzziniet, kas notika, kad satura veidotāji, kas izmantoja Canon aprīkojumu, lai tiešsaistē parādītu savu darbu, sanāca kopā un izveidoja īsfilmu.
Mūziķis, dejotāja un futbolists stāv sienas priekšā, uz kuras uzgleznota neona grafiti pūce.

Sociālie tīkli mūs visus ir padarījuši par satura veidotājiem. Kā gan uzlabot videoklipus un ziņas, lai nodrošinātu, ka tie izceļas uz pārējo fona? Canon Crew Create kampaņa sapulcēja Lielbritānijā dzīvojošus māksliniekus, kuri izmanto dažādas Canon kameras un objektīvus, lai veidotu sociālo tīklu ziņas un videoklipus, parādot kādas ir iespējas neatkarīgi no budžeta un prasmēm.

Brīvā stila futbolists Īvans Bagots (Ewan Baggott), kas tiek dēvēts par EABskills, jau no bērnības ir bijis aizrautīgs fotogrāfs un izmanto vadošo kameru Canon EOS R6, lai filmētu savas prasmes un trikus 107 tūkstošiem sekotāju pakalpojumā Instagram. “Kad biju jaunāks, es biju apsēsts ar fotografēšanu,” viņš saka. “Iegūt vislabāko attēlu kvalitāti ir vissvarīgākais tam, ko daru.”

“Brit Awards” balvu ieguvušais mūziķis un producents Džeks Garets (Jack Garratt) izmanto Canon EOS RP, lai dokumentētu radošo procesu un kopīgotu fotoattēlus par dzīvi ceļā ar 90,9 tūkstošiem sekotāju pakalpojumā Instagram. “Man patīk fotografēt,” viņš saka. “Kad esmu ceļā, man vienmēr ir līdzi kamera.”

Dejotājai Nifè ir vairāk nekā 1,5 miljoni sekotāju pakalpojumā TikTok. Viņa izmanto Canon EOS M50 Mark II, lai videoklipos iemūžinātu savus deju izaicinājumus un pamācības. “Tā ir viegla, vienkārši lietojama un varu to vienkārši ielikt somā,” viņa saka.

Ielu māksliniekam Fat Cap Sprays patīk veidot vienkāršu profilu, tāpēc viņš savus īsos videoklipus, kas ir nopelnījuši vairāk nekā 72 miljonus atzīmju “Patīk” pakalpojumā TikTok, uzņem ar Canon PowerShot G7 X Mark III. “Tā ir patiešām kompakta un viegla kamera, kas ir ideāli, jo otrā rokā turu krāsu bundžiņu,” viņš saka.

Šeit satiekamies ar visiem četriem māksliniekiem, uzzinām nedaudz vairāk par viņu radošo procesu un atklājam, ko viņi ir iemācījušies, sanākot kopā, lai sadarbībā izveidotu īsfilmu, kurā parādītas viņu prasmes.

Lasīt vēl:

Brīvā stila futbolists,

Jauns vīrietis sper futbola bumbu uz vārtiem, aiz viņa uz trijkāja uzstādīta Canon kamera.

“Es vienmēr sadarbojos ar citiem influenceriem,” saka brīvā stila futbolists Īvans Bagots (Ewan Baggott), ko dēvē par EABskills. “Brīvā stila futbola pasaule ir maza, jauka kopiena, kur mēs viens otram palīdzam. Sadarbība aizved uz draudzību mūža garumā.”

Vīrietis baltā džemperī ar kapuci tur futbola bumbu zem kreisās rokas, un labajā rokā viņam ir Canon kamera.

Īvans Bagots (Ewan Baggott)

Brīvā stila futbolists, pasākumu vadītājs un producents.

Sociālajos tīklos:@eabskills

Izvēlētā kamera:Canon EOS R6

“Kad biju jaunāks, biju apsēsts ar futbolu un biju apsēsts arī ar fotografēšanu,” saka Īvans. “Es domāju, kā gan varētu apvienot futbolu un kameras?”

Īvans uzsāka savu triku un prasmju filmēšanu un satura kopīgošanu tiešsaistē, un tagad viņš futbola tematikas sižetus publicē pakalpojumā TikTok, Instagram un YouTube. “Man patīk, ka man ir iespēja būt brīvam un darīt to, ko vēlos,” viņš saka.

“Sadarbība bija patiešām stilīga iespēja dažādiem satura veidotājiem sanākt kopā un izcelt dažādus citu mākslinieku aspektus,” viņš piebilst. “Vispirms mēs sazvanījāmies, lai varētu apmainīties ar idejām. Es klausīju Džeka radīto mūziku un domāju, ka man frīstaila paņēmiens jāizpilda šajā kritienā vai šajā bītā.

Bija vairākas lietas šajā dienā, par kurām biju noraizējies. Es biju noraizējies, ka varētu nomest bumbu, un par telpas izpratni. Man bija nepieciešams apgūt telpu, četras sienas, kas tur bija, un pārliecināties, ka tad, kad bumba nāk manā virzienā, es nesasitīšu kameru.”

“Ir svarīgi strādāt kopā ar citiem cilvēkiem, jo ikviens ir atšķirīgs. Mazliet var paņemt no viena un otra. Lielākais uzdevums vienmēr ir mācīties. Ja strādā ar kādu kopā, tu no viņa mācies un viņš mācās no tevis.”

Mūziķis un producents

Vīrietis, kas valkā bikses ar zelta ziedu motīvu, sēž mājas ierakstu studijā ar Canon kameru uz ceļiem.

“Man idejas var atnākt no jebkuras vietas,” saka balvu ieguvušais mūziķis un producents Džeks Garets (Jack Garratt). “Dažkārt melodija parādās manā galvā jau pilnīgi gatava. Citreiz tā man var prasīt gadus.”

Canon Camera

Džeks Garets (Jack Garratt)

“Brit Awards” balvu ieguvis mūziķis un producents.

Sociālajos tīklos:@jackgarratt

Izvēlētā kamera:Canon EOS RP

Džeks ir vienmēr aizrāvies ar mūziku. “Lieta, kurā vienmēr vēlējos ielikt visu savu sirdi, bija komponēšana un izpildīšana,” viņš saka. “Pirmo dziesmu uzrakstīju, kad man bija kādi 13 vai 14 gadi — tā ir lieta, kura man vienmēr ir padevusies gluži dabiski.”

Viņš uzskata, ka sociālie mediji ir viņu iedrošinājuši kļūt gan par labāku fotogrāfu, gan par labāku izpildītāju, tomēr viņš izvēlas, ko publicēt tiešsaistē. “Es atlasu un izvēlos mirkļus, kad vēlos iesaistīt cilvēkus. Dažkārt uztaisu cilpu dziesmai, ar kuru strādāju, un nospēlēju dažus akordus vai basa līniju tai pa virsu. Dažkārt vienkārši sēžu ar ģitāru un murminu dziesmu, kuru esmu sācis rakstīt.”

Viņš nepacietīgi vēlējās redzēt, kā viņa mūziku interpretēs citi mākslinieki šajā dienā, un vēlējās arī nodrošināt, lai tā saskanētu ar viņu priekšnesumu enerģijām. “Es vēlējos būt pārliecināts, ka tas, ko spēlēju, atspoguļo to, visi citi darīja. Man patika iespēja atspoguļot citu cilvēku enerģiju un rast tai atbilstību.

“Tā bija pārsteidzoša pieredze redzēt mūziku parādītu citu cilvēku mākslā. Aizraujoša radošā procesa daļa ir iespēja redzēt, kā citi cilvēki to interpretē.”

Dejotāja

Sieviete ar kameru, kas iestatīta, lai nofilmētu viņas lēcienu gaisā, dejo uz betona pamatnes dzelzceļa priekšā.

“Satura veidošana sniedz man brīvību,” saka dejotāja Nifè. “Man ir brīvība būt tai, kas vēlos būt, un radīt to, ko vēlos.”

Sieviete ar zilām bizītēm un rozā džemperi tur Canon kameru pie trijkāja.

Nifè

Londonā dzīvojoša dejotāja, kas savas kustības rāda pakalpojumos TikTok un Instagram.

Sociālajos tīklos:@itsjustnifee

Izvēlētā kamera:Canon EOS M50 Mark II

Nifè ir dejojusi visu mūžu. “Mana mamma teiktu, ka es sāku dejot, tikko piedzimu,” viņa saka. “Kad biju jaunāka, es biju ļoti kautrīga. Deja bija viena no lietām, kas man deva pārliecību. Pat tagad, manuprāt, esmu pārliecināta par sevi saistībā ar to, ko esmu iemācījusies dejojot. Esmu iemācījusies, kā sevi pasnieg, kā kustēties, kā ērti justies savā ķermenī un pašai par sevi.”

Nifè uzdevums bija izveidot deju videoklipam, bet viņa bija ieintriģēta horeogrāfijā atstāt kādu vietu, kur uzņemšanas dienā varētu improvizēt.

“Kad iegāju telpā, zināju, ka tur ir kaut kas, ar ko varu strādāt,” viņa saka.

“Mūzika [sadarbībai] nebija tāda, ko parasti izvēlos, bet man bija jāatrod, kura mana daļa varētu darīt kaut ko atšķirīgu. Man bija jāredz, kā citi strādā. Ir nepieciešama mijiedarbība ar citiem satura veidotājiem, lai uzzinātu vairāk, lai savstarpēji mijiedarbotos, lai viens otram dotu padomu. Es uztraucos, ka būšu nervoza. Nervi var būt kaitinoši, bet viņi tik un tā ir. Es arī uztraucos, ka kaut kas varētu noiet greizi saistībā ar telpu. Man bija jāstrādā nedaudz smagāk. Man bija jābūt nedaudz gudrākai.”

Ielu mākslinieks

Grafiti mākslinieks uzpūš neona attēlu — spīdošu zemeni uz melnas sienas, kamēr Canon kamera ieraksta procesu.

“Londonā, kur dzīvoju, ir daudz radošu cilvēku, un mēs visi viens ar otru mijiedarbojamies,” saka ielu mākslinieks Fat Cap Sprays. “Man tiešām patīk paņemt nenovērtētas, neiemīlētas sienas un atgriezt tās dzīvē.”

Canon kamera uz trijkāja nomērķēta uz ielu mākslinieku ar krāsu baloniņu komplektu, kas ģērbies tumšās drēbēs un notupies pie sienas ar grafiti.

Fat Cap Sprays

Īstlondonas ielu mākslinieks, kas slavens ar spīdošu neona, multiplikācijas stila dizainu.

Sociālajos tīklos:@fatcapsprays

Izvēlētā kamera:Canon PowerShot G7 X Mark III

“Kad cilvēki redz mākslas darbu, viņi redz tikai beigu rezultātu, bet, to nofilmējot, es parādu procesu — kā tas viss top kārtu pa kārtai,” saka mākslinieks Fat Cap Sprays. “Es arī visiem parādu gandarījumu, ko gūstu gleznojot. Es domāju, ka ir iespaidīgi dalīties ar radošumu. Tas cilvēku dzīvē ienes prieku.”

Fat Cap Sprays uzdevums bija izveidot fona mākslas darbu videoklipam. Viņš izveidoja pūci neona sarkanā krāsā, kas “izlēca” no melnā fona. “Pūcēm ir vislabākā redze, tās ir nakts radības, tāpēc vēlējos, lai acis būtu kā kameru objektīvi — acis, kas skatās uz satura veidotājiem,” viņš saka.

“Mana daļa ļoti atšķīrās no citiem izpildītājiem. Ja man kas sajuka, es varēju to gleznot no jauna un turpināt uzlabot un pielabot, līdz biju apmierināts. Uz citiem satura veidotājiem bija lielāks spiediens, jo viņiem bija jāuzstājas ar kameru, kas vērsta pret viņiem, un jāatkārto tas daudzas reizes, līdz viss bija lieliski.

“Sanākot kopā, mums bija iespēja radīt kaut ko citādu, ko neviens iepriekš nebija redzējis. Tas ir par savstarpējo mijiedarbību, lai radītu ko īpašu. Mums katram ir cits talants, bet mēs varam kopīgi veidot saturu un paši par to priecāties.”

Apskatiet, kas notika, kad šie slavenie satura veidotāji apvienoja savus radošos talantus šajā lieliskajā sadarbības projektā:

Vīrietis sarkanā kreklā spēlē elektrisko ģitāru.

Autors: Andrea Bols (Andrea Ball)

Saistīti produkti

Saistīti raksti

 • Sieviete rokas stiepiena attālumā tur pret sevi pavērstu kameru uz trijkāja; aiz viņas nefokusēta terase ar daudzkrāsainām ēkām upes krastā.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Kā kļūt par videoemuāru veidotāju

  Sāciet darbu un veidojiet kvalitatīvus videoemuārus ar mūsu videoemuāru veidošanas padomiem iesācējiem.

 • Cilvēks, kas veido videoemuāru ar Canon EOS R10. Fonā ir apelsīnu koks, kas pilns ar augļiem.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Labākās Canon kameras videoemuāru veidošanai

  Šīs lieliskās Canon videoemuāru kameras atvieglo videoemuāru veidošanu ar iespaidīgām vadīklām un satriecošu video kvalitāti.

 • Sieviete iestata savu Canon PowerShot G7 X Mark III, kas atrodas blakus klēpjdatoram, lai filmētu jogas nodarbību dzīvojamajā istabā.

  KOMPAKTKAMERAS

  Labākā kompaktkamera satura veidošanai

  Uzziniet, kā PowerShot G7 X Mark III var palīdzēt atrast radošo dzirksti ikdienas dzīvē.

 • Slavenais konditors Mets Adlerds (Matt Adlard) uzņem fotogrāfiju ar šokolādes desertu, izmantojot Canon EOS M50 Mark II.

  ĒDIENA FOTOGRAFĒŠANA

  Panākumu recepte: iepazīstinām ar Canon EOS M50 Mark II

  Pašmācības ceļā izskolotais konditors un sociālo tīklu zvaigzne Mets Adlerds (Matt Adlard) izmēģina kameru EOS M50 Mark II.